قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
توی این تاپیک باتوجه به اتفاقات لانچ ps4 و کاملا خیرخواهانه توصیه هایی میشه والا الان کلbc که نه کل ایران برن Ps5 بخرن نه چیزی بما میرسه نه کسی نخره چیزی کم میشه از ما، اینی که گیمر زیاد شده همه میرن بدو کنسول می‌خرن توهمات یه عده ست برادر من مگه 20 میلیون علف خرس هست که تا دیروز طرف گیمر نبوده و کنسول نداشته کرونا بهش فشار آورده رفته Ps5 خریده، والا خیلیا اگه همین ps4 رو نداشتن امیدی به خرید Ps5 نداشتن در ثانی مگه کرونا تازه اومده که طرف خسته شده گیمر شده :)), والا یه حرفایی زده میشه آدم میمونه، اینی که قیمت فعلا روی 20و 19 واستاده ماله اینه یه عده منتظر این قیمت بودن رفتن خریدن حتی جامعه BC هم که نسبت به کل جامعه ایران یه جمع بسیار قلیلی هست هم چند نفر رفتن خریدن یه جووی هم درست کردن یه عده که منتظر بودن قیمت بیاد پایین‌تر اونها هم خریدن بخاطر همین قیمت انگار ثابت شده ولی موقتی هست و بخاطر یه شوکی هست که مغازه داران وارد کردند و بزودی با شیب تندتر پایین تر میاد،خلاصه این کنسول حتی با افزایش دلار هم قیمتش میاد پایین من فکر میکنم حداقل تا عید قیمت استاندارد تا 15 بیاد ولی کسی پول داره و براش مهم نیست که چمیدونم 5تومن 10 تومن سود خالص بده به مغازه دار بره همین فردا بخره کسی هم اگه پول نداره و درک داره که قیمت میاد پایین‌تر و دوست نداره پول توی حلقوم مغازه دار جماعت بریزه صبر کنه قضیه خیلی ساده ست، ماها هم نه مرجع تقلیدیم نه چیزی روی حساب تجربه یه صحبتی میکنیم برای اونها که دوست ندارن سود غیر متعارف به مغازه دار برسونن، تموم شد رفت

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من واقعا عجيبه برام اين تحليلها كه يك هفته ديگه ارزون ميشه دو ماه ديگه ارزون ميشه

پلي فور پرو كه ٤ سال از عرضه اش ميگذره تو زمان دلار ١٥ تومني ٨ تومن بود
خيلي وقت هم هست نزديك ١٢ تومنه
حتي با وجود اومدن پلي فايو

بعد يكي ميگه نسخه ديجيتال زير ١٠ تومن!

قيمت اكس باكس هرچي باشه قيمت واقعيه يه ٢٠ تا ٣٠ درصد پلي گرون تره

مشخصه قيمت زمان لانچ واقعي نيست اما انتظار قيمت زير ١٨ تومن منطقي نيست

نظرت محترم هست ولی شک نکنید تا حداکثر اردیبهشت قیمت کنسول نسخه استاندارد بین 15 نهایت 16 خواهد بود
اینکه ps5 جدیدتره پس گرون تره کاملا غیر منطقی هست مهم قیمت دلاری خرید دستگاه هست و تعدادی که به بازار تزریق میشه
الان نسبت به زمان عرضه ps4 خیلی فروشگاه های اینترنتی و مغازه دار بیشتر شدن و قیمت رقابتی تر از قدیم شده
وقتی قیمت واقعی خرید ps5 و xbox یکی هست و xbox رو دارن 16 میدن پس ps5 هم راحت تا این مقدار پایین میاد حتی چون بیشتر هم وارد میکنن جاداره پایین تر هم بیاد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
میشه بپرسم منبع شما چی هست برای اینکه تو ماه فوریه، قطع به یقین مشکل کمبود کنسول تو دنیا رفع بشه؟ سونی که اطلاعات دقیقی تو این زمینه منتشر نکرده و انتظار میره کمبود کنسول حتی تا پایان سال جاری میلادی هم ادامه داشته باشه. ماکروسافت هم کاری نداریم به این تاپیک ربطی نداره ولی اونا هم مشکل کمبود تا حداقل آپریل رو تایید کرده بودن و خودشونم میدونن رفع کمبود به شکل کامل به این زودی ها خیلی دور از انتظاره. مشکل فعلی کمبود کنسول هم پاندمی موجود هست و امکان فشار بیشتر به خط تولید وجود نداره. اگر وجود داشت nvidia میتونست کارت بیشتری تولید کنه، amd میتونست cpu بیشتری تولید کنه و کمبود تو بازار PC رو جبران کنه.
لانچ کنسول توی هند. منظورم این نیست توی همین فبریه "کلا" مشکل کمبود رفع میشه. ولی با عرضه بیشتر بازار مسلما اشباع میشه.خبر های دیگه ای هم بر مبنای restock شدن توی همین فبریه اومده.

• Like
Reactions: reza51

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
میشه بپرسم منبع شما چی هست برای اینکه تو ماه فوریه، قطع به یقین مشکل کمبود کنسول تو دنیا رفع بشه؟ سونی که اطلاعات دقیقی تو این زمینه منتشر نکرده و انتظار میره کمبود کنسول حتی تا پایان سال جاری میلادی هم ادامه داشته باشه. ماکروسافت هم کاری نداریم به این تاپیک ربطی نداره ولی اونا هم مشکل کمبود تا حداقل آپریل رو تایید کرده بودن و خودشونم میدونن رفع کمبود به شکل کامل به این زودی ها خیلی دور از انتظاره. مشکل فعلی کمبود کنسول هم پاندمی موجود هست و امکان فشار بیشتر به خط تولید وجود نداره. اگر وجود داشت nvidia میتونست کارت بیشتری تولید کنه، amd میتونست cpu بیشتری تولید کنه و کمبود تو بازار PC رو جبران کنه.
من کاری به فبریه و ... ندارم و اینکه سونی گفته بود تا ماه مارس ۵،۶‌میلیون کنسول رو روانه ی اسیا‌میکنه.
ولی خط‌تولید سونی از ps4 به ps5 تغییر کرده (به جز ژاپن که فقط اسلیم ۵۰۰ گیگ تولید خواهد کرد)،این یعنی تولید دستگاه و شیپمنتش بیشتر میشه دیگه...
دقیقا این نکته واسه ی amd nvidia هم هست و درسته اونا هم‌محصولاتشون گیر نمیاد،حتی خود ای ام‌دی واسه ی تولید apu کنسول ها تحت فشار رفته...
ولی دیر یا زود قیمت ها کمتر از اینی که هست میشه
سریز اکس الان تو جهان‌گیر‌نمیاد ایران‌میدن ۱۶.۵...یعنی راحت‌این دستگاه ها تا ۱۴ تومن جای پایین اومدن دارن

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
من کاری به فبریه و ... ندارم و اینکه سونی گفته بود تا ماه مارس ۵،۶‌میلیون کنسول رو روانه ی اسیا‌میکنه.
ولی خط‌تولید سونی از ps4 به ps5 تغییر کرده (به جز ژاپن که فقط اسلیم ۵۰۰ گیگ تولید خواهد کرد)،این یعنی تولید دستگاه و شیپمنتش بیشتر میشه دیگه...
دقیقا این نکته واسه ی amd nvidia هم هست و درسته اونا هم‌محصولاتشون گیر نمیاد،حتی خود ای ام‌دی واسه ی تولید apu کنسول ها تحت فشار رفته...
ولی دیر یا زود قیمت ها کمتر از اینی که هست میشه
سریز اکس الان تو جهان‌گیر‌نمیاد ایران‌میدن ۱۶.۵...یعنی راحت‌این دستگاه ها تا ۱۴ تومن جای پایین اومدن دارن
بله در طول زمان و افزایش تولید خیلی مشکلات حل میشه ولی امید به لانچ هند برای تنظیم بازار منطقی نیست. کنسول تو هند قراره با قیمت معادل 700 دلار آمریکا لانچ بشه.

• Like
Reactions: Imaginative

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
بله در طول زمان و افزایش تولید خیلی مشکلات حل میشه ولی امید به لانچ هند برای تنظیم بازار منطقی نیست. کنسول تو هند قراره با قیمت معادل 700 دلار آمریکا لانچ بشه.
صد در صد درسته،پروسه پایین اومدن قیمت کار ۱،۲ هفته نیست حداقل ۶ ماه یه سال طول داره به قیمت کف برسه.
ولی قیمت تا ۱۷ تومن دور نیست تا ۲ ماه اینده از پی اس فایو.

