قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
میخواستم بدونم PS3 FAT سفید با هارد 40 گیگ کپیخور 3.55 با قیمت 280 ارزش خرید داره؟در صورتی که هاردش به 320 ارتقا داده بشه چند ارزش خرید داره؟
این که میگن ریفر چی هست؟
مرسی.

AMIRATA RH

کاربر سایت
Jul 26, 2011
77
نام
AMIRATA`
ps3

اره ارزش خریدن داره ولی اگه می خوای هارد اکسترنال بخری بنظر من همون 80 یا 40 گیگ برای دستگاه بسه
ولی اگه نخوای هارد اکسترنال مجبوری هر وقت می خوای بازی بریزی کل دستگاهو ورداری ببری;)

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام دوستان قیمتا اومده پایین نه؟بخاطر هک xbox360 هستش؟امکان داره باز پایین تر بیاد
راستی یه ps3 slim 500gb با یه بازی اورجینالو چند تا بازی کپی و یه دسته بازی چند میارزه؟کار کرده
ممنون

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
سلام دوستان قیمتا اومده پایین نه؟بخاطر هک xbox360 هستش؟امکان داره باز پایین تر بیاد
راستی یه ps3 slim 500gb با یه بازی اورجینالو چند تا بازی کپی و یه دسته بازی چند میارزه؟کار کرده
ممنون

ps3 Slim 500Gb ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o

اره بیشتر به خاطر هک x360 قیمتا اومده پایین و پایین تر هم میاد ، اگه وایسی مهر بگیری که قیمتا رویایی میشه :d

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ps3 Slim 500Gb ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o

اره بیشتر به خاطر هک x360 قیمتا اومده پایین و پایین تر هم میاد ، اگه وایسی مهر بگیری که قیمتا رویایی میشه :d

اره:d یادم رفت بگم هاردشو عوض کرده 500 انداخته
به نظرت چند می ارزه تو پیام خضوضی بهم بگو قیمتو ممنون

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام.
میخواستم بدونم PS3 FAT سفید با هارد 40 گیگ کپیخور 3.55 با قیمت 280 ارزش خرید داره؟در صورتی که هاردش به 320 ارتقا داده بشه چند ارزش خرید داره؟
این که میگن ریفر چی هست؟
مرسی.
ریفر یعنی اینکه یه دستگاه قبلا خراب شده و دوباره تعمیرش کردن و برای فروش به بازار عرضه کردن.
بله ارزش خرید داره.اگر هاردش به 320 ارتقاع داده بشه 300 تا 320 ارزش خرید داره.

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
با سلام
خسته نباشید
میخاستم بدونم ps3 fat هم هنوز تولید میشه به صورت جهانی یا نه؟قیمتش چنده؟
پدرم میخاد بره سوعد!!!!
گفتم از اونجا واسم یک PS3 بیاره
اگه میشه قیمت های جهانیشو بگین به دلار...
ممنون

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
با سلام
خسته نباشید
میخاستم بدونم ps3 fat هم هنوز تولید میشه به صورت جهانی یا نه؟قیمتش چنده؟
پدرم میخاد بره سوعد!!!!
گفتم از اونجا واسم یک PS3 بیاره
اگه میشه قیمت های جهانیشو بگین به دلار...
ممنون
اگه فت باشه رفریش بیلد هست . یعنی ps3 که به هر دلیلی ( خرابی برگشت خوردگی و ... ) بر میگرده کارخونه . اونا هم دوباره تعمیر میکنن بعد دوباره با قیمت کمتر میفروشن . دور ور 200$ فکر کنم . بعد اسلیم هست که 160 گیگ 300$ هست . ولی اونجا نمی زارن فریمور رو تست کنی و اگه گیرت 3.66 بیاد کپی خور نمیشه و باید بازی ارجینال بخری .

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
اگه فت باشه رفریش بیلد هست . یعنی ps3 که به هر دلیلی ( خرابی برگشت خوردگی و ... ) بر میگرده کارخونه . اونا هم دوباره تعمیر میکنن بعد دوباره با قیمت کمتر میفروشن . دور ور 200$ فکر کنم . بعد اسلیم هست که 160 گیگ 300$ هست . ولی اونجا نمی زارن فریمور رو تست کنی و اگه گیرت 3.66 بیاد کپی خور نمیشه و باید بازی ارجینال بخری .
یعنی اصلا کپی خور نمیشه؟!
120 GB چند هست؟

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام دوستان

به نظر شما ps3 رو از ایران بگیریم یا از آمریکا؟ اختلاف قیمتش با ایران چه قدره؟
توی فرودگاه بهش گیر نمیدن؟
موقع خرید به چه مواردی باید توجه کرد؟

ممنون می شم اگه سریع جوابمو بدید.

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi
سلام دوستان

به نظر شما ps3 رو از ایران بگیریم یا از آمریکا؟ اختلاف قیمتش با ایران چه قدره؟
توی فرودگاه بهش گیر نمیدن؟
موقع خرید به چه مواردی باید توجه کرد؟

ممنون می شم اگه سریع جوابمو بدید.

از آمریکا
نه گیر نمیدن
اگه میخوای کپی کنی باید فریمور دستگاه 3.55 یا پایین تر باشه
فریمور رو هم از رو جعبه نمیشه فهمید باید باز کنی بری تو system info

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
من میخواستم از امریکا بگیرم . فامیلمون رو فرستادم گفتم ببینه 3.55 باشه گفت قبل خرید نمیزارن کار کنی باهاش = نمیشه چک کرد .
اگه کسی میخواد اریجینال بازی کنه بخره اگه کسی کپی میخواد به ریسکش نمی ارزه از امریکا بخره .

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
فک کنم دیدن همچین چیزی برای شما هم جالب باشه.
------------------------------------------------------------------------------------
Products%5CGameConsole%5CSony%5CGameConsole-PS3-160GB%5CChart%5Ca1b8e6e1-58d6-4d4d-98a2-04528f4df13a.png

------------------------------------------------------------------------------------
رنگ زرد مربوط به نمودار PS3 ـه هک شده.
رنگ آبی مربوط به نمودار PS3 ـه ارجینال.
Products%5CGameConsole%5CSony%5CGameConsole-PS3-320GB%5CChart%5Cee94ad33-78f9-4c5f-8932-74ec73eff3d9.png

منبع.

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
از آمریکا
نه گیر نمیدن
اگه میخوای کپی کنی باید فریمور دستگاه 3.55 یا پایین تر باشه
فریمور رو هم از رو جعبه نمیشه فهمید باید باز کنی بری تو system info

من میخواستم از امریکا بگیرم . فامیلمون رو فرستادم گفتم ببینه 3.55 باشه گفت قبل خرید نمیزارن کار کنی باهاش = نمیشه چک کرد .
اگه کسی میخواد اریجینال بازی کنه بخره اگه کسی کپی میخواد به ریسکش نمی ارزه از امریکا بخره .

سلام رفقا

فامیلتون کدوم ایالت رفته بود ؟ من دوستم همون آمریکا زندگی میکنه (ایالت ویسکانسین , شهر میلیواکی), پارسال تعریف می کرد که رفته بود ویه xbox 360 خریده بود بعد از 2 یا 3 بازی گفت از دستگاه خوشم نمیاد و دستگاه رو جمع کرد وبرد پیش فروشنده و همین حرف رو به فروشنده گفت . فروشنده هم به خاطر اینکه نتونسته بود رضایت مشتری رو جلب کنه کلی عذر خواهی کرده بود و دستگاه رو پس گرفته بود.
حالا هدف از این داستان این بود که ظاهرا امتحان کردن دستگاه شدنیه.نظر شما چیه؟

اختلاف قیمت رو نگفتین , همینطور موارد قابل توجه قبل از خرید;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر