قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
در اینده احتمال داره داداش؟
فکر کنم اگه حک ام شه unlock simcard شه بازم ما نتونیم ازش استفاده کنیم ظا هرا ولتاز سیم کارت at&t usa با ایران فرق میکنه با توجه به این طراحی device ما ام با region 2 فرق داره تو قسمت simcard ........................................ من اون metal gear eto هنوز میخام اگه کمتر میدی :d :-b

آخرین ویرایش:

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
فکر کنم اگه حک ام شه unlock simcard شه بازم ما نتونیم ازش استفاده کنیم ظا هرا ولتاز سیم کارت at&t usa با ایران فرق میکنه با توجه به این طراحی device ما ام با region 2 فرق داره تو قسمت simcard ........................................ من اون metal gear eto هنوز میخام اگه کمتر میدی :d :-b
]داداش میخوای بز خری کنی
ادلار 3800

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان میشه قیمت psvita را بدید

بنده امروز رفتم توپخونه ترکیدم ! حالم بهم خورد ! واقعا چقدر ما بدبختیم !

وایفای تری جی 1.050.000
وایفای 950000
یه جای دیگه !
950
850
یه جای دیگه
970
890

خلاصه هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم که ارزون باشه ! بعد رفتم از بازار بیرون و بی خیال شدم ! تو بازار دور میزدی لحظه به لحظه قیمتا بالا میرفت ! اصلا خر تو خر است ! من چند مدت پیش وایفای و تری جی این دستگاه رو گرفتم 760 حالا ببین چی شده !

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,514
نام
Nightwing
اقا کسی فوتبال داره اگه مایل باشه تعویض کنه با metal gear solid وuncharted:GA بهم پ.خ بده
دمتون گرم

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:27 PM ارسال شده بود ----------

داداشا یه سوال دارم
ویتای من لاک هست
امکان داره انلاک بشه؟

لاک؟ یعنی رجن لاک هست ویتا؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام
دوستان من امروز یه دستگاه گرفتم روش نوشته بود
usk ab 0 frigegeben
منظورش چی هست ؟دستگاه اوکیه ؟ممنون میشم سریع جواب بدین!!!
بعدش چه موقع دستکاه مشخص میشه فول شارژ هست ؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
بنده امروز رفتم توپخونه ترکیدم ! حالم بهم خورد ! واقعا چقدر ما بدبختیم !

وایفای تری جی 1.050.000
وایفای 950000
یه جای دیگه !
950
850
یه جای دیگه
970
890

خلاصه هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم که ارزون باشه ! بعد رفتم از بازار بیرون و بی خیال شدم ! تو بازار دور میزدی لحظه به لحظه قیمتا بالا میرفت ! اصلا خر تو خر است ! من چند مدت پیش وایفای و تری جی این دستگاه رو گرفتم 760 حالا ببین چی شده !
داداش کلا اصناف اونجا صاحب نداره هر کسی هر چی میخواد میده
رفتم یک مغازه یک جنس رو به 3 تا مشتری با اختلاف 200 تومن می گفت
طرف ایکس باکس رو 1200 می گفت در صورتی که ایکس باکس از ویتا ازرون تره (البته 4 گیگ رو می گم)

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
سلام
دوستان من امروز یه دستگاه گرفتم روش نوشته بود
usk ab 0 frigegeben
منظورش چی هست ؟دستگاه اوکیه ؟ممنون میشم سریع جواب بدین!!!
بعدش چه موقع دستکاه مشخص میشه فول شارژ هست ؟

چیز مهمی نیست اینکه روش نوشته یعنی اینکه اعتبار اولیه نداره اگه بخوای تو store بازی بخری باید psn card بخری همه vita اینو روش داره بغیر از 3g.wifi region 1

به برق که میزنی چراغ ps نارنجی میشه فول شارژ که شد خودش چراغه خاموش میشه سعی ام کن update کنی frimware تو

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
چیز مهمی نیست اینکه روش نوشته یعنی اینکه اعتبار اولیه نداره اگه بخوای تو store بازی بخری باید psn card بخری همه vita اینو روش داره بغیر از 3g.wifi region 1

به برق که میزنی چراغ ps نارنجی میشه فول شارژ که شد خودش چراغه خاموش میشه سعی ام کن update کنی frimware تو

بسیار ممنون دوست عزیز !راستی من اگر یه مموری بگیرم ممتونم بدون دغدغه فیلمو آهنگ باش گوش بدم ؟ یعنی نیاز به فعال ساری از طریق اینترنت نداره پلیراش ؟ فرمور رو هم آپ کردم به 1.8.1

Destro

کاربر سایت
Apr 18, 2010
3,514
نام
Nightwing
داداش ریجن1 سیمکارت AT&T داره و سیم کارت ایرانی نمیخره
مال منم هم این شکلیه

با اون سیم کارت که مطمئنن نمیشه کاری کرد :D درسته؟ بعد اینکه فقط رجن 1 اینطوریه؟ الان من بخوام بگیرم رجن 2 بهتره؟ من متاسفانه اطلاعات زیادی ندارم الانم خیلی دلم میخواد داشته باشم اما مطمئن نیستم از بازی هاش تنها چیزی که ازش مطمئن نیستم همینه
بازی هاش کم نیست به نظرتون؟ با این قدرتی که داره اگر خوب استفاده شه 3DS باید جمع کنه بره

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
با اون سیم کارت که مطمئنن نمیشه کاری کرد :D درسته؟ بعد اینکه فقط رجن 1 اینطوریه؟ الان من بخوام بگیرم رجن 2 بهتره؟ من متاسفانه اطلاعات زیادی ندارم الانم خیلی دلم میخواد داشته باشم اما مطمئن نیستم از بازی هاش تنها چیزی که ازش مطمئن نیستم همینه
بازی هاش کم نیست به نظرتون؟ با این قدرتی که داره اگر خوب استفاده شه 3DS باید جمع کنه بره
ریجن2 انلاک هست و سیمکارت همراه اول میخوره
بقیشو نمیدونم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر