قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
خیلی گرون بازاره باز من پیش دستی کردم زود گرفتم و گرنه لان باید 100 تومان سر می دادم .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
قیمت دسته Dual Shock 3 اصل چنده ؟

اصلا نوع تقلبی هم داره ؟!

کجا می تونم اصلشو گیر بیارم ؟

ممنون

قسمتش بالای 55تومان هست

بله هست که اونها ازرون ترند

توی مغزداران دارند اصلش را:d

Tajdar

کاربر سایت
Aug 12, 2011
20
با سلام خدمت دوستان بزوگوار
قصد خرید پلی استیشن 3 رو داشتم به نظرتون الان بخرم یا صبر کنم اول مهر که ارزون تر میشه؟
در ضمن اینکه من الان درسام سنگینه اگر هم بخرم؛ نمیتونم بازی کنم باید صبر کنم تا اواخر شهریور.
به نظرتون قیمته چه تغییری میکنه؟ الان موقع خوبی واسه خریده؟
و یه سوال دیگه
حقیقتش من سنم یه خورده بالاتر از این حرفاست همش میترسم اطرافیانم منو سرزنش کنن
به نظرتون سرگرمی این دستگاه به چندتا سرزنش اطرافیان می ارزه؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
با سلام خدمت دوستان بزوگوار
قصد خرید پلی استیشن 3 رو داشتم به نظرتون الان بخرم یا صبر کنم اول مهر که ارزون تر میشه؟
در ضمن اینکه من الان درسام سنگینه اگر هم بخرم؛ نمیتونم بازی کنم باید صبر کنم تا اواخر شهریور.
به نظرتون قیمته چه تغییری میکنه؟ الان موقع خوبی واسه خریده؟
و یه سوال دیگه
حقیقتش من سنم یه خورده بالاتر از این حرفاست همش میترسم اطرافیانم منو سرزنش کنن
به نظرتون سرگرمی این دستگاه به چندتا سرزنش اطرافیان می ارزه؟

سلام دوست عزیز اگر بخوای ارزون بشه بخری تو مهر ماه هم ارزون نمیشه اکثر ارزون شدن ها از آبان ماه شروع میشه البته اینم بگم دیگه مفت نمیشه تا حدی پایین میاد به نمایشگاه Gamescom هم بستگی داره که شاید سونی قیمت کنسول رو خودش باز بیاره پایین اگر خواستی صبر کنی تا اول های آبان پس صبر کن نخواستی هم همین الان بگیر:d (ولی چون درس هات سنگینه صبر کنی بهتره)
دیگه این بازیهایی که ساخته میشه تو دنیای امروزی مختص بچه ها نمیشه که اکثریتش برای افراد بزرگسال هستش البته به خودتم بستگی داره که هر کی چیزی گفت به خودت نگیری و حرفش رو هم تایید کنی من خودم 24 سالمه لذت کنسول بازی برای من یه چیز دیگه هستش حالا هر کی هر چی میخواد بگه 50 سالمم بشه باز با کنسول بازی میکنم ;)
البته اینم بگم باید به این چیزا فکر نکنی چون لذتی که میخوای از کنسول ببری دو برابرش زهر مار میشه بهت.

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
برای سومین بار میگم و این دفعه دیگه مطمئن هستم قیمت PS3 متاسفانه 50 دلار ارزون شد یعنی 160 گیگش شد 250 دلار و 320 گیگش شد 300 دلار
دیروز سونی داخل GAMESCOM اعلام کرد
منبع رو هم میزارم تا کسی نگه که دوباره داری اشتیاه می کنی:http://gamescom.gamespot.com/story/6329108/ps3-price-drops-to-249/?tag=updates%3Beditor%3Ball%3Btitle%3B3
واسه ی ما تو ایران هیچ فرقی نمیکنه .

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
واسه ی ما تو ایران هیچ فرقی نمیکنه .
چرا فرق میکنه اگه این کیته که میشه باهاش دستگاه رو دانگرید کرد بیاد حداقل 50 تا 100تومان قیمت ها میاد پایین

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
بندرعباس(آدرس پیغام خصوصی)
160 گیگ کپی خور+ نصب 2 برنامه Multiman و Gaia Managar به همراه 10 بازی کپی =510000

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
بچه ها ps3 fat 80 gig قابل کپی خور شدن*

100% مطمعنم ریفر نیست(مغازه داداش خودمه) نو هم هست دستگاه 425 می ارزه ازش بردارم البته 25 هم سر برادری تخفیف میگیریم

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
بچه ها ps3 fat 80 gig قابل کپی خور شدن*

100% مطمعنم ریفر نیست(مغازه داداش خودمه) نو هم هست دستگاه 425 می ارزه ازش بردارم البته 25 هم سر برادری تخفیف میگیریم
15 تومن بزار سرش برو اسلیم 160 بخر چه کاریه ؟
به نظر من 300 میارزه
فقط نظر منه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین
میشه بگین الان بهترین مدل PS3 چه قیمته ؟
با اینکه جاش اینحا نیست مدل های اسلیم از همه بهتر هستند بخاطر صدای کمتر و همچنین گرمای کمتر چون 45 نانومتری هستند

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر