قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bijan_455

کاربر سایت
Jun 20, 2009
66
نام
BIJAN

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
با تمام احترامی که براتون قائل هستم ولی این مورد قابل قبول نیست.
منم میتونم بیام گرون بدم.
اینا خیلی خیلی زیاد تو انبارهاشون ذخیره دارن و نگه میدارن تا کم که بشه بعد بفروشن .
خدا میدونه ثروت هاشون تا الان به میلیارد هم رسیده دوست عزیز.

شما لطف دارید ، به همچنین ، ولی تا بوده بازاره ایران همین بوده ، مگه امثاله من و شما چند تا دستگاه داریم که بتونیم بازار رو کنترل کنیم
نمیدونم چرا ولی هروقت پستی از شما دیدم در حمایت از فروشنده ها بوده مخصوصا تو pt و تو تاپیک سونی

چه ربطی به کپیخور شدن داره؟؟؟
اینا کلی کنسول تو انبارشون دارن
(البته شاید هم شما)

واله خدا بهتر میدونه من تا الان یه کلمه هم تبلیغ نکردم ،انبار هم نداریم
مشتری هم به روز که جنس بخواد از ما براش میگیریم همون درصد سوده ثابتمون رو داریم
الان هم حتی به مشتری ها میگم اگر عجله ندارید نخرید به خصوص 360
حالا شما و انصافتون قضاوت کنید
این توضیحاتی هم که میدم برای روشن شدنه دلیله گرونی هست نه توجیح کردنه کاره
وارد کننده ها و کسایی که بازار رو کنترل میکنن
چون ایشون خودش فروشندس :)

.
در خدمتیم;)

آخرین ویرایش:

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
من ماهشهر هستم. تازه یه جایه دیگه هم هست که فکر کنم یه 10 تومنی ارزونتر بده
آخه مسئلا الان 10 تومن 20 تومن نیست که :| مسئله اینه که قیمت پی اس 3 شرط می بندم از مرز 700 رد کنه !!!

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
قیمت PS3 SLIM 160 GB :حدود 535 هزار تومان .

قیمت PS3 SLIM 320 GB :حدود 600 هزار تومان .

البته فکر کنم با قیمت فروشگاه های جمهوری و توپخونه چندان تفاوتی نداره !!
خوب شما اونی که هک نشده و بازی ارجینال که معلوم نیست چیه نداره رو میگیری خودت میری یه جای دیگه هک میکنی.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این قیمتا که میدید هک شده هست دیگه؟ من یه دونه خام میخوام و از این مدل هایی که اصلا هک نمی شه و هیچ کس دوسشون نداره!:D الان کسی می تونه خام هم قیمت بده

nima masiha

کاربر سایت
Jul 8, 2008
92
کسی از قیمت های هایپر استار خبر داره ؟فکر کنم قطعا در این اوضاع ، قیمتاش خیلی مناسب تر باشه .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
کسی از قیمت های هایپر استار خبر داره ؟فکر کنم قطعا در این اوضاع ، قیمتاش خیلی مناسب تر باشه .

:dهایپر به یه بنده خدایی 3.56 داده بودن گفته بودن هکش تا یه هفته دیگه میاد
فک کردن xbox 0225 ه=))

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
این قیمتا که میدید هک شده هست دیگه؟ من یه دونه خام میخوام و از این مدل هایی که اصلا هک نمی شه و هیچ کس دوسشون نداره!:D الان کسی می تونه خام هم قیمت بده

فکر کنم فروشگاه سانتک و دیجی کالا هک نشده داره

ولی با این قیمتها چه xbox و چه ps3 فردا میبینی طرف 4 تا دستگاه با یه پراید تعویض میکنه

uncharted3

کاربر سایت
Nov 27, 2010
23

قیمت ها رو دادم
پی اس تری 250 گیگ اسلیم کپی خور : 460
اسلیم 320 گیگ باندل غیر قابل هک 550 تومان.

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
دوستان تعجب میکنم تو بازی سنتر چنین پستهایه ... ای میبینم
اولا که تابستون هر سال قیمتها میرفت بالا
ثانیا فیرمویرهایه بالایه 3.55 کپیخور نمیشن و دستگاه هایی که 3.55 و پایینتر هستن
تعدادشون کم هست ( که کپیخور میشن )
چه توقعی دارید؟
معلومه وقتی تعداده محدود از یه جنس برای عرضه باشه و تقاضا بیش از اون تعداد ( خیلی بیشتر )
همین میشه که میبینید
حالا من و شما هم که نخریم اونایی که بدونن چه خبره و بخوان کپی بازی کنن مطمئن باشید
همین چند تا دونه رو هم میخرن ( البته اینا در صورتی هست که 3.55 به بالا ها کپیخور نشن)
اولا میخوام یه سوال ازتون بپرسم که فروشنده از روی چه حسابی تابستون قیمت کنسولها رو بالا میبره ؟؟ نگید که دستگاه کمه که عقل قبول نمیکنه چون تابستون بهترین موقع فروش هست پس کم بودن دلیل نمیشه .
دوما به نظرتون چرا دقیقا موقعی که 360 کپیخور تو بازار به اصطلاح کمه پلی3 گرون شد ؟؟ حالا مثلا نمیتونن انبار کنن بگن کمه ؟؟ به نظر کار سختی میاد ؟؟ همون کاری که خیلیا سر اسلیم 9504 کردن.
سوما وقتی توی بازار نظارت نبود فروشنده نباید یکم به اخلاق پایبند باشه ؟؟ به قیمت ارزون میگیرن بعد دولا پهنا با مردم حساب میکنن به اینم میگن کاسبی ؟؟
قصد توهین به احدی رو ندارم فقط میخوام قضیه روشن بشه

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
من اگه به جای یکی از مغازه دار های توپخونه بودم دستگاهام رو با قیمت اصلی می دادم،می دونین چه فروشی می کردم؟:>
جدی همینطوره،اگه یکی بیاد ارزونتر از همه جا دستگاهاش رو بفروشه خیلی سریع تر از بقیه جاها دستگاهاش فروش میره،این نظر من بود#:-s

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
شرط میبندم تا 15-20 تیر قیمت ها میاد پایین ( چون با این قیمت ها هیچکی نمیره بخره...)
قیمت ها افت میکنه...;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر