قیمت و تاریخ انتشار Oculus Rift مشخص شد

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
یاد اعلام قیمت PS3 توسط کاز هیرای افتادم ویدئوهاش هم جالبه ببینید تو yt فقط سرچ کنید: $599 US Dollars ! :))

PS VR هم بخواد همین قیمتا باشه جفتشون میتونن برن به جهنم :)) :D

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
600!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با این قیمت بشخصه اصلا انتظار موفقیت تجاری ندارم
رو xone نمیشه انتظاری داشت فک کن کنسول بخری 250$ اونوقت برای لوازم جانبیش 600$ هزینه کنی:|
بعد لانچ ضعیفش میشه انتظار drop خوب و فروش خوب رو هم داشت

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
pahye16s13ceyedfrwf5.jpg

:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
قیمت وحشتناک بالاست! اگه PS VR هم بخواد همین قیمت باشه یه 2-3 سالی صبر میکنیم تا ارزونتر بشه بعد بریم سروقتش :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کلا چیز گرونیه مخصوصا که سیستم مورد نیازش هم حداقل یه 970هست و i5 و 8 گیگ رم که خود اونم هزینه زیادی داره.... درکل امیدوارم PSVR ارزونتر باشه وگرنه با این قیمتا بعید میدونم موفقیت خیلی زیادی بدست بیارن

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,527
نام
علی
والله Samsung Gear VR الان 99 دلاره.

من حیفم میاد بگیرمش چون کلا این VR چیز به درد بخوری نیست. تجربه اش رو داشتم. فقط در حد 1-2 ساعت آدم به به و چه چه میکنه. ولی زود تکراری میشه واسش.

ولی دیگه بیای 600 دلار بدی به این دیگه خیلی زور داره.

هالو لنز هم 3000 دلار فکر کنم قیمت داشته باشه.

سونی هم فکر میکنم 350-400 دلار قیمتش بشه که باز تو موفقیت اونم شک دارم.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خیلی جالبه ملت همه جا از این قیمت دیوانه شدن حتی خیلی ها مثل این که Pr-order کنسل کردن با این قیمت جالبه در مصاحبه رسمی گفته بودن قیمت حدود 300$ هستش باز چند وقت پیش یکیشون امده بود گفت حدود 350 دلار کمتر نمیشه حالا امده قیمت گزاشته 600 دلار برخورد ملت هم با قیمت در اینترنت خیلی جالبه .

راستم میگن الان میگه حتی اگه PSVR هم بخواد همین حدود باشه رسما شکست خورده اونم 400$ کنسول 500-600$ هم قیمت بخوره سر جمع 1000 دلار میشه که خیلی پول هستش .

از او طرف ملت راست میگن الان باید یک کامپیوتر قوی در حد i5 و 8 گیگ رم و کارت 970 داسته باشن که سر جمع خیلی ها ندارن از اون طرف قیمت داشتن همه اینها با هم سر به فلک میزاره برای خیلی ها .

من خودم قیمت حدود 300-400 دلار طبیعی میدونستم اما 600 یه قیمت خیلی بالاست ان هم برای وسیله ای که نه بازی هنوز درست درمون داره نه پشتیبانی ازش شده نه وسیله اصلی حساب میشه به عنوان یک وسیله جانبی خیلی زیاده .

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
600!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با این قیمت بشخصه اصلا انتظار موفقیت تجاری ندارم
طی 14 دقیقه Sold out شده بعد شما انتظار موفقیت تجاری نداری؟ :D. پالمر لاکی گفته تو موج اول انتظار قیمت اروزن نداشته باشید.

الان نوبت سونیه رکب بزنه :D 399$ با پاسپورت کامل از PC و اجرا کانتنت های غیره گیمینگ و چیزهای دیگه. محبوبیت برند PS + موفقیت باورنکردنی PS4 + یک مقدار اینده بینی از سونی میتونه همه مارو صاحب PSVR بکنه :D.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
طی 14 دقیقه Sold out شده بعد شما انتظار موفقیت تجاری نداری؟ :D. پالمر لاکی گفته تو موج اول انتظار قیمت اروز نداشته باشید.

الان نوبت سونیه رکب بزنه :D 399 با پاسپورت کامل از PC و اجرا کانتنت های غیره گیمینگ و چیزهای دیگه. محبوبیت برند PS + موفقیت باورنکردنی PS4 + یک مقدار اینده بینی از سونی میتونه همه مارو صاحب PSVR بکنه :D.

این نشان دهنده این نیست که موفق میشه چون سری اول با قیمت 600$ فروش رفته PS3 هم اول عرضه فروشش کرد اما مشخصا باید ببینی ملت آیا در بلند مدت جز اون دسته افراد که هرچقدر باشه برای چیزی که میخوان پول میدن بقیه ملت و در آینده چطور میخرن .

سونی به احتمال زیاد بین 400-500 قیمت میزنه اما به نظر من بهتره همین موقع یک فکری هم به حال کنترلر MOVE کنه .

به نظر من باید کنترلرش تغییر بده مخصوصا وجود 2 تا انالوگ روی کنترلر و دو دست کنترل کردن بازی خیلی مهمه که بقیه رقیبان این رعایت کردن اما سونی هنوز مشخص نیست کنترلرش چیکار میخواد بکنه .

مشخصا سونی VR به همراه Ps Camera و MOVE عرضه میکنه مشخصا همه اینها با هم فکر نمیکنم قیمت در حد 300-350 در بیاد بیشتر میشه .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
فراموش نکنید که والو هم به شدت SteamVr رو توسعه داده و HTC Vive رو از یه شکست کامل به یه محصول مورد انتظار تبدیل کرد. به نظرم vive با قیمت خوب و ساپورت نرم افزاری استیم رقیب اصلیه rift باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر