قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Homan425

کاربر سایت
خریداران ps5 چند دسته هستند :دسته اول کسانی که داشتن دستگاه در این لحظه براش مهمه (بیشتر برای دکور) برای این آدمها کارت کشیدن از اب خوردن راحت تره - دسته دوم کسانی هستند که بدنبال عقب نموندن از بازیهای روز هستند از جمله خودم (چون کلوپ دارم) کارت کشیدن برای خرید ps5 از سر اجبار هستش _ دسته سوم کسانی هستند بر اثر موج بازار اگه پایین بود میخرند اگه بالا بود صبر میکنند ولی التهاب بازار باعث میشه بخرند - دسته بعدی کسانی هستند که باید صبر کنند تا قیمت به قیمت مد نظرشون برسه تا بخرند اینها عاقلانه فکر میکنند به موجودی کارتش نگاه میکنه و قیمت را فدای زمان نمیکنند- دسته آخر کسانی هستندکه فکر میکنند دلالهای پشت شهرداری در این زمان خاص شب عیدکه پول بیشتر از هر زمان جریان داره قیمت بیارن پایین تا بخرند در حالی که میدانند شدنی نیست پس باید صبر پیشه کنند چون حتما قیمت پایین میاد ولی در طولانی مدت پس نیاییم تو این تاپیک اذهان خودمون و دیگران را مغشوش و منحرف کنیم چون به نفع هیچکس نیست

dooste.man83

کاربر سایت
یکی از آشناها حدود 1 ماه پیش دو تا دسته ps5 خریده و بهم خبر داد که یکی از دسته ها مشکل گیرکردن حرکت موقع کار با شوک دسته براش پیش اومده و گاهی قاطی میکنه حالا دسته 2 میلیونیش نه گارانتی داره نه کسی میتونه تعمیرش کنه ( همون مشکلی که در خیلی جاها بهش اشاره شده بود )

این رو گفتم جهت اینکه صبر کنید سری دوم کنسول عرضه بشه تا مشکلات اینچنینی رفع بشه خود من اگر الان کنسول 15 میلیونم بود تا سری دومش نمیومد خرید نمیکردم سری های اول همیشه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری خاص خودشون رو دارن
کسانی که خرید نکردید ضرر نکردید

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
نام
حامد

mostafawarcraf

کاربر سایت
نام
مصطفی
سایت معروف 30.500
دوستان خبرهای خوبی از آینده دلار نمیاد امیدوارم محقق نشه وگرنه احتمالا کنسول هم خیلی بره بالا

• Smile
Reactions: IMANOKA

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
نام
Sam Fisher
سایت معروف 30.500
دوستان خبرهای خوبی از آینده دلار نمیاد امیدوارم محقق نشه وگرنه احتمالا کنسول هم خیلی بره بالا

صبر = قیمت معقول برای یک وسیله سرگرم کننده مثل PlayStation®5 دلار هم وضعیتش درست میشه قیمتها هم همینطور منتهی صبر و صبوری رمز موفقیت خواهد بود ...

تا ببینیم ...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
نام
مصطفی682سابق
سایت معروف 30.500
دلار 40 تومن هم بشه معادل دلاری کنسول میشه 16و 20میلیون نه 30 میلیونی الان می‌فروشند

dooste.man83

کاربر سایت
در ایران کلا یک سری اجناس که به صورت قاچاقی وارد میشن ( گمرکی و معطلی توی ترخیص و آوردنشون نمی افته و انحصاری یک وارد کننده نمیشن که دستش برای قیمت گذاشتن آزاد باشه ) و کالای اساسی هم نیستن یا نمونه جایگزین دارن و همه دنبال خریدش نمیرن قیمت هاش به قیمت جهانی نزدیک میشه نمونش گوشی موبایل و خیلی وسایل الکتریکی بدون گاررانتی
پس PS5 هم همین وضعیت رو داره و دیر و زود داره اما اتفاق می افته تا اومدن سری دوم صبور باشید

tokio_hotel

کاربر سایت
چرا بازار گیم و سرگرمی یدفه ای اینجوری شد
اون از کارت گرافیکها که قیمتاشون سرسام آور کارت ۵۷۰۰ xt زیر ۳۶ پیدا نمیشه اینم از کنسول
فکر کنم دلیل گرونی ps5 هم بخاطر کمبود چیپ amd باشه چون کارتاشم گرون شده از اونطرفم series x چون مخاطبش کمه زیاد گرون نیست اونم به محض اینکه خریدارن ps5 از رو ناچاری به سریز ایکس رو بیارن اونم بعد از مدت کمی گرون بشه
کلا هر کی چه کنسول چه کارت گرافیک داره دو دستی بچسبه اصلا زمان مناسبی برای آپگرید کنسول یا کارت گرافیک نیست

Homi-Fatal

کاربر سایت
هیچ ج
AirPods Max اپل که ۵۵۰ دلاره تو همین بازار مسخره ۲۲ میلیونه اون وقت ps5 سی میلیون :-j ... دلیلش هم اینه که مشتری خودش رو داره
تو کل دنیا کنسول ۵۰۰ دلاری گیر نمیاد به خاطر کمبود تولید. تو آمازون و ebay رو هم چک کنین حداقل ۷۰۰-۸۰۰ دلار باید پول برای کنسول بدین.
دلیل اصلی گرونی اینه، قیمت دلار هم مزید بر علت.

challengeeverything

کاربر سایت
نام
محمدرضا
اصل مشکل از طرف سونیه که با این عرضه کردنش گند زده. خاک تو سرشون با این مدیریت زنجیره تامینشون. خب وقتی نمیتونستین نیاز بازارو تامین کنید غلط کردین اینقد زود تازه اونم بدون هیچ بازی درست حسابی ای کنسولو لانچ کردین :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر