قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
داداش اف تاپیکه ولی من نوعی دیگه سنی ازم گذشته، یادمه، یه بار بنزین ۱۵ تا تک تومنی گرون شد از فرداش انواع لبنیات هم گرون شد حالا شما میگی ربطی نداره؟!
منم سنی ازم گذشته میدونم که ربط داره ..
اما اگه کسی قرار باشه بیاد اینجا جو بده چیزی که هیچ خبری ازش نیست بگه این میخواد گرون بشه جالب نیست..
بماند که اینجا تایپ اعلام قیمت ps5 هستش یعنی من میام که قیمت ببینم نه که یکی اومده جو میده میخواد فلان چیز گرون بشه حرف من این بود..

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
امروز رفتم بازار سری 12 استاندارد 24/400 تومان

نظر دوستان چیه؟

قیمت دلاری تقریبا 23/800 میشه.

فقط هم کنسول اینطوریه مثلا هدست Pulse 3d که قیمت دلاریش حدود 2/800 میشه هنوز حول و حوش 3/800 میچرخه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: eeeeee

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
فقط یه نکته مهمو یادم رفت بگم.
تقریبا همه جا کنسول رو بصورت خام به اون قیمت نمیفروشن و میگن اگه با این قیمت میخوای باید حدود ۳-۴ تومن برای بازی و گارانتی بدی.

یعنی ارز هم پایین بیاد فروشنده ها از یه جا دیگه جبرانش میکنن.

یعنی گیریم ارز بشه ۱۰۰۰ تا تک تومنی مغازه دار میگه کنسول ۵۰۰ هزار تومن اما ۲۷ میلیون گارانتی و بازی میشه.:D

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
969
درود
رجین دو 27
با همکارم رفتیم توپخونه رفتیم داخل یه مغازه طرف یطوری داشت از گارانتی ps5 میگفت که همکارم ... ریخت به من گفت جدی میگه منم گفتم داره تا ته فرو میکنه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
درود
رجین دو 27
با همکارم رفتیم توپخونه رفتیم داخل یه مغازه طرف یطوری داشت از گارانتی ps5 میگفت که همکارم ... ریخت به من گفت جدی میگه منم گفتم داره تا ته فرو میکنه
متاسفانه بعضی از فروشنده ها باید تزریقاتی میشدن خیلی بدون درد اینکارو میکنن که طرف نمیفهمه چجوری 2 تومن اضافه داده :D

آخرین ویرایش:

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
276
آقا منم امروز با اینکه گرون شده بود خریدم :D

PS4 (اسلیم 1 ترا 2116 HDR دو دسته فرمور 5.05) رو فروختم 17 و 14.5 سر دادم برای یه PS5 و یه کنترلر اضافه.

استاندارد سری 12 ریجن 2 (اروپا)............... 28 میلیون

(استاندارد آسیا 27 و دیجیتال آسیا هم 25 بودن)

لا مصب سه روز پیش حول و حوش 24.5 بود اما همه مغازه دارها یه سری بازی اکانتی! و گارانتی معتبر! رو هم به آدم فرو میکردن تا بشه 28 اما الان خدا خیرشون بده فقط خود کنسول رو فرو میکنن 28 تا مشتری سختی زیادی نکشه...سلامتی همه حلال خورها....

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
آقا منم امروز با اینکه گرون شده بود خریدم :D

PS4 (اسلیم 1 ترا 2116 HDR دو دسته فرمور 5.05) رو فروختم 17 و 14.5 سر دادم برای یه PS5 و یه کنترلر اضافه.

استاندارد سری 12 ریجن 2 (اروپا)............... 28 میلیون

(استاندارد آسیا 27 و دیجیتال آسیا هم 25 بودن)

لا مصب سه روز پیش حول و حوش 24.5 بود اما همه مغازه دارها یه سری بازی اکانتی! و گارانتی معتبر! رو هم به آدم فرو میکردن تا بشه 28 اما الان خدا خیرشون بده فقط خود کنسول رو فرو میکنن 28 تا مشتری سختی زیادی نکشه...سلامتی همه حلال خورها....
خیلی بی انصاف هستید این فروشنده های بدبخت از صبح نشستن واسه مشتری ها تیز میکنن بعد شما انتظار داری مشتری بدون درد و خونریزی مغازه رو ترک کنه ... مورد بوده علاوه بر گارانتی 2 ساله و تعویض 1 ساله و بیمه 1 ساله خود کنسول ( همه ی موارد بجز خرابی شامل گارانتی می باشد :)) ) که چندین میلیونی اضافه پیاده کردن دسته ی کنسول هم همین موارد دوباره جداگانه به مشتری فرو شده و طرف چند روز در ICU به دلایلی که قابل ذکر نیست بستری بوده :)) کلا فروشنده ای که نتونه با فروش 2 تا کنسول پول 3 تا کنسول رو دربیاره که فروشنده نیست
با خون دلی که خوردن در عرض 2 سال 1 مغازه اجاره ای شون شده سه چهار تا مغازه که مال خودشونه ... متاسفانه بعضی مشتری هاشون مقاومت میکنن و این بنده خداها به زحمت می افتن :D شاید فروشنده های خوبی نباشن ولی آمپول زن های خوبی هستن :D
یک خاطره بگم براتون رفتم زیر زمین لباف XBOX SERIES X بخرم رفتم تو مغازه ی یارو گفتم کنسول چند طرف گفت چند توی کارتت داری . گفتم با کارتم چیکار داری گفت من با کارتت کار دارم با تو که کاری ندارم :))
البته توهین به همه فروشنده ها نشه ها معدود آدم خوب هم بینشون هست ( سوزنی در انبار کاه )

آخرین ویرایش:

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
والا من دو دوتا چهارتا کردم دیدم با وضع مالی و درامدم فقط میتونم بازی کرکی دانلود کنم و تو ۳۳ سالگی کمی مشغول گیمینگ بشم. پس بیخیال PS5 و بازیهای انحصاریش شدم و رفتم با وام لپ تاپ 34 تومنی(بادلار 45 تومنی) خریدم. امیدوارم دوستان دیگه هم طبق معیارشون درست خرید کنند.

• Like
Reactions: masoud101

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
والا من دو دوتا چهارتا کردم دیدم با وضع مالی و درامدم فقط میتونم بازی کرکی دانلود کنم و تو ۳۳ سالگی کمی مشغول گیمینگ بشم. پس بیخیال PS5 و بازیهای انحصاریش شدم و رفتم با وام لپ تاپ 34 تومنی(بادلار 45 تومنی) خریدم. امیدوارم دوستان دیگه هم طبق معیارشون درست خرید کنند.
شما ps5 میگرفتی انتخاب بهتری بود . باور کنید لپ تاپ بدرد بازی نمی خوره با همین پول میتونستی یک دسکتاپ خوب با کارت گرافیک کارکرده و متوسط رو به بالا بگیری و تا چند سال کرکی بازی کنی اما اگر لپ تاپ گیمینگ و بروز نباشه بدرد بازی نمیخوره ( که قیمتش میشه 2 برابر پولی که دادید )

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
گفتم یک داستانی از حروم زاده بازی بعضی ها بگم شاید توی صنف دستگاه هم به پستتون بخوره حواستون باشه

من گوشی با قیمت عالی خریدم قیمتم بستم کارت هم کشیدم برگشتم طرف گفت 1.800 دیگه باید بدی بعدشم که دعوامون شد 4 نفر دیگه هم ورود پیدا کردن که ساکتم کنن در نهایت مبنا بر این شد که قیمت کمترین بازار بهم بدن که بازم 1.200 بیشترم دادم به اجبار و بعدشم که پول دادم گفت اگه اینطوری نمی کردم نمی خریدی بازارمون خرابه

خلاصه اینکه من گفتم پول می دم بعد شکایت می کنم 1.200 پس می گیرم چون گوشی واقعا لازم داشتم نمی شد برای یک تومن پیشش بذارم بمونه اما شما ها حواستون جمع کنید توپخونه هم عین علائدین همچین ادم هایی داره پشت همم هستن اگر قیمت پایین دیدید حتما دستگاه بگیرید دست خودتون فاکتورشم بگید مهر کنه با قیمت دقیق بده دستتون

دیگه ادم از حروم زاده بودن بعضی فروشنده ها هر چقدر بگه کم گفته خلاصه که پول زور دادن خیلی زور داره
در نهایت اگر کسی زیر قیمت بقیه پیدا شد که می ده حواستون جمع کنید شاید حقه ای پشتش باشه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
گفتم یک داستانی از حروم زاده بازی بعضی ها بگم شاید توی صنف دستگاه هم به پستتون بخوره حواستون باشه

من گوشی با قیمت عالی خریدم قیمتم بستم کارت هم کشیدم برگشتم طرف گفت 1.800 دیگه باید بدی بعدشم که دعوامون شد 4 نفر دیگه هم ورود پیدا کردن که ساکتم کنن در نهایت مبنا بر این شد که قیمت کمترین بازار بهم بدن که بازم 1.200 بیشترم دادم به اجبار و بعدشم که پول دادم گفت اگه اینطوری نمی کردم نمی خریدی بازارمون خرابه

خلاصه اینکه من گفتم پول می دم بعد شکایت می کنم 1.200 پس می گیرم چون گوشی واقعا لازم داشتم نمی شد برای یک تومن پیشش بذارم بمونه اما شما ها حواستون جمع کنید توپخونه هم عین علائدین همچین ادم هایی داره پشت همم هستن اگر قیمت پایین دیدید حتما دستگاه بگیرید دست خودتون فاکتورشم بگید مهر کنه با قیمت دقیق بده دستتون

دیگه ادم از حروم زاده بودن بعضی فروشنده ها هر چقدر بگه کم گفته خلاصه که پول زور دادن خیلی زور داره
در نهایت اگر کسی زیر قیمت بقیه پیدا شد که می ده حواستون جمع کنید شاید حقه ای پشتش باشه
امکان نداره کسی چند بار از بازار علائدین یا لباف و پشت شهرداری خرید کرده باشه و یکی دو بارش سرتون کلاه نرفته باشه ( حالا یا جنس کارکرده انداختن یا پلمپ باز شده بوده دوباره پلمپ زدن یا مشکل دار بوده یا گارانتی مشکلی داشته و یا یک قیمتی گفتن پول بیشتر ازش گرفتن )
اونایی هم که فکر میکنن سرشون کلاه نرفته فقط بخاطر اینه که نفهمیدن هنوز
خود من موقع خرید کنسول از لباف طرف یک قیمت گفت اما کارت که کشید خیلی بالاتر کشیده بود که باعث دعوا و داستان شد برام که گفت من قیمت کنسول باز شده بهت دادم نه قیمت کنسول پلمپ که بهت فروختم !!! وقتی هم پول رو دادی دیگه تمومه دستت به هیچ جا بند نیست

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
امکان نداره کسی چند بار از بازار علائدین یا لباف و پشت شهرداری خرید کرده باشه و یکی دو بارش سرتون کلاه نرفته باشه ( حالا یا جنس کارکرده انداختن یا پلمپ باز شده بوده دوباره پلمپ زدن یا مشکل دار بوده یا گارانتی مشکلی داشته و یا یک قیمتی گفتن پول بیشتر ازش گرفتن )
اونایی هم که فکر میکنن سرشون کلاه نرفته فقط بخاطر اینه که نفهمیدن هنوز
خود من موقع خرید کنسول از لباف طرف یک قیمت گفت اما کارت که کشید خیلی بالاتر کشیده بود که باعث دعوا و داستان شد برام که گفت من قیمت کنسول باز شده بهت دادم نه قیمت کنسول پلمپ که بهت فروختم !!! وقتی هم پول رو دادی دیگه تمومه دستت به هیچ جا بند نیست
چرا من همیشه با شکایت پولم یا حقم پس گرفتم اما زمان بره پروسش بهتره دستگاه بگیری بعد با مدارکت شکایت کنی
اتفاقا اولش می خواست همین کار رو بکنه خودم گفتم می خوام کارت بکشم با این حال بازم داستان شد
همین خودش مدرک هست که دو بار کارت کشیدم با فاصله ی زمانی زیاد و خط خوردگی فاکتورش اما خوب حرص ادم درمیارن یک عده

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
691
چرا من همیشه با شکایت پولم یا حقم پس گرفتم اما زمان بره پروسش بهتره دستگاه بگیری بعد با مدارکت شکایت کنی
اتفاقا اولش می خواست همین کار رو بکنه خودم گفتم می خوام کارت بکشم با این حال بازم داستان شد
همین خودش مدرک هست که دو بار کارت کشیدم با فاصله ی زمانی زیاد و خط خوردگی فاکتورش اما خوب حرص ادم درمیارن یک عده
حتما شکایتش کن
دیگه کم مونده بود مغازه دار هم دزدی کنه تو روز روشن!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

شما اولیش نیستی تو یکسال گذشته حداقل از ۳۰ تا خانم که تنهایی رفتن خرید این حرف رو شنیدم، مردا هم روشون نمیشه بگن. ۹۹٪ هم دنبال شکایت نمیرن.

هفته‌ی پیش تو توپخونه برای یکی از دوستام 5 گرفتیم، منم همراهش رفتم که تو پاچه‌ش نکنن. دقیقا می‌خواستن همچین کاری بکنن. کنسول رو باز کرد، گفتم فقط تست کن و دیسک داشتم دادم بهش و اوکی. می‌خواست کارت بکشه و کنسول رو نده و پول اپدیت بگیره منم قضیه رو فهمیدم. گفت اونور کارت بکشید.
گفتم دیسکم رو بده. کنسول رو جمع کن. الکی مثلا رفتم اونور کارت بکشم. چند سری صندوق تا جلوی طرف رو رفتم که کنسول رو جابجا نکنه و پک رو کامل ببنده. طرف مجبوری کنسول رو اورد دم صندوق. گفتم فاکتور و مهر‌کن‌ کارت رو بکشم. فاکتور رو زد. ۲۵ قیمت بود. گفتم یه پلاستیک هم لطف کنید بذارید، ماشین ندارم. گذاشت. گفت پول اپدیت و گارانتی رو هم تو این یکی کارت خون بکشید. گفتم‌ چقدر میشه؟ گفت ۲.۵. گفتم ۲۲.۵ اینجا بکشم ۲.۵ رو اون؟

گفت نه ۲۵ رو این ۲.۵ تو اون یکی.

گفتم ۲۵ میدم و خدافظ. نمی‌خوای خدافظ. گفت نه. منم به دوستم گفتم بیا بریم. چون مشتری دیگه هم داشت و منم بلند حرف زدم و اینا ترسید. مشتریاش داشتن میرفتن. الکی گفت ایشون خودشون دیسک اوردن و اپدیت کردن. همون ۲۵ میشه‌. ۲۵ به ما فروخت که بقیه مشتریا رو بتونه یجوری تو پاچه‌شون کنه.

با پرروگی می‌گفت کثیف خرید کردی، منم گفتم از کل جماعتتون. ... ترم.

خلاصه خیلی حواستون باشه.

گوشی هم خریدید، حواستون باشه. همه بای دیفالت دزدن، بالا و پایین نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر