قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
سلام
خب حالا که بحثشو باز کردی بذار کامل توضیح بدم
کرایه هر کانتینر قبل از عید حدودا ۴۰ میلیون بود
بعد از عید یه قانون‌گذاشتن که هر لنج در سال فقط یه سفر میتونه بره که نتیجش شد کرایه هر کانتینر حدودا ۳۰۰میلیون!!!!!
بعدش اومدن گفتن اشکال نداره سفر برید ولی هر لنج یه تعداد محدود بار میتونه رو اسکله خالی کنه که باز یکم کرایه ها اومد پایین تر و کم کم رسید به کانتینری ۱۵۰میلیون و همینطور هر روز یه داستان جدید...الان میشه گفت نرخ کرایه هفته ای داره بالا پایین میشه به لطف حضرات!
الان کرایه ها به صورت کانتینری یا ماشینی(به این صورت که بارو تو اسکله خالی میکنن و هر نیسان تا زیر تاج حساب میشه)
این قیمت کارتنی ۳۰۰هم که من گفتم یه چیز حدودی بود از هر مثلا همزنی که رو فروشنده در میاد!
الان شما همون روش حساب کردن کرایه به صورت ماشینی که بهت گفتم رو در نظر بگیر...کرایه هر نیسانی که رو اسکله پر میشه حدود ۲۰میلیون در میاد!
حالا بنظرت مثلا چنتا ps5 با اون هیبت تو هر نیسان جا میشه؟!
این فقط کرایه از دبی تا بندره. از بندر تا شهر مقصد هم یه کرایه دیگه میاد روش...
این چیزی که من میگم خیلی تازس. از بعد عید اینجوری شده شاید شما اطلاع دقیقی نداشته باشید فعلا
از شرایط لنجها تو هندیجان ، گناوه ، بوشهر و دلوار هم کم و بیش خبر دارم و میدونم کمی سخت شده اما همچنان شما داری دست خیلی خیلی بالا رو میگیری .
ولی اینکه باز یه توجیهی برای صحبتت داری خوبه و تا زمانی که از حد نگذره یا جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه مشکلی نداره و کاربرها هم راحت میتونن هزینه ها رو دربیارن . همین الان من میدونم بوشهر گناوه ای تو انجمن زیاد داریم .

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
سلام

از شرایط لنجها تو هندیجان ، گناوه ، بوشهر و دلوار هم کم و بیش خبر دارم و میدونم کمی سخت شده اما همچنان شما داری دست خیلی خیلی بالا رو میگیری .
ولی اینکه باز یه توجیهی برای صحبتت داری خوبه و تا زمانی که از حد نگذره یا جنبه تبلیغاتی پیدا نکنه مشکلی نداره و کاربرها هم راحت میتونن هزینه ها رو دربیارن . همین الان من میدونم بوشهر گناوه ای تو انجمن زیاد داریم .
خب خوبه که خودت هم خبر داری اوضاع چجوریه...مث بعضیا که فک کنم تو ناف اروپا و امریکا دارن زندگی میکنن نمیای یه نظری بدی و بری!
شما خودت کارت درسته...اگه بچه خوزستان هستی میتونم تو خصوصی واست شماره بچه های هندیجان رو بفرسم که ازشون قیمت کرایه ها رو بگیری
اگه من دست بالا رو گرفته بودم و تو همین روزا کانتینری زیر ۱۴۰-۱۵۰ میلیون پیدا کردی دسترسیم به این تاپیک رو ببند!??

البته که این بحث هزینه حمل و نقل یه بحث فرعیه و مهم ترین مسعله الان موجودیه که خیلی کمه!

به هر حال من نظرمو تو همون اولین پستم تو این تاپیک گفتم?
در کل یکم صبر پیشه کنید قیمت PS5 دیسک خور تو بازار ایران میرسه به حول و هوش سریز ایکس و به مرور هم تا جایی که بشه کمتر میشه...

آخرین ویرایش:

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
پلی استیشن ۵ ورژن با دیسک درایو

? ریجن ۱ سفارش آمریکا

? قیمت: ۲۳,۵۰۰,۰۰۰ ت (بیست و سه میلیون و پانصد هزار تومان)

فروشگاه معتبر دیجیتالی

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستان کسی اطلاع داره اگه بخوایم‌از کانادا کنسول کسی برام بفرسته (با جعبه یا بدون جعبه)هزینش کمتر میشه یا بیشتر از بازار خودمون؟ چون هیچ اطلاعی راجب گمرک و غیره ندارم
ممنون

• Smile
Reactions: IMANOKA

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان کسی اطلاع داره اگه بخوایم‌از کانادا کنسول کسی برام بفرسته (با جعبه یا بدون جعبه)هزینش کمتر میشه یا بیشتر از بازار خودمون؟ چون هیچ اطلاعی راجب گمرک و غیره ندارم
ممنون
یکی بیارن شامل هزینه گمرکی نمیشه با جعبه هم میتونه بیاره

• Smile
Reactions: IMANOKA

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب همونطور که انتظار میرفت باز امروز کاهش قیمت داشتیم
۲۳۲۹۰ برای نسخه دیسک
و همینطور ۱۸۹۰ هم برای دوآل سنس

آخرین ویرایش:
  • Smile
  • Like
Reactions: IMANOKA and WTF?

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi
بنظرم بحث حمل و نقل و سود فروشنده و حتی قیمت دلار و ... همه بی مورد هست . یک معادله ساده هست
کنسول 400 دلاری ps4 pro الان 12 میلیونه پس کنسول 500 دلاری ps5 میشه ته تهش 15 میلیون
پس هرچی از این مبلغ بیشتر بدن و شما بخرید متضرر میشید.پس یکم صبر کنید تا به قیمت 15 تومن یا کمتر برسه ( اگر تازه دلار ارزون تر نشه که قطعا میشه )
حتی من پیش بینی میکنم کسانی که بتونن شش ماه صبر کنن با توجه به کاهش قیمت دلار و زیاد شدن کنسول و فروشنده و کم شدن خریدار بتونن کنسول رو به قیمت فعلی ps4 pro هم بخرن
فقط سعی کنید با این وسوسه ای که می خواد بیشتر از 10 میلیون پولتون رو دور بریزید مبارزه کنید

قیمت آمل امروز ۲۲ مدل استاندارد بوده
گفت هفته آینده دوبی قیمتش به قیمت جهانی نزدیک میشه
هفته دیگه صد در صد زیر ۱۹ بیست میاد
دلار که ریزشیه

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
از بوشهر گزارش میکنم از بنادر گناوه و دیر خبری ندارم ولی با جارو زدن بازار بدونید که تو کل شهر بوشهر به اندازه انگشتای دو تا دست هم PS5 در کار نیست و قیمت استاندارد 27 میلیون
4 ساعت رانندگی کن بیا شیراز، چندتا فروشگاه همین الان موجود دارن 23 تومن
خواستی pm بده آدرسشون رو بدم

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi
از بوشهر گزارش میکنم از بنادر گناوه و دیر خبری ندارم ولی با جارو زدن بازار بدونید که تو کل شهر بوشهر به اندازه انگشتای دو تا دست هم PS5 در کار نیست و قیمت استاندارد 27 میلیون

چ خبره اونجا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر