قیمت به روز PS3 [پست اول حتما خوانده شود]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
دوستان من قراره یک PS3 فت 40 گیگی رو بخرم 200 هزار تومان ایا ارزشش رو داره ؟ در ضمن ایا هنوز میتونم فت گیر بیارم (اکبند) ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .اگرکسی فروشگاه یا ..... رو که این دستگاه رو دارن معرفی کنه ممنون میشم.

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
دوستان من قراره یک PS3 فت 40 گیگی رو بخرم 200 هزار تومان ایا ارزشش رو داره ؟ در ضمن ایا هنوز میتونم فت گیر بیارم (اکبند) ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .اگرکسی فروشگاه یا ..... رو که این دستگاه رو دارن معرفی کنه ممنون میشم.
چرا فت .. اسلیم که خیلی بهتر از فته !!؟
فت مشکل گرما داره که اسلیم نداره .. فت به صدا درمیاد .. که اسلیم نمیاد و خیلی از مواردی که از فت قبلا اعلام کردن !!

Ahoora Mazda

کاربر سایت
Mar 14, 2010
33
نام
Mazda
چرا فت .. اسلیم که خیلی بهتر از فته !!؟
فت مشکل گرما داره که اسلیم نداره .. فت به صدا درمیاد .. که اسلیم نمیاد و خیلی از مواردی که از فت قبلا اعلام کردن !!

صدرصد حق با شماست اما آیا با این قیمت ارزش داره یا نه ؟؟؟ اگر ارزش داره بهم بگین برش دارم اگر نه دنبال یک دستگاه دیگه باشم .اخه من نمیخواستم خیلی بابتش پول بدم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه ارزش نداره
هیچ وقت دستگاه دسته دوم نخرید چون شما نمیدانید ایا دستگاه خرابی داره یا نداره و اصلا مشکلی داره یا نه برای همین دست نگاه دار و برو م نو بخر و خودتت را راحت کن

• Like
Reactions: bnc

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بعداز عید هم امکانش هست فقط امکان داره تا یک ماه فرصت کاهش قیمت داشته باشم بعدش میخوره توی تابستان بعد درباره گران میشه
حوله حوش 15 تومان یا شایدم کمتر

h_cf4_1990

کاربر سایت
Sep 16, 2009
21
دوستان من تا دو سه روز دیگه میخام ps3 بگیرم ... خیلی اطلاعات زیادی راجع به این قضایای ه ک و اینچیزا ندارم !!!

میشه یکی این سوالای منو جواب بده .. ممنون

1- اول یکی یه جای مطمئن برای خرید تو تهران بهم بگه... اینترنتی نمیخام.. یه جا که حضوری برم بگیرم !
2- قیمت ؟
3- برای هک باید دستگاه جداگانه ای بگیرم یا باید کار خاصی بیرون رو کنسول انجام بدن یا خودم هم میتونم تو خونه هک کنم ؟
4- قیمت دسته ارجینال اگه بخام بگیرم چنده؟
5- قیمت بازی فیفا 11 ارجینال الان چنده؟
6- بعد از هک کردن حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم برای بازی کردن؟؟ پس یه سری سایتا که بازیا رو روی dvd میفروشن قضیشون چیه؟؟

فعلا همین سوالای ابتدایی رو دارم... :)

مرسی !

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
دوستان من تا دو سه روز دیگه میخام ps3 بگیرم ... خیلی اطلاعات زیادی راجع به این قضایای ه ک و اینچیزا ندارم !!!

میشه یکی این سوالای منو جواب بده .. ممنون

1- اول یکی یه جای مطمئن برای خرید تو تهران بهم بگه... اینترنتی نمیخام.. یه جا که حضوری برم بگیرم !
2- قیمت ؟
3- برای هک باید دستگاه جداگانه ای بگیرم یا باید کار خاصی بیرون رو کنسول انجام بدن یا خودم هم میتونم تو خونه هک کنم ؟
4- قیمت دسته ارجینال اگه بخام بگیرم چنده؟
5- قیمت بازی فیفا 11 ارجینال الان چنده؟
6- بعد از هک کردن حتما باید یه هارد اکسترنال داشته باشم برای بازی کردن؟؟ پس یه سری سایتا که بازیا رو روی dvd میفروشن قضیشون چیه؟؟

فعلا همین سوالای ابتدایی رو دارم... :)

مرسی !
1- اولی رو که من آدرس ندارم .. اگه خیلی عجله نداری شب آدرس میگیرم فردا ازم خبرشو بگیر ;)
2- 380 الی بالا ( اسلیم )
3- خیر ، نرم افزاری هست در این صورت شما میتونید خودتون انجام بدین ( این تیکه رو چه قشنگ کتابی اومدم آ :d )
4- 45-50
5- ربطش رو نفهمیدم ، خب روی دی وی دی میزنن دیگه شاید یکی هارد اکسترنال داره بعدا میخواد بریزه توش دیگه !! چه کاریه روی هارد دوباره بخره !!! شما خودت اعتماد نمیکنی پی اس رو اینترنتی بخری ، چه جوری اعتماد میکنی بدی پر کنن بفرستن !! هارد که حساس تره !! در مورد موضوع اکسترنال هم بگم که فعلا تا جایی که بنده اطلاع دارم هارد اکسترنال در حال حاضر کارایی نداره با هک جدید !! فقط از روی اینترنال اجرا میکنه و حتما حتما به یه بازی اصل احتیاج داری..

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
جایی که بنده اطلاع دارم هارد اکسترنال در حال حاضر کارایی نداره با هک جدید !! فقط از روی اینترنال اجرا میکنه و حتما حتما به یه بازی اصل احتیاج داری..

یعنی چی ؟؟؟؟؟

بازی ها بیشترش بجز یه چندتایی اختصاصی از روی هارد اکسترنال اجرا میشن

h_cf4_1990

کاربر سایت
Sep 16, 2009
21
1- اولی رو که من آدرس ندارم .. اگه خیلی عجله نداری شب آدرس میگیرم فردا ازم خبرشو بگیر ;)
2- 380 الی بالا ( اسلیم )
3- خیر ، نرم افزاری هست در این صورت شما میتونید خودتون انجام بدین ( این تیکه رو چه قشنگ کتابی اومدم آ :d )
4- 45-50
5- ربطش رو نفهمیدم ، خب روی دی وی دی میزنن دیگه شاید یکی هارد اکسترنال داره بعدا میخواد بریزه توش دیگه !! چه کاریه روی هارد دوباره بخره !!! شما خودت اعتماد نمیکنی پی اس رو اینترنتی بخری ، چه جوری اعتماد میکنی بدی پر کنن بفرستن !! هارد که حساس تره !! در مورد موضوع اکسترنال هم بگم که فعلا تا جایی که بنده اطلاع دارم هارد اکسترنال در حال حاضر کارایی نداره با هک جدید !! فقط از روی اینترنال اجرا میکنه و حتما حتما به یه بازی اصل احتیاج داری..
اینو میدونستم که حتما یه بازی ارجینال باید داشته باشم (چه کنم با این همه اطلاعات؟ =)) )

اما راجع به اون قضیه هارد و دی وی دی که گفتم... راستش یکی از دوستام که پی اس داره گفت اگه میخای بخری باید یه هارد هم بگیری... بازی میخای بگیری باید هاردتو ببری بیرون بازی رو میریزن رو هاردت !!! :-o :d من هم گفتم پس این دی وی دی ها که میفروشن قضیش چیه که خودش هم نمیدونست :))

اما راجع به آدرس فروشگاه هر چه زودتر بهم بگی بهتره.. اگه بشه فردا میرم تهران میگیرم(من خودم کرجم.. اگه کسی از دوستان تو کرج هم جای مطمئنی میشناخت بگه ;) ) اما اگه تهران هم بود مهم نیست.. یه ساعت راهه دیگه.. ولی گه فردا نشه میفته شنبه .. بعدش هم که دانشگاه شروع میشه ستمه !! :d خلاصه هر چه زودتر بهتر :">

باز هم ممنون بابت راهنمایی :-*

intell_iut

کاربر سایت
Feb 4, 2011
6
دوستام میشه بگید اگر فت 40 گیگا و اسلیم 120 گیگا را بشه دست دوم پیدا کرد قیمتش چقدر هست؟
بعد به نظر مشا فت 40 خیلی اوضاعش خرابه الان؟ چون 1 صفحه قبل گفته شده گه خریده نشده
سوال بعدیم اینه که ایا این دو دستگاه هارد اکسترنال usb می خورن؟ اگر جواب مثبته پس دلیلی نداره هارد داخلی بالا بخرم چون الان هارد 250 گیگا حدودا 40 تومنه میشه وصل کرد به کنسول

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر