قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
107
سلام خدمت دوستان این چند تا نظرهای که داشتم میخوندم به این جمع بندی رسیدم هر کس با توجه به پول تو جیبش نسبت به قیمت دستگاه دراین زمان (فصل تابستان که فروش کنسول بیشتر) نظریات شخصی خودشون گفتند کسی که کنسول داره و پول بیشتر داره و کسی که پول داره ولی حاضر نیست بنا بدلایل خودش کنسول بخره یا نخره وکسی که پولش کمه و دوست داره کنسول بخره ولی با توجه به زمان و موقعیت بد اقتصادی مجبوره صبر کنه . آیا اینها در قیمت کنسول تاثیر میذاره مسلما نه کلا قیمت کنسول از شرایط عرضه و تقاضا وقیمت دلار و شرایط اقتصادی جامعه توسط دلالها تعیین میشه حالا چون وضع معیشتی مردم فاجعه باره کمتر سراغ خرید میرن مجبورن کنسولها را با سود کمتر بفروشند مطمین باشید اگر وضع خرید خوب بود با قیمت بالاتر میفروختن شک نکنید . اینها کاری به قیمت جهانی ندارن هدفشون فقط سود بیشتر هست . برای بعضی ها کشیدن کارت از آب خوردن راحتتره و بعضیها هم با بدبختی وقرض و وام وفشار به خودشون سعی میکنند صاحب کنسول بشند پس سعی نکنید عقاید خودتون را بر اساس پول تو جیبتون به رخ دیگران بکشید شاید خیلی کسایی که این مطالب را میخونند حتی داشتند کنسول براشون از آرزو فراتر باشه سعی کنیم با واقعیتها کنار بیایم هر کس پولش میرسه بره بخره به مبارکی اونی هم که پول کمتر داره کمی صبر کنه شاید تو پاییز قیمتها کمی ( شاید)متعادل بشه یا یه دسته دوم تمیز خونگی نهایتش بخره که از عمر گرامی نهایت لذت را ببرید

• Like
Reactions: pro gamer89

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
چرا ملت رو گمراه میکنی مرده حسابی؟
وقتی خوده ps5 الان توی هیچ کشوری به وفور پیدا نمیشه و کمبود قطعات دارن بعد بیان pro بدن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد بر فرض محال pro در کار باشه حداقلش تا 2024 تا مشکل قطعات رو رفع کنن که نمیاد بعد چرا باید ملت تا 2 سال دیگه بشین حسرت به دل که pro ای بیاد تازه اونم وقتی بیاد عمرا زیر ۲۱ یا ۲۲ باشه
اگه من از اخبار بی خبرم شما کلا از واقعیت خبر نداری دوست عزیز! سایتها برای بازدید و حاشیه دست به هرکاری میزنن!
همین چندوقت پیش مگه چندتا سایت خبر PSP جدید رو کار نکردن؟!
منتهی عقل سلیم میگه سونی دیگه سمت کنسول دستی نخواهد رفت!هرکیم بیکار میشه میاد اخبار جعلی درست میکنه!واضح ترین نمونش سایلنت هیل که کار تا جایی بالا گرفت که یه سازنده اومد جماعتی رو دست گرفت سر بازی جعلیش!چیزی که زیاده اخبار و اطلاعات جعلی و دروغینه!
نسلی که ۲سالم نیست شروع شده و هیچی ازش دیده نشده، اونم تازه با این قدرت و مشخصات از الان بشینیم که Pro براش بیاد؟خب چکاریه Pro هم نخریم صبر کنیم که PS6 بیاد!PS6 هم نخریم صبر کنیم که Pro اون بیاد!
سونی سر تولید همین PS5ش مونده و هیچجا گیر نمیاد!بعد شما میای بدتر توی دل کاربرارو خالی میکنی؟!
در مورد psp ‌من هر روز تو سایتم هیچ چیزی ازش نشنیدم البته یه خبرایی بوده ولی مربوط به چندین سال پیشه .

یک سایت دو سایت دروغ بگن اینهمه خبر مختلف از میان نسلی سونی هست یعنی همه دروغ میکن ؟

دیگه مثل نسل قبل گول نمیخورم صبر میکنم پرو بیاد اون رو بخرم .

الان کنسول معمولی توی اجرای همزمان بازی های نسل 8 به صورت همزمان 60 فریم و 4k مونده ، و بین گزینه پرفورمنس و رزولوشن باید یکی رو انتخاب کنی و برای همین یکی مثل من دوس داره کنسول pro ‌بگیره .

مطمئن باش سال ۲۳ یا ۲۴ عرضه میشه و سونی برای عقب نمون از تکنولوژی در کنار کنسول معمولی pro ‌هم میده .

در مورد اخبار جعلی سایت معتبر گیر بیار چون همه سایتا مثل هم نیستن که اخبار دروغ بگن .
یک سایت دو سایت دروغ بگن اینهمه خبر مختلف از میان نسلی سونی هست یعنی همه دروغ میکن ؟

البته نظر شخصی هست شاید یکی با همین کنسول معمولی راضی باشه اون رو میخره و یکی هم روی گرافیک سختگیره دونبال بهترین تجربه ممکنه بیشتر هزینه میکنه pro میگیره .

آخرین ویرایش:

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
دیگه مثل نسل قبل گول نمیخورم صبر میکنم پرو بیاد اون رو بخرم
یا خدااااا
یعنی باز بعد که pro ای بیاد باید هر روز توی این تاپیک پست های ایشون رو بخونیم که بخرید که گرون میشه یا نخرید که ارزون میشه یا چند ماه دیگه صبر کنیم pro به قیمت دلاری نزدیک میشه
یا هم میخره ایشون بعد باز که فروخت برای هزارمین بار داستان فروختنش رو تعریف میکنه و میگه میخوام صبر کنم که ps6 بخرم
View attachment 89a7990cdc0b18006c90a07cf2e2e5a944152807-240p.mp4

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان

الان کنسول معمولی توی اجرای همزمان بازی های نسل 8 به صورت همزمان 60 فریم و 4k مونده ، و بین گزینه پرفورمنس و رزولوشن باید یکی رو انتخاب کنی و برای همین یکی مثل من دوس داره کنسول pro ‌بگیره .

البته نظر شخصی هست شاید یکی با همین کنسول معمولی راضی باشه اون رو میخره و یکی هم روی گرافیک سختگیره دونبال بهترین تجربه ممکنه بیشتر هزینه میکنه pro میگیره .
با عرض معذرت، من جدا تو درک تحلیل های عمیق شما می مونم. یه سوال داشتم از محضرتون.
استاد یعنی کسی که الان PS5 معمولی داره و منتظره هر وقت PRO اومد اونو بگیره، تو این مدتم لذتشو میبره از کسی که کلا منتظره تا مدل پرو بیاد بگیره سهل گیر تره؟!!! استاد میشه "سخت گیرانه" رو معنی کنید.🙏🙏🙏

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من شهریور پارسال کنسول خریدم فک کنم کلا با پایه شارژ و رچت 25 تومن شد ، از پارسال هم دارم میگم نگاه ب اینو و اون نکنید و خودتون هر زمان ک صلاح دونستین بخرین، ولی اینکه ادم ی چند سال خودش رو حیران کنه و لذت بازی کردن نسل جدید رو از دست بده و منتظر بشینه ک نسخه proیی ک هنوز معرفی نشده و نه ب باره و نه ب داره بیاد واقعا با عقل و منطق جور در نمیاد ، ی مثال بزنم ، من 6 ماه پیش میخواستم تلویزیون X90J رو بخرم و دقیقا همون روزی ک خواستم بخرم سونی اومد لاین آپ 2022 رو معرفی کرد(تکرار میکنم ک معرفی کرد یعینی صد در صد میدونستم ک میاد) و منم گفتم منتظر میشینم X90K رو میخرم ، حالا بعد از 6 7 ماه انتظار اولا ک هنوز وارد بازار ایران نشده ، بعدشم نمراتش اومدن و امتیاز کمتری نسبت ب X90J گرفت ، یعنی قشنگ من 6 7 ماه موندم تو خماری و انتظار و هنوزم تو این وضعیت هستم در صورتی ک من میتونستم همون زمان X90J بخرم با قیمت 28 تومن(الان شده 33) و این چند ماه رو از بازی لذت ببرم ، بازم خودتون صاحب اختیار هستین ولی پای این چرت و پرتا نشینید خودتون تصمیم بگیرید.

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
با عرض معذرت، من جدا تو درک تحلیل های عمیق شما می مونم. یه سوال داشتم از محضرتون.
استاد یعنی کسی که الان PS5 معمولی داره و منتظره هر وقت PRO اومد اونو بگیره، تو این مدتم لذتشو میبره از کسی که کلا منتظره تا مدل پرو بیاد بگیره سهل گیر تره؟!!! استاد میشه "سخت گیرانه" رو معنی کنید.🙏🙏🙏
اینا که خوبه
الان از نظر ایشون ما مغازه داریم که اینجا پست میذاریم
بعد ایشون که ۲ ساله داره پست میذاره امروز میخرم فردا میخرم نه ببخشید صبر میکنم ارزون شد میخرم نه ببخشید pro بیاد میخرم
قشنگ مسخره کرده تاپیک رو
مدیریت واقعا باید یه فکری برداره
دقیقا نصف پست هاش همین هاست یا خاطرات فروختن کنسولش

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
خواهش میکنم یکم در محضر والا مقامتان توضیح دهم تا شاید این حقیر را درک نمودید .

کسی من رو نمیشناسه حقیقتش مخارجی داشتم و فعلا پول ندارم کنسول بگیرم . بعدا هم حدودا یه سال دیگه بخوام بگیرم یکم بیشتر صبر میکنم pro ‌میگیرم که احتمالا تا اون موقع یه خبرایی میشه .

اینجا به کسی نگفتم بخر یا نخر و... هر کس با شرایط زندگی خودش برنامه ریزی میکنه .

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
خواهش میکنم یکم در محضر والا مقامتان توضیح دهم تا شاید این حقیر را درک نمودید .

کسی من رو نمیشناسه حقیقتش مخارجی داشتم و فعلا پول ندارم کنسول بگیرم . بعدا هم حدودا یه سال دیگه بخوام بگیرم یکم بیشتر صبر میکنم pro ‌میگیرم که احتمالا تا اون موقع یه خبرایی میشه .

اینجا به کسی نگفتم بخر یا نخر و... هر کس با شرایط زندگی خودش برنامه ریزی میکنه .
سونی نیاز فعلی بازار رو نمی تونه تامین کنه چه دلیل منطقی داره بخواد اوضاع رو بدتر کنه؟ کنسولی که هنوز از 30/40% قدرتش بیشتر استفاده نشده چون همه بازی های بزرگ میان نسلی بودن و محدودیت های نسل قبل رو باید در نظر میگرفتن
اینکه سونی بعد از مدتی نسخه اسلیم بسازه بله قطعا اینکارو می کنه برای اینکه هزینه تولید کاهش بده ولی نه در شرایطی که الان داره
بازار رو هنوز نمی تونه تامین کنه دلیلی نداره بار اضافی روی دوش خودش بزاره

اینکه برنامه آینده شما چیه کاملا در اختیار خودته چند بار هم گفتی دیگه بحث نداره :D من نمی دونم اصلا اینجا چیکار می کنی ببند تاپیکو همون موقع که خواستی بخری دوباره بیا ایزی درگیری نداره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,890
نام
malek
شما مگه ps5 نخریده بودی؟بعد گفتی فروختم؟الانم میگید نمیخرم تا گول نخورم؟! یا اینکه هوا خیلی گرمه من کاربرهارو قاطی کردم :)

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
در مورد psp ‌من هر روز تو سایتم هیچ چیزی ازش نشنیدم البته یه خبرایی بوده ولی مربوط به چندین سال پیشه .

مطمئن باش سال ۲۳ یا ۲۴ عرضه میشه و سونی برای عقب نمون از تکنولوژی در کنار کنسول معمولی pro ‌هم میده .

در مورد اخبار جعلی سایت معتبر گیر بیار چون همه سایتا مثل هم نیستن که اخبار دروغ بگن .

فکر کنم اینجا تاپیک قیمته کنسوله
یه چند سال دیگه هم صبر کنید ps6میاد
پ.ن:برای اینکه این پستم بی ربط نباشه قیمتا رو به کاهشه ۲۱۰۰۰ قیمت گرفتم استانداردو

• Like
Reactions: Silvio dante

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
شما مگه ps5 نخریده بودی؟بعد گفتی فروختم؟الانم میگید نمیخرم تا گول نخورم؟! یا اینکه هوا خیلی گرمه من کاربرهارو قاطی کردم :)
اون دوستمونو نمیدونم ولی من این نسلم مثل نسل قبل صبر میکنم شما بخوای کنسولتو بفروشی ازت بگیرم :D:D
هنوز ps4 فتی که از شما گرفتمو دارم یادش بخیر فک کنم با دوتا دسته ۹۰۰ گرفته بودم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,890
نام
malek
بعد اومدن آپدیت گرافیکی برا هورایزن فوربیدن بعید میدونم اصلا لازم باشه کنسول میان نسلی بدن و با همین تا آخر نسل ادامه میدیم :)
در ضمن حاضرم با 2 برابر قیمتی که بهت فروختم دوباره بهم پسش بدی :)

• Like
Reactions: pedram_sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر