قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به هر حال قیمت اطلاع رسانی میشه. همین فروشگاه ها بعد ریلیز جهانی، وقتی موجود کردن، قیمت جدید هم مشخص میشه. بعضی از این فروشگاه ها معتبر هستن، خوبه که قیمت گذاریشون رو رصد کنیم.
قیمت پیش فروش رو به هیچ عنوان اعلام نکنید اینجا .
تصویر هم قرار ندید .
فقط در صورتی که جایی موجود داره و قیمت رو اعلام کرده قیمت رو خودتون اینجا بنویسید و از عنوان خرید آنلاین یا فلان شهر یا محدوده استفاده کنید .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من امروز تماس گرفتم با بزرگترین و معتبرترین و با سابقه ترین فروشگاه شهرمون که بیست ساله مشتریشم و اتفاقا تا حدودی محصولات و بازی هاش رو نسبت به جاهای دیگه گرون تر میده ولی بهم گفت این یکی دو هفته تعطیلات بگذره کمکم بازار پر میشه و گفت برا 20 روز بعد حتی مدل استاندارد هم میاد زیر بیست تومن و تمام وسایل جانبی موجود میشه.
گفت هر کی هم که پیش فروش میکنه اصلا موجود نداره و خودشونم نمیدونن کی و با چه قیمتی میاد دستش. یعنی دارن چیزی رو پیش فروش می کنن که ندارن و نمیدون کی قراره داشته باشن

آخرین ویرایش:

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و گیمرهای عزیز
مسئله اصلی در حال حاضر اینه که واقعاً قیمت میتونه روی چه عددی بسته بشه و این رقمایی که در حال حاضر توی همین انجمن
میشنویم رو چطور میشه قبول کرد؟! کسی اشنایی توی مغازه دارا نداره که بتونه یه محدوده قیمتی برای ما بگیره؟!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
با سلام و خسته نباشید به همه دوستان و گیمرهای عزیز
مسئله اصلی در حال حاضر اینه که واقعاً قیمت میتونه روی چه عددی بسته بشه و این رقمایی که در حال حاضر توی همین انجمن
میشنویم رو چطور میشه قبول کرد؟! کسی اشنایی توی مغازه دارا نداره که بتونه یه محدوده قیمتی برای ما بگیره؟!
دوست من، معیار قیمت فروشنده های داخلی نیستن
قیمت جهانی ps5 واضح هست، علت گرونی فعلی هم کم بودن عرضه نسبت به تقاضا هست، این قیمت های نجومی مختص ایران هم نیست، توی همه کشورها افراد سودجویی که موفق شدن کنسول رو با قیمت واقعی پیش خرید کنن دارن 3 برابر قیمت می فروشن
2 ماه صبر کنیم تا عرضه و تقاضا بالانس بشه به قیمت واقعی می تونیم توی همین ایران بخریم

Omidthegodofwar

کاربر سایت
Jul 12, 2018
34
الان هنوز عرضه جهانی هم نشده قیمت از کجا مشخص بشه، من اصفهانم یه مغازه معروف هست ۲۰ ساله باش رفیقم موقعی که دلار ۳۰ تومن بود گفت استانداردو بازار که اشباع بشه میارم ۱۷ تومن، الان دلار رو ۲۷ هست خودتون حساب کنید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام
دوستان رفتارتون واقعاً داره خسته کننده میشه .
قوانین انجمن و تاپیک رو رعایت کنید که در غیر این صورت دسترسیتون به تاپیک قطع خواهد شد .

مسخره کردید مارو ؟
دقیقا پست من کدوم قانون رو زیر پا گذاشته بود که پاک شد‌ ؟
یکبار پاک شد هیچی نگفتم
دوبار پاک شد باز هیچی نگفتم
اینبار دیگه فقط قیمت اعلام کرده بودم اونم از فروشگاهی تو تهران که موجود داشت
بازم زدید پاک کردید
قشنگ عشقی دارید پست پاک میکنید

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
مسخره کردید مارو ؟
دقیقا پست من کدوم قانون رو زیر پا گذاشته بود که پاک شد‌ ؟
یکبار پاک شد هیچی نگفتم
دوبار پاک شد باز هیچی نگفتم
اینبار دیگه فقط قیمت اعلام کرده بودم اونم از فروشگاهی تو تهران که موجود داشت
بازم زدید پاک کردید
قشنگ عشقی دارید پست پاک میکنید
اینجا برای قیمت PS5 هست و هیچ ربطی به کنسولهای مایکروسافت نداره .
قوانین رو رعایت کنید تا پستتون پاک نشه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
دوستان امروز که دیگه ریلیز جهانی بوده ،خبر دارید امارات الان قیمتش چقدره؟
قیمت کنسول در امارات خیلی وقته مشخص شده
دیسک خور 2099 درهم
دیجیتال 1679 درهم
دوال سنس 315 درهم
هدست 449 درهم
شارژر 135 درهم
ریموت 135 درهم
دوربین 279 درهم

قیمت امروز درهم در این لحظه 7100

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر