قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
مگه بازی میشه خرید اونو میریم دعا میکنیم که هک شه کلا بیشترین سودی که در دیرتر خریدنش میشه کرد همینه که شاید هک شه :d

ویتا رو به جهنم!!!! کاش بازیاش ارزون بشه!!!:d

---------- نوشته در 05:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:59 AM ارسال شده بود ----------

قعلا سبر کردیم پراید امد پایین یکمه دیگه هم سبر میکنیم شاید دلار رفت بالا اونم نره بالا بعد عید معمولا حقوقا که زیاد تر میشه لوول

بعد از یجا شنیدم ویتا به دلیله اینکه جزوه وسایل لوکس هست تو تحریمه برای همین گرون هم هست که اگر اینم درست باشه احتمال اینکه تا چند وقت دیگه از لوکسی در بیاد بشه یه فکری براش کرد خدارو چه دیدی

ربطی که به ویتا نداره اگه اینجوریه باید دلار بیاد پایین
ویتا وای فای بین 840 تا 870
و 3جی بین 980 تا 1150 دارن میفروشن هیچ جایه دیگه از این رنج فعلا کمتر نمیفروشن

---------- نوشته در 05:17 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:03 AM ارسال شده بود ----------

از کجا ؟ کدوم شهر سره گردنه بوده ؟ شاید رمو کیفو این جور چیزام روش حساب کرده !!!

من دیروز قیمت گرفتم 3g region1 1.050.000
3g unlock reg2 1.150.000

مبارک باشه خوب پسره خوب دمت گرم یکم اطلاعات بده ببینیم چطوری هست راضی هستی نیستی حال میده نمیده میدونم راجبش زیاد نوشتن اما اینکه یکی مقل شما توصیفش کنه فرق میکنه من فکر میکنم منوش خیلی بیریختو بدرد نخوره اون منو psp باز خیلی سنگین ترو شیک تر بود حالا شما که از نزدیک دیدین نظرتون چیه ؟یه چنتا هم عکس بزاری بد نیست حجمش کم باشه بهتره که سریع ترم آپلود شه مرسی

من ویتام رو سه روز پیش Wifi ریجن 1 گرفتم 850
مموری 32 گیگ 240 هزار تومن
کیف 30 هزار تومن

راست میگی سینا جان اما خوب هرچی باشه کنسوله یکم دیگه که تقو توق ps4 بیاد همه میرن که پول جمع کنن اونو بهرن ویتا میاد پپایین تا اونجام که نخوایم سبر کنیم معمولا دمه انتخابات برا رد گم کنی یکم ارزون مرزون میشه لول

حالا اگرم نشد میشه امید وار بود که وقتی میگیری کرک شده میری بازی ارزون میخرین نه اینکه ویتا 1 ملیونو بگیری دستت یه بازی بخری 100 تومن 1روزه بازی کنی بعد بشینی نگاش کنی :|

محمد جان تو ایران هیچ چیزی ارزون نمیشه ، حداقل توی طولانی مدت همیشه همین بوده و خواهد بود ....
الان هم فقط و فقط به خاطر اینکه کمتر کسی یک میلیون بابت کنسول دستی میده و روی دستشون باد کرده قیمت رو یه ذره کم کردن وگرنه ....

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
نه!ریفر چیه!
منم کال اف دیوتی رجین 5 دیدم!
مال یکی از مناطقه!روسیه یا استرالیا یا...

اقا دیگه مسخره بازی در نیارید ریجن 5 چیه دیگه ؟ ریجن 4 هم من ندیده بودم استرالیا هم ریجن 2 هست کلا 3 تا ریجن بیشتر وجود نداره .یک برا امریکا دو برا اروپا و خاورمیانه سه هم برا اسیای شرقی .

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
اقا دیگه مسخره بازی در نیارید ریجن 5 چیه دیگه ؟ ریجن 4 هم من ندیده بودم استرالیا هم ریجن 2 هست کلا 3 تا ریجن بیشتر وجود نداره .یک برا امریکا دو برا اروپا و خاورمیانه سه هم برا اسیای شرقی .
دوست عزیز بهتره یکم بیشتر درمورد ریجن تحقیق کنید :d
ریجن استرلیا چهاره ;)

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
این کنسول سونی باید یه قیمت معقول بده.تنها راه نجات ویتا از باتلاقی که در آینده درش خواهد افتاد(ابر اسمارت فون ها و نسل بعد کنسول های خود سونی و مایکروسافت)یکی بازیهاشه یکی این قیمت کوفتیش.وگرنه از PSP هم سرنوشت بدتری رو پیش رو داره

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
دوستان ذیجین مجینو بیخیال فعلا قیمتارو بزارین حالا موقع خرید چونهاشو میزنیم

psp که خوب بود بابا خیلی شاخ بود برای من که تو ماشین یه مسافر کش افتاد ترفم رفت تازه تکن جدیدرو ریخته بودم روشو فریمورشم آپدیت کرده بودم فکر کنم 2 یا 3 سال میشه که گم شده اما هنوزم میگه خیلی شاخ بود چند بارم امدم باز بخرم اما این اسلیم مسلیمش خیلی بدرد نهور شده بود حال نکردم حالا اگر این قیمتش بیاد پایین شاید گوشام دراز شه یکی بگیرم

این کنسول سونی باید یه قیمت معقول بده.تنها راه نجات ویتا از باتلاقی که در آینده درش خواهد افتاد(ابر اسمارت فون ها و نسل بعد کنسول های خود سونی و مایکروسافت)یکی بازیهاشه یکی این قیمت کوفتیش.وگرنه از PSP هم سرنوشت بدتری رو پیش رو داره

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
دادا الان فاض دوستانو میخوای بگیری بیخیال بابا میان پستامونو پاک میکننا فیمت جدید بزارین رجین مجینو ولش قیمت آنلاک وای فای و تیری جی پلیز

خب بلد نیستم پرسیدم مگه بده ؟
قیمت های امروز اصفهان

ویتا وای فای 860
ویتا تری جی 950
یتا تری جی انلاک 1080

کیفم 25 به بالا تقلبی بود ولی جنسوشون خوب بود من یکی گرفتم

mohammadir

کاربر سایت
Feb 9, 2007
79
نه اما کلا بحث منحرف داشت میشد مرسی بابته قیمتها

یه سوال شما خودت ویتا خریدی ؟