• Like
Reactions: hp3in_pro

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
چقدر موضوع رو پیچیده می کنید دوستان :D
براتون سواله چرا سری ایکس نزدیک به قیمت اصلی فروخته میشه تو ایران؟
علتش دقیقا این عکس زیر هست
xbox.jpg
کنسول به قیمت واقعی 2099 درهم در آمازون امارات قابل خرید هست و خیلی خرده فروشی های دیگه
حالا برید ps5 رو سرچ کنید کمترین قیمت حدود 3400 درهم هست
هر زمان که چنین وضعیتی برای ps5 هم برقرار بشه قیمت ها میشکنه
خلاص :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دو فروشگاه آنلاین در تهران- نسخه استاندارد..

یکی ۲۲,۹۵۰,۰۰۰
و دیگری ۲۲,۹۹۰,۰۰۰
من که فعلا قید خرید را زدم بذار هرچقدر دوست دارن گرون کنن
پولش هم هست ولی زورم میاد هزار دلار بدم برا چیزی که نصف این قیمت میارزه
فرض که تهش دلار بشه ۳۰ تومن ولی قیمت رسمی بخری میشه ۱۵ تومن
۸ میلیون اضافه تر را با صبر و حوصله سیو میکنم، میشه باهاش بعدا دسته اضافه یا بازی خرید

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام چند محصول پلی استیشن در یکی از مغازه های دوبی با پول خودمون
خود کنسول نسخه ی استاندارد ١٨/٩٠٠/٠٠٠
شارژر دسته : ١میلیون
خود دسته : ١/٩٠٠/٠٠٠
جالبه دسته گرونتر از ایرانه!
بازیها هم ١/۵٠٠/٠٠٠

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
چقدر موضوع رو پیچیده می کنید دوستان :D
براتون سواله چرا سری ایکس نزدیک به قیمت اصلی فروخته میشه تو ایران؟
علتش دقیقا این عکس زیر هست
View attachment 192323
کنسول به قیمت واقعی 2099 درهم در آمازون امارات قابل خرید هست و خیلی خرده فروشی های دیگه
حالا برید ps5 رو سرچ کنید کمترین قیمت حدود 3400 درهم هست
هر زمان که چنین وضعیتی برای ps5 هم برقرار بشه قیمت ها میشکنه
خلاص :D
اره دیگه دقیقا
الان با همین قیمت ها بدون سود بخوایم در نظر بگیریم
سری اس میشه : 8300
سری ایکس میشه : 14500
که خب خیلی نزدیکه به قیمتش تو ایران
کاش برای پی اس 5 ام زودتر این اتفاق بیافته

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
سلام چند محصول پلی استیشن در یکی از مغازه های دوبی با پول خودمون
خود کنسول نسخه ی استاندارد ١٨/٩٠٠/٠٠٠
شارژر دسته : ١میلیون
خود دسته : ١/٩٠٠/٠٠٠
جالبه دسته گرونتر از ایرانه!
بازیها هم ١/۵٠٠/٠٠٠
یعنی الان مغازه تو دبی با این قیمت موجود داره ؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
امید به این که فوریه اوضاع پخش کنسول تو دنیا حل شه نداشته باشید...
چیزی که پیش بینی میشه حداقل آوریل ـه
تازه این در صورتیه که اوضاع دوباره به هم نریزه (که ژانویه تو آمریکا که به هم ریخت)

هر چند فوریه اوضاع بهتر میشه
طبیعتا چند سری Restock این بین انجام میده سونی

کلا لانچ همزمان جهانی وسط کرونا هیچ وقت قرار نبود به نتیجه مطلوبی برسه :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من فکر کنم واقعا موجودی کمه که قیمتها اینطور شد و ربطی به قیمت ارز نداره ظاهرا.
دوستمون آقا رضا هم کاملا درست میگه که ممکنه این کارتن ها خالی باشه اصلا ..من پیگیر اکثر این فروشگاه ها هستم اینا اگر فروش داشتن به زور اونم روزی یه دونه عکس از مشتری نمیذاشتن و قطعا بیشتر عکس میذاشتن.
همین الان دو تا فروشگاه اینستاگرامی پیام گذاشتن که نخرید آقا قیمت این نیست و عدم موجودی زدن تا بالاخره قیمت ها درست بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر