قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
خوش به حال خودم که همین دو هفته پیش 320 گیگ رو خریدم 500 تومن
چه شانسی آوردم

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
اصلا ربطی به این حرفا نداره.من خودم علتشو از یکی از دوستان فروشنده پرسیدم گفت به این دلیل هستش که الان اکثره Ps3 موجود تو بازار مخصا اسلیم فرموراشون بالای 3.55 هستش و قابل هک نیستش.دلیله اصلیش اینه دوستان.
درست ميگه اين اقا به دليل كم شدن ps3 قابل هك قيمت به شدت گرون شده است.ps3 40 g كه بود 320 تومن الان شده 450 تومن تازه ريفر 160 g شده 550 تومن و 320 g شده 600 هزار تومن.همه اين دستگاه توي انبار بوده فروشنده ها با ديدن اين كه داره ps3 قابل هك كم ميشه قيمت بردن بالا تازه از اين هم گرون تر هم ميشه:-o:((

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
درست ميگه اين اقا به دليل كم شدن ps3 قابل هك قيمت به شدت گرون شده است.ps3 40 g كه بود 320 تومن الان شده 450 تومن تازه ريفر 160 g شده 550 تومن و 320 g شده 600 هزار تومن.همه اين دستگاه توي انبار بوده فروشنده ها با ديدن اين كه داره ps3 قابل هك كم ميشه قيمت بردن بالا تازه از اين هم گرون تر هم ميشه:-o:((
آقا این قیمت 40 گیگ ها رو شما حتم داری ؟ :-//:)

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
خوب شد من قبل عید خریدم. 320 گیگ با 2 تا بازی اورجینال(Infamous و KillZone2 ) همش شد 445 تومن.
ولی جدی میگم اگه دوستان همت کنن و از این فروشنده ها نخرن این هت هم یه خودشون این حق رو نمیدن که یه کنسول 300 دلاری رو 600 تومن به مردم بفروشن. آخه بابا گرون کردن هم اندازه داره 50 تومن 100 تومن نه 300 تومن.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آخه تابستونه، الان هم وقت خرید داغه و فروشنده های عزیز مهربون کنسولهای که تو انبار داشتن را گرون کردن
مشتری بخواد، دندش نرم باید 200 تومان بیشتر پول بده

همینه که هست، میخوای بخوا، نمیخوای نخوا

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
من که خودم 3روزه دستگاه گرفتم ولی قیمت خیلی معقول بود خدایی - من تو پست قبلیم اشتباها زدم 560 هزار تومن -

ولی من 460هزار تومن خریدم - 160گیگ همراه با کپی خورکردن - 3بازی درهارد - که به نظرم معقول بود - ولی این

قیمتایی که الان دوستان میدن خدایی خریدنش حرامه !

توروخدا نخرید . . .

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
این قیمتاش خوبه. ولی مطمئنه؟ فریمور رو چه جوری بفهمیم؟

من تاحالا ازش خرید نکردم،اما کسایی بودن که دیدم گوشی ازش خریدن و راضی بودن،فکنم 24 ساعت هم فرصت تست داری اگه مشکلی داشته باشه پس می گیرن
راجع به فریمورش هم نمی دونم اگه زنگ بزنید بهشون حتما راهنماییتون می کنن
قیمتها که پایین بیا نیست،به نظر من همین سایته بهترین گزینه ـست و قیمتش نسبت به مغازه بهتره

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
دوستان تروخدا بگین قیمتا میاد پایین :((
تا همین چند روز پیش 160 G قیمتش 450 بود ولی الآن شده 560!!!!!!!!!!!!
خیلی بی انصافن اینا.....)x
میاد پایین!!!!؟؟:-s

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان تروخدا بگین قیمتا میاد پایین :((
تا همین چند روز پیش 160 G قیمتش 450 بود ولی الآن شده 560!!!!!!!!!!!!
خیلی بی انصافن اینا.....)x
میاد پایین!!!!؟؟:-s
نوچ:d حداقل باید بعد از هک شدن 3.60 ببینیم چی میشه. البته اون موقع شاهد برگشتن 40 گیگ ها به قیمت سابقشون هستیم و تکلیف این اسلیم ها معلوم نیست :(

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
دوستان همون یه ماه پیش که هی می گفتیم اگه قصد خرید دارین عجله کنین باید فکر اینجا رو می کردین . خود من یادمه تو یکی از پستام گفتم اگه 100 تومنم رفت تا تابستون روش نباید تعجب کرد . اخه الان که وقت خرید نیست دوستان !!! باید دیگه ماکزیمم تا یه ماه پیش خریداتونو می کردین بعد الان با خیال راحت می شستین به ریش این فروشنده ها می خندیدین و می گذاشتین کار خودشونو بکنن :d

این قیمتها هم با نخریدن هفت هشت ده نفر درست نمی شه . خیالتون راحت !! مثلا شما و ده نفر دیگه تو این فاروم نمی ری بخری ، ولی عوضش 50 نفر دیگه (که اکثریت مامان باباهای مهربونن :d ) و اصلا از این قضیه گرون شدن سر در نمی آرن می رن می خرن و بازار و می ترکونن !! :d البته با این حساب اگر مشتریاشون کم هم بشه باز ضرر نمی کنن !! مثلا اگه یک سوم بشه مشتریاشون (که نمی شه ! ) با توجه به این قیمتها هم همون سود قبل و دارن و هم کنسولهای بیشتری براشون می مونه !
دوست من این قیمت دست من و شما نیست ! حتی دست خود این فروشنده های ... هم نیست ;)

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
الان با خیال راحت می شستین به ریش این فروشنده ها می خندیدین و می گذاشتین کار خودشونو بکنن :d
اونی که من ازش دستگاه رو خریدم ریش نداشت،اما الان قیافش که یادم میاد خندم می گیره:))
به نظر منکه یه نفر نماینده شه بره اونور چنتا دستگاه بیاره بفروشه به دوستانی که دستگاه می خوان،ثواب هم داره

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
چه افتضاحی شده بازار........این حرومزاده ها دارن از بهترین موقع ها استفاده میکنن .....همینجوری دارن مثله بنز قیمتا رو میبرن بالا بعضی از مردم احمقه ما هم تو این موقع ها برای خرید کنسول مشتاق تر میشن.....
یارو زورش میاد قیمت بگه.....می خواستم بزنم فکشو بیارم پایین......طلب کارم شدن....2 برابر تا 2.5 برابر دارن میفروشن.....ازشون یه سوالی میکنی انگار ارث بابای..... بالا کشیدی.....

آقا تو این سه ماه اصلا کنسول نخرید......تا ... این .... بسوزه
شورشو درآوردن بخدا......هر روز داره وضع افتضاح تر میشه...نماینده از سونی می آوردن اینجا این قیمتای تخ** تخیلیو میدید گریش میگرفت..

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,656
دوستان آخرین قیمت فروشگاه سونی تو میدان توپخونه:
پلی استیشن3 اسلیم 320 گیگ 630 هزار تومان :-o:-o
پلی استیشن3 اسلیم 160 گیگ 530 هزار تومان ::-o

)x
دارم میترکم از عصبانیت ....خدایی قیمتا رو نگاه نکنید بهتره....
اصلا طرف PS3 نرید تو این سه ماه.....
من خودم می خواستم تو خرداد بگیرم.....بدبختی این امتحانا نذاشت.....حالا شانس SHIT ما اینجوری شده...
ولی یه چیزی بگم لطفا فن های PS3 فحش نثارمون نکنن کسایی که می خواستن قبلا PS3 بگیرن و پولشونو برای اون قیمتای یه ماه پیش جمع کرده بودن الان مثله خودم باید بگن گور بابای PS3 و فروشنده های نامردش
خدایی کسی مغر .... خورده الان PS3 بگیره
ببینید کار به کجا کشیده که قیمت PS2 هم افزایش پیدا کرده:
پلی استیشن 2 باندل صورتی همراه با 2 دسته+مموری کارت+کیف 190 هزار تومان
اين 600 تومنو بديد سيستم pc رو ارتقاع بديد با صرفه تره...
با اینکه اصلا بازی کردن با pc حال نمیکنم.....ولی خدایی ان حرفتو قبول دارم
ببینید چه وضعیتی شده
پارسال همین داستان برای مدل های مختلف X360 رخ داد امسالم
PS3

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر