قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

VivaIran

کاربر سایت
Mar 31, 2011
8
من دیروز رفتم پشت شهرداری کمترین قیمتی که برای 160 پیدا کردم 390 تومن بود. حالا فرقش با فروشگاه سونی که 450 (حالا یکم بالا و پایین تر) می ده رو نمی دونم چیه. یکی 160 رو مثل فروشگاه سونی می داد 450 و دلیلشم این بود که هم روی جعبه و هم روی کنسول زده ژاپن در حالکیه این 390 تومنیا روی کنسول زده چین.
کسی اطلاعاتی داره؟

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
من دیروز رفتم پشت شهرداری کمترین قیمتی که برای 160 پیدا کردم 390 تومن بود. حالا فرقش با فروشگاه سونی که 450 (حالا یکم بالا و پایین تر) می ده رو نمی دونم چیه. یکی 160 رو مثل فروشگاه سونی می داد 450 و دلیلشم این بود که هم روی جعبه و هم روی کنسول زده ژاپن در حالکیه این 390 تومنیا روی کنسول زده چین.
کسی اطلاعاتی داره؟
شما همون 396ت خرید کن.
3.55 به پاییت باشه

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
حق با دوست عزیزمونه ببین اولا که زیاد نمیشه اطمینان کرد که 100% ژاپن باشه ثانیا چون تحت
لیسانس تولید میشه درجه کیفیشون چندان فرقی نداره و فقط بابت کشور سازنده پول اضافه تر
میدید.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان من میخوام یه پی اس 3 120 گیگ بگیرم....میخواستم بدونم حدود قیمتش چنده و کجا رو برای خرید پیشنهاد میکنید؟
پایتخت خوبه بنظرتون؟
ممنون

siy

کاربر سایت
Mar 22, 2011
18
با سلام دوستان ببخشید این سوال رو میپرسم من برج 10 89 یه ps3 fat 40g از پشت شهرداری خریدم به قیمت 290 که جا های دیگه هم این مدل رو تا 310 الی 315 بیشتر نمیگفتند دستگاه رو بردم خونه روشن کردم 5 دقیقه بعد فن دستگاه با صدای خیلی زیاد شروع به کار میکنه تا اخر نمیدم علت چیه ولی چند جا پرسیدم میگن فت دیگه دو ساله تولید نمیشه ودستگاه مشما استوکه در حالی که اون موقع همه مغاز ه ها این فت رو داشتن قضیه البته دستگاه تا الان کارشو میکنه ولی صدای فنش مخ ادمو اذیت میکنه علت چیه لازم به ذکره که من نزدیک به دو ساله پیش این مدل رو داشتم که حتی 10 ساعت یه کگله بازی میکردم صدای فن نمیومود اصلا فنش هیچ وقت روشن نمیشد ممنون میشم بگید قضیه چیه

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
با سلام دوستان ببخشید این سوال رو میپرسم من برج 10 89 یه ps3 fat 40g از پشت شهرداری خریدم به قیمت 290 که جا های دیگه هم این مدل رو تا 310 الی 315 بیشتر نمیگفتند دستگاه رو بردم خونه روشن کردم 5 دقیقه بعد فن دستگاه با صدای خیلی زیاد شروع به کار میکنه تا اخر نمیدم علت چیه ولی چند جا پرسیدم میگن فت دیگه دو ساله تولید نمیشه ودستگاه مشما استوکه در حالی که اون موقع همه مغاز ه ها این فت رو داشتن قضیه البته دستگاه تا الان کارشو میکنه ولی صدای فنش مخ ادمو اذیت میکنه علت چیه لازم به ذکره که من نزدیک به دو ساله پیش این مدل رو داشتم که حتی 10 ساعت یه کگله بازی میکردم صدای فن نمیومود اصلا فنش هیچ وقت روشن نمیشد ممنون میشم بگید قضیه چیه

دوست من بنده هم همین مشکل رو دارم..... چند تا عامل میتونه باشه
1: دستگاه رفرش هست یعنی تعمیری هست ...
2: یک یا دو تا از فن های دستگاه از کار افتاده..... و فن سوم که سرعت بالایی داره کار میکنه
3: cpu تعمیر شده و دوباره دستگاه پلمپ شده.....
4: دستگاه در جای بسته قرار داره و گرمای زیاد باعث این موضوع میشه....
5: الان چند وقت هست که دستگاه رو خریدی استفاده میکنی؟

baad-booys

کاربر سایت
Aug 9, 2008
17
نام
فرامرز
دوستان عزیز من میخوام PS3 Slim 320 بگیرم اگه قیمت جدید و فروشگاه معرفی کنین ممنون میشم درضمن از بندر عباس هستم--فروشگاه که معتبر معرفی کنین که واسم ارسال کنه !! :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بچه ها الان 160 پایین ترین قیمت بازار چند هست؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر کنم 400 تا 420 تومن.
بین 120 و 320 20 تومن تفاوت وجود داره؟:D
قبلنا بیش از 100 تومن تفاوت داشت!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان امکانش هست تا اواخر امسال قیمت ps3 ارزون تر بشه؟
من واقعا به یک 3 نیاز دارم اما نمیدونم چند گیگ بخرم!(بودجه مهم نیست)
ولی فعلا نمیتونم بخرم:D(درسو زندگی:|)
کلا فکر میکنید تا چه موقعی ارزون تر از این بشه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر