قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان قیمت نمیاد پایین به نظرتون ؟
قیمت بعد از تابستان چنان می یاد پایین که همه کسایی که رفتند خریدن برای عجله 3 ماه باید بزنن توی سر خودشون
راحت بعد از این ایام می یاد رو قیمت معمول خودش

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
قیمت بعد از تابستان چنان می یاد پایین که همه کسایی که رفتند خریدن برای عجله 3 ماه باید بزنن توی سر خودشون
راحت بعد از این ایام می یاد رو قیمت معمول خودش
خب عزیز من یکی مثل من بیچاره که قصد خریدن ps3 دارم نمیتونم 3ماه تابستون رو از دست بدم موقعه ای که درس و دانشگاه شروع میشه تازه برم ps3 بخرم با کلی بازی های انجام نداده و.....

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,821
آقا الان زنگ زدم همین مغازه ای که دستگامو گرفتم بدون گارانتی میده 6300000. خیلی نامردن اینا.آقا تحریم کنین ببینیم چه غلطی میخوان بکنن. خاک بر سر سونی که قیمت یه دستگاشو نمیتونه جمع کنه

تو اینجا گرونه چه ربطی به سونی داره؟؟

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
مطمینین ps3 320 شده 600 تومان!!! من دوشنبه توپخونه 490000 قیمت گرفتم.
خودم هم هفته ی پیش 320 ps3 با گارانتیه بانیان و هک خریدم 510000.
آقا شما تو همین تاپیک ها یه چزخی بزنید، میبینید که قیمت 320 گیگ 110 هزار تومن طی 1 روز گرون شده ( فقط و فقط یه روز ) !!!/:):|/:):|

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
خب عزیز من یکی مثل من بیچاره که قصد خریدن ps3 دارم نمیتونم 3ماه تابستون رو از دست بدم موقعه ای که درس و دانشگاه شروع میشه تازه برم ps3 بخرم با کلی بازی های انجام نداده و.....
اگه خرید یه کنسول مثل اعتیاد می مونه برو بخر. وقتی قیمت اینطوری هستش و همچنین تازه بازی های 2011 از اوایل پاییز شروع به بازار اومدن می کنند به نظر من خرید کنسول عاقلانه نیست توی این آشفته بازار

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوست عزیز شما اگه خیلی عجله داری بهترین گزینه فت 40 گیگ که بیشتر از 340 - 50 ارزش نداره. اگه به این قیمت گیر آوردی یه فت بگیر راحت;)

fireamin

کاربر سایت
Aug 1, 2008
20
تو اینجا گرونه چه ربطی به سونی داره؟؟
اگه خود نمایندگی های سونی با قیمت جهانی این دستگاه و ارایه میکرد فروشنده های دیگه نمیتونستن واسه خودشون نرخ ببرن بالا چون کسی از اونا خرید نمیکرد. ولی الان چون میبینن مردم گزینه ی دیگه ای ندارن راحت قیمت میبرن بالا

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
کسی راهی بلده برای خرید یه کنسول برای استفاده شخصی از خارج سفارش بده.من تو هیچ سایتی ندیدم که برای فروش ایران رو پشتیبانی کنه . اگه کسی سایتی رو بلده معرفی کنه تا دیگران هم ازش استفاده کنند

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
یکی از دوستام دستگاهشو هک کرده اصلا راضی نیست. میگه همش هنگ میکنه. جریان چیه؟ ps3 اون fat هست.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یکی از دوستام دستگاهشو هک کرده اصلا راضی نیست. میگه همش هنگ میکنه. جریان چیه؟ ps3 اون fat هست.
این تاپیک فقط برای تبادل قیمت ps3 هستش و نه چیز دیگه
کنسول من slim هستش و هیچ مشکلی تا به حال نداشتم.حتی یه بار هم هنگ نکرده در اجرای بازیهای کپی

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
PS3 320 Gb قیمت همین الان در بازار پایتخت === 680 تومن
هارد 1 ترابایت بوفالو === 135-145 تومن
هارد 500 مگابایت بوفالو === 95 تومن
(هاردهای دیگه در همین رنج هستن، اما مثلا WD چون USB 3 داره قابل استفاده برای اسلیم نیست)

از قیمتی که 4 روز پیش خریدم، 130 تومن بالاتر رفته PS3 :d:d:d

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,917
بچه ها یعنی قیمت چقدر دیگه می خواد بره بالا ؟ اینجوری که آدم جای کنسول یک pc قوی بخره به نفعش میشه !!!! راستی اگر دقت کنید خیلی ها جدیدا کنسول ps3 دست دوم می خرن البته نه به قصد استفاده ... کنسول رو میگیرن و آک میکنن تا 600 تو پاچه ملت کنن!!! دلیلشم علاوه بر گرون شدن بینهایت دستگاه فکر می کنم اینم باشه که نسل کنسول های قابل هک داره از بین میره و 3.55 به پایین دیگه کم کم پیدا نمیشه !!! همون قضیه xbox داره پیش می یاد ... بنظرم کم کم دیگه خرید کنسول با توجه به قیمتش و احتمال دسته دوم انداختن و هک نشدن بازی های جدید و مشکلات بازی های آنلاین دیگه ارزش نداره ... راستی با توجه به قیمت کنسول بخوایم تورم رو حساب کنیم چقدر میشه؟؟؟!!!!!

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه تا ما اومدیم PS3 بفروشیم یهو قیمت بالا رفت بازار قفل شد:(

امروز زنگ زدم صیام 160 رو 600 قیمت داد داشتم بهش میگفتم 120 چند یهو گفت ببخشید 160 میشه 610 (قابل شمارو هم نداره:d).سریع قطع کردم گفتم الان هی میبره بالا قیمت.

به نظر یکی از دلایل افزایش قیمت اینه که XBOX اسلیم هنوز کپی خور نیست XBOX فت هم که دیگه پیدا نمیشه ، کپی خورا تنها گزینه ای که براشون مونده همین PS3 با فریم ور قدیمیه واسه همین بازاریام احتکار کردن قیمت رفته بالا.تازه بچه های درسخون :d کارنامه هاشون رو هم میگیرن با بابا اینا میرن نتیجه یکسال درس خوندنشون رو با یه تیکت 600 هزار تومنی بگیرن.

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
راستی با توجه به قیمت کنسول بخوایم تورم رو حساب کنیم چقدر میشه؟؟؟!!!!!
حساب کن دیگه ... 1 شبه 130 تومن کشیدن روش :d یعنی 24 ساعته همه PS3 های ایران تخلیه شد؟؟ :-o:-/
یه دلیل مزخرفی که میارن بالا رفتن نرخ ارز هست؛ اما اینا که دیروز پریروز نخریدن کنسولها رو که مثلا الان میخوان همون درصد سودشون بمونه. میخوان سود بیشتر ببرن. کنسولی که مدت هاست تو انبارشون مونده، به این بهانه گرونتر میفروشن. :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر