قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
من کلی نگفتم که همشون مشکل دارن... اما احتمالش از اسلیم ها بیشتره!
من بهت پیشنهاد میکنم که اسلیم بخری چون بیشتر این فت ها ریفیر هست و کلا نو دیگه پیدا نمیشه!
دوست عزیز فت ها هیچ مشکلی از نظر کپی خور ندارن. شما اگه شک داری همون جا به فروشنده بگو واستون هک کنن. به عنوان یه فت دار بازم می گم که با این قیمت ها فقط خریدن فت توصیه میشه. حالا اگه شما پول مفت دارید می تونید برید بدید به این فروشنده های با انصاف ( ! ) و یه اسلیم بگیرید.

Bezmenon

کاربر سایت
Jan 12, 2011
127
FAT

شرمنده
من الان چند تا نمتایندگی سونی تو پشت شهرداری زنگ زدم
60گیگ فلت رو گفتند 260 تومان با هک و 4 تا بازی 280 تومان
اسلیم160 رو فکر کنم 360
. 320 اسلیمرو 480 تومان
البته من نمیدونم هارد بیشتر بدرد میخوره یا نه
من یک پی اس 2 دارم
فقط هم باهاش فیفا بازی میکنم
الان هم میخوام این رو بگیرم
تا باهاش بازی کنم و دنبال اینترنت و اینا نیستم و فقط برای بازی میخوام
حالا هر کی اطلاعات داره بگه من چی بگیرم و حواسم به چی باشه تا بهم نندازن و کلاه سرم نره
راستی مشکل چراغ زرد چیه
مرسی از راهنماییتون
منظور از فلت!فت بود؟

starmaxiran

کاربر سایت
Jun 27, 2011
7
ببخشید این نمایندگی سونی که گفتید کجاست تا از اون بگیرم و اینکه من هارد پایین میخوام تا قیمتش بیاد پایین مثلا 40 یا 60 گیگ

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوست عزیز من مدت طولانی هست که عضو هستم به نظر کار مدیران درست هست
ببینین خیلی از افراد از این شرایط می خوان به سود خوبی برسن و عمدتا سعی می کنن با پول شما کاسبی کنن یعنی از شما پول بگیرن و جنس بیارن حتی فکر می کنن این کار خیلی ساده هست یعنی یا کلاه بردارن یا ساده نگر در هر دو صورت پول شما رو حروم می کنن شما به کالا نمی رسین حتی ممکن هست پولتون رو از دست بدین
مورد بعدی خرید اجناس دست 2 شخصی هست این کار خوب هست اما من یه مشکلی که دئارم این هست که خیلی از دوستان کاسب کار هستن یعنی دستگاه تعمیری یا مشکل دار رو به دوستان می فروشن اکه دستگاه شخصی باشه مشکلی نیست اما کاسب کاری و خرید و فروش دستگاه تعمیری یا دستگاه های بسیار کار کرده کلوپ ها در فروم باعث بدبینی کاربرا میشه
نظر من دستکاه نو و از بازار و جاهای مطمئن بخرین دست 2 هم شخصی و از افراد شناخته شده و مطمئن

سلام.
من از کسی طرفداری نمیکنم ولی اومدیم و این طرف کارش درست بود . ولی باید اینطوری برخورد بشه.
به نظر بنده باید صبر میکردیم و ببینیم چی میشه.
اگر طرف جنس هاش رو آورد و فروخت تو این بازارچه . پس کارش درسته . در غیر اینصورت حق با شماست.

bijan_455

کاربر سایت
Jun 20, 2009
66
نام
BIJAN
ببخشید این نمایندگی سونی که گفتید کجاست تا از اون بگیرم و اینکه من هارد پایین میخوام تا قیمتش بیاد پایین مثلا 40 یا 60 گیگ

این فروشگاه اصلا نمایندگی سونی نمی باشد و تمام فاکتور فروش و... تقلبی هست دلیلم هم این است که :
1 - خود نمایندگی سونی گفت که هیچ نمایندگی در میدان امام (توپخونه) ندارند .
2- هیچ کدام از فاکتورهای نمایندگی سونی نام محصولات شرکت مثل براویا که برای تلویزیونها می باشد ذکر نشده که بر روی فاکتور فروش این مغازه آرم XBOX 360 هم چاپ شده که اصلا برای سونی نیست و برای ماکروسافت هست .
3 - تمام نمایندگی های سونی دارای تابلوهای یکسان می باشد که تمام اسم ها به صورت برجسته می باشد ( هر چقدر هم کوچک باشد باز چنین تابلویی دارد) و هر مغازه ای که از چنین تابلویی استفاده نکند به هیچ عنوان نمایندگی نیست مثل بقیه برندها مثل سامسونگ و پاناسونیک و...

حالا اگر باز هم خواستی از این فروشگاه خرید کنی آدرسش این هست :

تهران-میدان امام خمینی-بین پاساژ لباف و افراشته-پلاک 32 فروشگاه سونی

این هم سایتی که مسئول فروشگاه قیمت روزانه این فروشگاه را در آنجا می گذارد :

http://forum.persiantools.com/t154757.html

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
دوست عزیز من مدت طولانی هست که عضو هستم به نظر کار مدیران درست هست
ببینین خیلی از افراد از این شرایط می خوان به سود خوبی برسن و عمدتا سعی می کنن با پول شما کاسبی کنن یعنی از شما پول بگیرن و جنس بیارن حتی فکر می کنن این کار خیلی ساده هست یعنی یا کلاه بردارن یا ساده نگر در هر دو صورت پول شما رو حروم می کنن شما به کالا نمی رسین حتی ممکن هست پولتون رو از دست بدین
مورد بعدی خرید اجناس دست 2 شخصی هست این کار خوب هست اما من یه مشکلی که دئارم این هست که خیلی از دوستان کاسب کار هستن یعنی دستگاه تعمیری یا مشکل دار رو به دوستان می فروشن اکه دستگاه شخصی باشه مشکلی نیست اما کاسب کاری و خرید و فروش دستگاه تعمیری یا دستگاه های بسیار کار کرده کلوپ ها در فروم باعث بدبینی کاربرا میشه
نظر من دستکاه نو و از بازار و جاهای مطمئن بخرین دست 2 هم شخصی و از افراد شناخته شده و مطمئن

این فروشگاه اصلا نمایندگی سونی نمی باشد و تمام فاکتور فروش و... تقلبی هست دلیلم هم این است که :
2- هیچ کدام از فاکتورهای نمایندگی سونی نام محصولات شرکت مثل براویا که برای تلویزیونها می باشد ذکر نشده که بر روی فاکتور فروش این مغازه آرم XBOX 360 هم چاپ شده که اصلا برای سونی نیست و برای ماکروسافت هست .
3 - تمام نمایندگی های سونی دارای تابلوهای یکسان می باشد که تمام اسم ها به صورت برجسته می باشد ( هر چقدر هم کوچک باشد باز چنین تابلویی دارد) و هر مغازه ای که از چنین تابلویی استفاده نکند به هیچ عنوان نمایندگی نیست مثل بقیه برندها مثل سامسونگ و پاناسونیک و...

سلام.
من نمیدونم این فروشگاه ها چی دارن که اینقدر براشون تاپیک زدین.و براشون اهمیت قائلید .
و میبرینشون تو اسمون و فلان و .....
حالا صبر کنید تا مرداد ببینم بازار چی میشه . شاید قیمت ها اومد پایین.

starmaxiran

کاربر سایت
Jun 27, 2011
7

با تشکر از راهنماییت
من یک نمایندگی اصلی رو میخوام
ممنون میشم اگه جای مطمن رو سراغ داری معرفی کنی

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
کنسول های بازی سونی هیچ نمایندگی اصلی تو ایران ندارن :)
موافقم! رو این یکی نمیشه حسابی باز کرد
والا منم میخوام یه Fat بگیرم اما بچه ها گفتن فعلا دست نگه دارین چون الان واقعا قیمت ها هوا فضا شده! نمیدونم شاید ام هیچوقت دیگه پایین نیاد قیمت ها...

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اقا اینجا تایپیک قیمت یا تایپیک فروشگاه خوب قیمت بزارید دیگه

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
دوستان عزیز با این کاربری که چندین یوزرش بن شده: uncharted 3, KILLZONE 4, آریانا و پژمانا به هیچ وجه وارد معامله نشید. در صورتی که بازهم ایشون سر و کلش با یه یوزر دیگه اینجا پیدا شد فقط گزارش تخلف بدین.

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اتفاقا واسه فروش نمایندگی دارن اما خیلی بی صاحاب تشریف دارن !! یکی از بچه ها اینجا اتفاقا چند وقت پیش لینکشو گذاشته بود. شما هم یه سرچ ساده تو سایت خود سونی بکنی راحت متوجه می شی ;)

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
دوستان عزیز با این کاربری که چندین یوزرش بن شده: uncharted 3, KILLZONE 4, آریانا و پژمانا به هیچ وجه وارد معامله نشید. در صورتی که بازهم ایشون سر و کلش با یه یوزر دیگه اینجا پیدا شد فقط گزارش تخلف بدین.

جان ؟! :d مگه چی کار کرده ؟! :-s

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام دوستان یه سوال دارم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

شاید طلبیده شدم رفتم بانه:d اونجا پلی 3 گیر میاد؟ قیمتاش فرق داره اصلن؟

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
سلام دوستان یه سوال دارم اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

شاید طلبیده شدم رفتم بانه:d اونجا پلی 3 گیر میاد؟ قیمتاش فرق داره اصلن؟
قیمتش که صد در صد اختلاف داره ولی نمی دونم چقدر یه 50-100 تومنی باید باشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر