قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
داداش دنبال زیر بغل مار میگردی؟ :D به همون دلیلی که ماشین 10% گرون کردن به همون دلیلی که اینترنت نزدیک 2 برابر گرون شده و هزاران مورد دیگه...
الان میپرسی خوب چه ربطی به دلار داره؟! دقیقا! هیچ ربطی نداره، ولی وقتی ی کاسب هزینه زندگیش به هر دلیلی افزایش پیدا کنه اونم قیمت خدمات/کالاش رو گرونتر می کنه
تا زمانی موجودی و قیمت جهانی کنسول درست نشه، و ارز هم برای مدت زیاد ( مثلا 2 ماه ) ثابت نمونه تغییر قیمت محسوس نخواهیم داشت در هیچ زمینه ایی

شمارو نمیدونم ولی از نظر من افت ۲ تومنی کنسول در عرض چند روز، تغییر محسوس!! حساب میشه. دقیقا نمیدونم چرا این مقاومت در برابر پذیرش کاهش قیمت وجود داره اینجا.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: dargon9090

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
شمارو نمیدونم ولی از نظر من افت ۲ تومنی کنسول در عرض چند روز، تغییر محسوس!! حساب میشه. دقیقا نمیدونم چرا این مقاومت در برابر پذیرش کاهش قیمت وجود داره اینجا.

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوستان انتظار کنسول 12/13 تومنی دارن :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
والا هم قیمت xbox sx هم بشه راضی هستیم ولی این فروشنده ها رسما دارن پول زور میگیرن.....
اینکه به دلیل قیمت دلالیش خارج از کشوره دیگه، خارج هم ایکس باکس رو با قیمت مناسب تری میشه خرید، این دیگه واقعا بخاطر مشکل کمبود کنسوله

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
طبق چیزی که من از یکی از نزدیکام که توی پایتخت مغازه داره پرسیدم گفت که از ۴ روز پیش وارد کننده داره با قیمت ۷۰۰ دلار برای ده روز آینده پیش فروش میکنه که میشه تقریبا یک هفته دیگه. اگر قیمت دلار توی همین کانال ۲۰ تا ۲۱ بمونه به نظرم قیمت ۱۶ تا ۱۷ توی ده روز آینده دور از انتظار نخواهد بود. امیدوارم این روند کاهشی ادامه دار باشه.

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
هنوز کمبود کنسول هست خصوصا قیمتای EBAY
ولی
کمبود کنسول ایکس باکس تا حدود زیادی کم شده

مایکرو قول داده که تا مرداد مشکل کمبود رو برطرف کنه

به نظرم همین باعث میشه که سونی هم یکی دو ماه بعد از مرداد به خودش فشار بیاره مشکل کمبود رو برطرف کنه قیمت کنسول به قیمت واقعیش برسه

17249 دیجیتال

• Like
Reactions: dargon9090

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

دوستان بزودی آماده استاندارد 15 میلیونی بشید اندکی صبر ...

سلام دوستان

تعیین کننده قیمت کالا در همه جوامع اقتصادی دنیا میزان "تقاضای" آن کالا میباشد

یعنی اگر کالای در بازار کم یا محدود بود لزوماً دلیل بر گرونی آن نیست بلکه این متقاضی هست که تعیین کننده قیمت می باشد

ولی متاسفانه سودجویان و دلالان با شگردهای مختلف و ایجاد جو و احتکار متقاضی را برای خرید کالا در قیمت مدنظر خود تحریک کرده و اغلب هم موفق بوده اند

اما با توجه به شرایط موجود و رویدادهای در حال اتفاق بی شک شرایط بهتر خواهد شد و جایگاه متقاضی برای تعیین قیمت کالا و قدرت خرید آن مطلوبتر خواهد شد.

در مورد اردیبهشت ماه و زمان خریدی که بنده توصیه کردم دارید ملاحظه میکنید که الان اواسط اردیبهشت ماه هستیم و قیمت کنسول ها در شرایط خیلی بهتری نسبت به ماه های قبلتر قرار گرفته و از این به بعد هم بهتر خواهد شد.

پس صبر برای قیمت معقول و خرید معقول ...

نکته: خرید من استاندارد ۱۵ میلیونی هست.

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستانی که از یه سایت معروف قیمت میذارن 800 هزار تومن پول زورشون که برای خریداران خارج از تهران گارانتی اجباری هست هم بهش اضافه کنن ;) کنسول میخوای بخری پول گارانتی هم حتما باید بدی :D

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
دوستان بانه ای من یه جا زنگ زدم امروز قیمت برا استاندارد ۱۶.۵ داد گفت خرید حضوری هم داریم ادرسم داد اگه کسی از بانه اینجا هست یه پ.خ بده تا ادرسشو براش بفرستم اگه براش زحمتی نیس بره یه چکی بکنه ببینه چجوریه !!
بانه :
استاندارد ۱۶.۵
دیجیتال ۱۴.۵

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,584
دوستان بانه ای من یه جا زنگ زدم امروز قیمت برا استاندارد ۱۶.۵ داد گفت خرید حضوری هم داریم ادرسم داد اگه کسی از بانه اینجا هست یه پ.خ بده تا ادرسشو براش بفرستم اگه براش زحمتی نیس بره یه چکی بکنه ببینه چجوریه !!
بانه :
استاندارد ۱۶.۵
دیجیتال ۱۴.۵
مهلت تست هم‌ میده؟

erfanps5

کاربر سایت
Apr 25, 2021
26
مهلت تست هم‌ میده؟
ادم از یجای معتبر بگیره خیلی بهتره به نظرم قیمتش یخورده عجیبه چون اکثر سایت ها من دیدم ۱۷ دیجیتال بود خیلی حواستون باشه خواهشا سرتون کلاه نره ایشالا همه داشته باشن من که خریدم خودم از یک سایت معتبره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
بانه :
استاندارد ۱۶.۵
دیجیتال ۱۴.۵
بانه اگر مثل تلویزیون هاشون میارن خونه شما و تحویل میدن و تست میکنن و در صورت سلامت کامل بعد پول رو میگیرن میشه روش فکر کرد
اگر هم پیش پرداخت خواستن حتی در حد 200 تا 300 تومن فقط در صورتی زیر بارش برید که ببینید فروشگاه اینترنتی معتبر همراه با نماد دارن و مشخصاتشون با مشخصات سایت منطبق هست وگرنه حتی 1000 تومن هم واریز کنید از دستتون رفته
خرید غیر حضوری از فروشگاه های ناشناس همیشه خطرات خودش رو داره و مراقب پولتون باشید
در ضمن موقع قیمت گرفتن ریجن کنسول رو بپرسید چون قیمت ریجن ها در بازار مختلف هست

قیمت استاندارد ریجن 2 در تهران =19390

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
قیمت جدید دستگاه ها ریجن های مختلف
فقط یه نکته اگر حضوری میرید برای خرید قیمت ها یه 200 یا 300 از اینی که گذاشتم یا ارزون تره یا گرون تر
دیسک 19.500
دیجیتال 17.500
پک ریجن دو اروپا/ ضمانت 10 دروزه
//////////////////////////////////////////
دیجیتال17.200
پک ژاپن/ ضمانت 10 روزه
//////////////////////////////////////////
ریجن یک/ ضمانت 10 روزه
دیسک 20
دیجیتال 18.500

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