قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
این ۲ روز اتفاق جهانی خاصی افتاده؟ یهو ۵ تومن کشیدن رو قیمت
نقل قول :
به علت نبودن جنس ( کنسول بازی ) در ایران
و نبود لنج در دبی ( به علت اینکه انقدر جنس قاچاق الجی و سامسونگ اوردن بهشون گیر دادن )
تا ۱۰ روز بارگیری ندارن
فعلا قیمتها هر روز افزایشی است

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,104
این ۲ روز اتفاق جهانی خاصی افتاده؟ یهو ۵ تومن کشیدن رو قیمت
جنس توی بازار نیست و هرکسی هم که داره انبار کرده و نمیفروشه.
دلیلشم اینه که جلوی اکثر لنج های بندرهای ایران رو گرفتن و اجازه نمیدن بار بیارن.
باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
الان تقریبا همه جا قیمت کنسول ۲۷ تومنه قبلا جا های مختلف قیمت های ارزون تر هم پیدا میشد
الان با درامدی که اکثر مردم دارن باید ۶ ۷ ماه کلی از خرج روزمره شون مثل پوشاک خوراک و...... بزنن تا شاید بتونن بخرنش اونم بعد خرید اگه مشکلی واسش پیش اومد میشه بر باد رفته
در حالی که جاهای دیگه با یک سوم حتی یک چهارم درامد یک ماه میخرن با کلی خدمات پس از فروش
اصلا سال هاست که تکنولوژی از زندگیمون خط خورده و دیگه تو ارزو هامون هم نیست
اونایی هم که با قرض و اقساط میخرن یک دهم یه فرد خارجی هم لذت نمیبرن
اصلا زندگیمون بر باد رفت .........

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
شنبه یکی از سایت ها ps5 با یک دسته اضافه به مبلغ 25 میلیون سفارش دادم، هنوز خبری نیست و امروز فردا میکنن.
چطور جنسی رو که ندیدید از فروشگاهی که نمیشناسید اونم با این مبلغ بالا سفارش میدید ... من حتی از دیجی کالا که شرط پس دادن جنس داره هم تا حالا جرات نکردم جنسی بالای 2 یا 3 تومن سفارش بدم خیلی سر نترسی دارید

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
133
بالاخره امروز ظهر یک فروند Ps5 آکبند 1216Aبه قیمت 23500 بصورت حضوری خریداری شد. طرف تا من رسیدم قیمت رو کرده بود 24500، ولی حداقل مرام و معرفت داشت و همون قیمتی که صبح پای تلفن بهم گفته بود برام حساب کرد.

میخواستم شنبه بخرم ولی یه احساسی بهم گفت همین امروز کلکشو بکن.

ایشالا که همه گیمرهای ایران که هنوز مثل من به نسل جدید مهاجرت نکرده بودن، بزودی زود کنسول مورد علاقشونو بخرن.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,672
نام
milad
بالاخره امروز ظهر یک فروند Ps5 آکبند 1216Aبه قیمت 23500 بصورت حضوری خریداری شد. طرف تا من رسیدم قیمت رو کرده بود 24500، ولی حداقل مرام و معرفت داشت و همون قیمتی که صبح پای تلفن بهم گفته بود برام حساب کرد.

ایشالا که همه گیمرهای ایران که هنوز مثل من به نسل جدید مهاجرت نکرده بودن، بزودی زود کنسول مورد علاقشونو بخرن.
داداش مبارکت باشه انشالا با شادی استفاده کنی همیشه و لذت ببری

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911

مبارکت باشه . داداش نوستراداموس هم جلوی شما عددی نبوده :D اگر امروز می خواستی بخری همون 24.500 هم گیرت نمیومد با این وضع دلار

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
امروز من رفته بودم توپخونه هرکی یه قیمتی میداد دیجیتال تا ۲۵ هم قیمت میدادن سری ۱۲۱۶ هم رجین اروپا تا ۲۷.۸۰۰ هم قیمت میدادن یهو عجیب قیمتا رفته بالا
اصلا هم عجیب نیست مث اینکه اخبار رو دنبال نمیکنی حمله ea به اسراییل :D

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
امروز من رفته بودم توپخونه هرکی یه قیمتی میداد دیجیتال تا ۲۵ هم قیمت میدادن سری ۱۲۱۶ هم رجین اروپا تا ۲۷.۸۰۰ هم قیمت میدادن یهو عجیب قیمتا رفته بالا
دلار وقتی تو 4 5 روز اخیر 4 5 تومن رفته روش
دیگه همه دستا امادست رو ادیت قیمت ها به صورت ثانیه ای

برگشتش با خداست

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اصلا هم عجیب نیست مث اینکه اخبار رو دنبال نمیکنی حمله ea به اسراییل :D
دلار وقتی تو 4 5 روز اخیر 4 5 تومن رفته روش
دیگه همه دستا امادست رو ادیت قیمت ها به صورت ثانیه ای

برگشتش با خداست
میدونم قضیه چیه خواستم بگم عجیب قیمتا بالا رفته جمعه که رفته بودم قیمت رجین اروپا سری ۱۲۱۶ تا ۲۴ هم قیمت میدادن ولی دیروز که رفته بودم اصلا عجیب متغییر بود از ۲۶.۸۰۰ قیمت میدادن تا ۲۸ از اون بدتر قیمت بازی ها بود مثلا همین اساسین جدیده که اومده از ۲۷۵۰ قیمت میدادن تا ۳۲۰۰ :))

• Like
Reactions: pedram_sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر