قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
دوستان اینجا تاپیک فقط قیمت کنسوله نه بحث و تحلیل انواع مسائل اجتماعی و اقتصادیو....
قیمت یکشنبه ۲۹ مرداد
استاندارد آسیا: ۲۲.۴۰۰
استاندارد اروپا: ۲۳۵۰۰
شاید بگردی ۲۰۰ت پایینتر هم پیدا بشه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حالا این اسلیم یا پرو واقعا میاد ؟کی و کدوم زودتر
تاثیر داره تو خرید
طبق شایعات اسلیم اخر امسال میاد اما زیادم اسلیم نیست ضمنا نانومترشم کمتر شده گویا لیکویید هم دیگه نداره با این اوصاف سریعا برید سری فت که خوشگلم ترم هست بخرید چون مدل جدید قطعا داغ تر و بدتر می شه با این شایعات

قیمتشم 400 دلاره اما دیسک نمی خوره دیگه باید 100 دلار بیاد بالا برای خرید بلوری اکسترنال
توی ایران اگه مدل خوبی باشه بیاد قبلیه همون قیمت می مونه جدیده گرون تر میاد اگه مدل بدی باشه قدیمیه گرون تر می شه جدیده قیمت قبلیه میاد

سر PS3 سوپر اسلیم هم همین شد جدیدش ارزون تر از اسلیمش شد حتی همین الانم دست دوم اسلیم گرون تره

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
فعلا همه چی رفته سمت پرو اسلیم معلوم نی وضعیتش

اصلن برای اسلیم به خودت شک راه نده، چون بقول دوست مون حتی تضمینی نیست که کیفیتش در حد همین پایه باشه! {نسل 7 بود که اسلیم حکم پرو داشت}
حالا باز صبر و انتظار برای پرو منطقی تره، میشه درک کرد ولی اسلیم واقعن نه
پ‌ن: این طرح های مطرح شده‌ی سونی در مورد دیسک جداشدنی هم واقعن مسخره‌ست، اگه دوره‌ی دیسک به پایان رسیده، یکبار برای همیشه جمعش کنید و کلن کنسول ها دیجیتالی کامل بشن
اما اگه نه، دیسک هنوز لازمه، مثل قبل همه رو دیسک خور بدید دیگه، این کارها چیه دیگه برای 50-100$ کاهش هزینه مدل بدون دیسک بدن بعد بگن اگه دوباره پشیمون شدید برید یک افزوده‌ی جدا بخرید و وصل کنید، آدم همون ابتدا 100$ هم بیشتر بده همون چیز کامل رو بخره خیلی راحت تره

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
گاهی اوقات توی ایران قیمت ها زیر قیمت دلاری کارخانه محصولات میاد مشابه الان
کنسولی که 500 دلاره دارن 450 دلار می دن
حالا بماند چند دست دلالی و هزینه ی قاچاق و حملش هم هست اینکه چطوری این کار شدنی هست عجیبه
قبلا برای ps4 هم یک سال این اتفاق عجیب افتاد که زیر قیمت دلاریش فروخته می شد
اما عجیب تر اینکه یک عده هنوز دنبال ارزون تر شدن کالا هستن
یعنی 100 دلار هم بشه یک عده هستن باز بیان بگن صبر کنید ارزون تر می شه انگاری که اصلا قیمت پایه محصول نمی دونن چیه
دیگه پایین تر از این زمانی میاد که سونی خودش رسما بیاد کاهش قیمت بزنه
نسخه پرو هم تایید غیر رسمی شده برای نوامبر سال دیگه هست
یعنی تا بیاد و اونم قیمتش درست بشه باید 2 سالی صبر کنید

Daniel1984

کاربر سایت
Mar 30, 2023
41
گاهی اوقات توی ایران قیمت ها زیر قیمت دلاری کارخانه محصولات میاد مشابه الان
کنسولی که 500 دلاره دارن 450 دلار می دن
حالا بماند چند دست دلالی و هزینه ی قاچاق و حملش هم هست اینکه چطوری این کار شدنی هست عجیبه
قبلا برای ps4 هم یک سال این اتفاق عجیب افتاد که زیر قیمت دلاریش فروخته می شد
اما عجیب تر اینکه یک عده هنوز دنبال ارزون تر شدن کالا هستن
یعنی 100 دلار هم بشه یک عده هستن باز بیان بگن صبر کنید ارزون تر می شه انگاری که اصلا قیمت پایه محصول نمی دونن چیه
دیگه پایین تر از این زمانی میاد که سونی خودش رسما بیاد کاهش قیمت بزنه
نسخه پرو هم تایید غیر رسمی شده برای نوامبر سال دیگه هست
یعنی تا بیاد و اونم قیمتش درست بشه باید 2 سالی صبر کنید
چنین چیزی که محاله! در نظر بگیر که قیمت کنسول تو آمریکا گرونترین قیمت هست. بدون مالیات پونصد دلاره چون هر ایالتی نرخ مالیات خودش رو داره. قیمت اروپا و آسیا رو در نظر بگیری مثلا 500 یورو اروپا 21% مالیات روش حساب شده قبلاً یعنی کنسول نو قیمت بدون مالیاتش 395 یورو هست.این هایی که ایران میاد بیشتر هم ریفربیشد یا برگشتی هستند واسه ریتیلرهای بزرگ که زیر قیمت میدن. کنسول دیسک حور بیشتر از 350 تا در نمیاد واسشون تو تعداد.

• Like
Reactions: eeeeee

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
968
منتظر من بودن 25500 خریدم
دیروز قیمت 22 دادن رجین 3 سری 1200
دور از این حرفا خدا کنه ارزون بشه و همه توان خریدشو داشته باشن و با دل خوش ازش استفاده کنن
من هنوزم تو کف دوران BF1 هستم عجب آنلاینی بود

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
142
نام
Moein
دوستان این ps5 که میگن ریجن چین و لاک هستن رو چطور میشه تشخیص داد دو رقم اخر کدشون چند هست؟
و اینکه بین سری 11 و 12 کدوم؟
جز اون تیزر که بار اول روشن کردن میاد نکته دیگه ای هست که حین خرید برای اکبند بودن دستگاه چک بشه؟ ممنون

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: rahmanshahi

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
310
دوستان این ps5 که میگن ریجن چین و لاک هستن رو چطور میشه تشخیص داد دو رقم اخر کدشون چند هست؟
و اینکه بین سری 11 و 12 کدوم؟
جز اون تیزر که بار اول روشن کردن میاد نکته دیگه ای هست که حین خرید چک برای اکبند بودن دستگاه چک بشه؟ ممنون
راجب ریجن چین فکر کنم توی این ویدئوهایی که برات میذارم توضیح دادن.(قبلا دیدمشون و الان نمیتونم خودم چکشون کنم.کامل ببینشون اگه نبود میگردم یک ویدئو دیگه برات میذارم) ویدئو 1/2
ببین این ویدئو از دقیقه 8 به بعدش رو ببین راجب سری 11 و 12 یک تعمیرکار توضیح میده : ویدئو
راجب آکبند بودم هم توی ویدئوهای اول توضیح دادن اگر هم بازم توضیح خواستی توی یوتوب بزن نکات خرید ps5 .ویدئوهاش بد نیستن.بازم امیدوارم دوستان بیان از تجربیاتشون بگن چون من خودم ps5 نخریدم و تجربه ای ندارم

• Like
Reactions: MMDMO

gtsport_44

کاربر سایت
Aug 28, 2023
10
سلام سلام
من یه سرچی زدم رو ترب بعضی از سایتا هستن 21900 میدن استانداردو از بندرماهشهر و سیریک ک تا حالم اسمشونو نشنیدم
خواستم بدونم کسی هست خرید کرده باشه یا چ میدونم آشنایی داره باهاشون ک قابله اعتمادن
نزدیکای ما بخوام حضوری خرید کنم رو 23400 گذاشتن
ریجن ژاپنه کنسول بعدم تا حالا کنسولو فقط حضوری خرید کردم از دوستان میخوام تجربه شونو بزارن ممنون میشم

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
590
نام
امیر
سلام سلام
من یه سرچی زدم رو ترب بعضی از سایتا هستن 21900 میدن استانداردو از بندرماهشهر و سیریک ک تا حالم اسمشونو نشنیدم
خواستم بدونم کسی هست خرید کرده باشه یا چ میدونم آشنایی داره باهاشون ک قابله اعتمادن
نزدیکای ما بخوام حضوری خرید کنم رو 23400 گذاشتن
ریجن ژاپنه کنسول بعدم تا حالا کنسولو فقط حضوری خرید کردم از دوستان میخوام تجربه شونو بزارن ممنون میشم
از هر جا میگیری بگیر فقط حضوری با 24 ساعت تست به هیچ عنوان ریسک نکن.
تمامی رجیون ها بجز چین یکسان و خوبن و هیچ فرقی ندارن
تمامی سری ها خوبن ولی شما حتما سری 12 بخر و مطمین شو که دسته هم سری جدید باشه و بدون دریفت

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
از مغازه pspro شعبه چارسو خرید داشتم و واقعا فروشنده های محترم و با شعور بالایی داره برای خریدار وقت میزارن و درست جواب میدن و اطلاعاتشونم درست و دقیقه و با مشتری هم صادق هستن واقعا دمشون گرم ( 3 تا دستگاه داشت گفت خودت برو هر کدوم رو میخوای بردار و بعدم اجازه میده خودت باز کنی و داخلش رو چک کنی و تایید کنی بعد کارت بکشی کاری که ندیدم فروشنده های دیگه بکنن و تا کارت نکشی نمیزارن دستت به دستگاه بخوره ...) البته قبلا از شعبه توپخونه شون خرید دیگه ای داشتم که راضی نبودم و فروشنده برخورد بد و زننده ای داشت یک کالایی میخواستم جعبه پاره بهم داد بهش گفتم جعبه سالمش رو بده میگفت نمیشه همینه که هست که با زور همکار دیگه اش مجبور شد کالا رو که جعبه سالم داره بهم بده که نتیجه اش این شد دیگه هیچ وقت از اون شعبه شون خرید نکنم. البته اینم در جریان باشید که جنس های pspro همگی قبلا باز شدن و چک شدن که خود فروشنده این رو اول کار به شما میگه ولی خوب جنس ها نو هست و حتی بوی نویی میده من دلیلی ندیدم به گفته اش شک کنم
البته مغازه تکسیرو روی جعبه ها لیبل آکبند داره و میگن تا حالا باز نشده دیگه خدا داند که باز شده یا نه چون این لیبل های دایره ای که در بازار ریخته
واقعا خرید کردن خودش یک پروسه ی نفسگیر شده و حتما توصیه اکید میکنم حضوری خرید کنید .

آخرین ویرایش:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
260
داشتم خبرا رو میخوندم دیدم بعععله مدرن ۳ برای نسل ۸ میاد من 😐 بیخیال نسل ۹حدود۳ ساله اومده یه خبرم خوندم استار وارز هم داره میادبرای نسل ۸ دیگه فهمیدم نسل ۹ریده 😂
فکر کنم نسل ۸ خیلی قوی بود ما خبر نداشتیم 😁
Ps5
سری 12
252000000
حداقل به قیمت دلاریش نزدیک شده 🥲
کنسول های نسل ۸ واقعا قدرت اجرای بازیای جدید رو دارن فقط رزولیشن و فریم ریت رو نمیتونن مثل فایو یا سری ایکس ساپورت کنن تا الان بیشتر بازیا واسه نسل هشت هم اومدن بنظرم کسانی که کنسول نسل هشت رو نخریدن همچین عقب هم نیفتادن از بازیای روز

• Smile
Reactions: ALI PUNKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر