قیمت به روز Kinect در فروشگاه ها

ramin.live

کاربر سایت
Jan 10, 2011
10
نام
ramin
سلام به بروبچ باحال بازی سنتر .

میشه یه مغازه تو تهران ( ترجیحا توپ خونه ( پشت شهرداری ) همون ( میدان امام خمینی ) :d
معرفی کنید از این قیمت های فضایی نده اسم مغازه رو بدید ممنون .>:d<

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز

میشه یه مغازه تو تهران ( ترجیحا توپ خونه ( پشت شهرداری ) همون ( میدان امام خمینی ) :d

دوست عزیز پست های صفحه قبل رو نمیخونی؟؟؟
برو پاساژ لباف طبقه پایین 3-4 تا مغازه هست که 230 میدن

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
قصدم تبلیغ نیست دوباره یسری شروع نکنند ...

من همین الان دفتر Original4u بودم - رفته بودم برای خواهرزاده ام کینکت بگیرم
قیمت هاشونم انصافا مناسب بود - الان کنج تو سایتش زده 330 و تو شهرک هم میدن 350 البته توپخونه رو خبر ندارم

فقط ناراحت اینم که چرا بیخودی 4500 پول آژانس دادم رفتم تا اونجا چون بهم گفت پیکشون مجانیه :(

الان کلی خوشحالم :x زده بود به سرم برم از کنج بگیرم - خدا رو شکر 100 تومن موند تو جیبم :>

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

زیاده.یکیش فروشگاه سونی.تو لباف هم زیاده...
حدود 230 اینا هست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این امتحانای لعنتیمون تموم بشه،پول ترم بعد رو از جیب بدیم،بعدش هدف روی کینکت قفل میکنه:D

روش خرید از توپخونه رو باید بلد باشی- 9:30 صبح اونجا باش از کلشون قیمت بگیر،چون دشت اولی تخفیف هم میدن!در نتیجه میتونی خوب بخری!اسم فروشگاه مهم نیست120 دقیقه مرام بزار،حسابی بگرد و قیمت بگیر.به هرکی گفت چقدر قیمت داری،یه خالی ببن 2 تومن کمتر بگو(البته تابلو نکن:D)

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
به نظرم هیچوقت از توپ خونه چیزی نگیرید پسر خالم چند وقت پیش 400 رفتش یک x360 گرفت فردا پس فرداش خراب شد(3 چراغ) بعد بردیم ن شون دادیم به مرده که ازش خریدیم نمیدونم چند تومن گفت باید درستش کنیم فکر کنم بالای 100 تومن بود.

کینکت با خود ایکس باکسش چنده؟من کینکت رو تو پاساز شهرک غرب قیمت کردم 320 تومن بود.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: bardia67m

ramin.live

کاربر سایت
Jan 10, 2011
10
نام
ramin
زیاده.یکیش فروشگاه سونی.تو لباف هم زیاده...
حدود 230 اینا هست.

دست شما درد نکنه ... (منظورم همتونه ) >:d<
من یه سوال دیگه هم داشتم :-/ میخواستم بدونم این فروگاه سونی که همه جا میگید . دقیقا کجاست ؟ ... همه جا حرفشه .. خب 100 تا فروشگاه سونی داریم >>!؟!! کودوم ؟
(مسخرم نکنید !! ) ( د میگه مسخره نکن ) (ااا سوال که عیب نداره نخند میگم ... )

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من یه سوال دیگه هم داشتم :-/ میخواستم بدونم این فروگاه سونی که همه جا میگید . دقیقا کجاست ؟ ... همه جا حرفشه .. خب 100 تا فروشگاه سونی داریم >>!؟!! کودوم ؟
دوست عزیز مسخره کردن نداره که الان خیلیا هم نمیدونن.
فروشگاه سونی میدان امام خمینی جنب پاساژ لباف هست. اگه با مترو بری از ایستگاه که بیای بیرون یه چند متر سمت راست بری میبینی.
مغازه از نظر عرض کوچیک هست:d
دیگه همه مشخصاتشو گفتم:d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کلا برو کل توپخونه رو بگرد ،مستقیم نرو یکجا خرید کن.

توپخونه،بین پاساژ افراشته و لباف-چپ و راست مغازش جعبه های زرد رنگ PS2 بود فکر میکنم

ramin.live

کاربر سایت
Jan 10, 2011
10
نام
ramin
دمتون گرم . مرسی
خواستم بگم این سایت orginal 4u برا کینکت نوشته :

قيمت تمام شده اين کالا بر اساس ارسال مستقيم به آدرس شما در ايران ميباشد (تحويل کالا از پست و پرداخت احتمالی گمرکی کالا در این حالت به عهده شما خواهد بود)

یعنی چی ؟ من زنگ زدم گفت کینکت 4 نوع داره .. ! ولی من جایی خوندم دونوع امریکایی و یه دونه دیگه که یادم نیسته داره بعد گفت
مستقیما از امریکا براتون میارن خب این یعنی چی ؟ یعنی پول گمرکی میگیرن ؟

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
دمتون گرم . مرسی
خواستم بگم این سایت orginal 4u برا کینکت نوشته :

قيمت تمام شده اين کالا بر اساس ارسال مستقيم به آدرس شما در ايران ميباشد (تحويل کالا از پست و پرداخت احتمالی گمرکی کالا در این حالت به عهده شما خواهد بود)

یعنی چی ؟ من زنگ زدم گفت کینکت 4 نوع داره .. ! ولی من جایی خوندم دونوع امریکایی و یه دونه دیگه که یادم نیسته داره بعد گفت
مستقیما از امریکا براتون میارن خب این یعنی چی ؟ یعنی پول گمرکی میگیرن ؟

اون متنی که خوندید نحوه خرید این محصول از سایت های خارجیه ( یعنی اگر موجود نداشته باشند ) ولی الان اگر بخواید موجود دارند - من دیروز رفتم و حضوری یدونه ازشون خریدم

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
امروز منم تماس گرفتم گفتند که موجوده
در ضمن همون طور که دوست خوبمون گفت هزینه ارسال به سراسر کشور هم رایگانه
به نطر من بهترین مکان برای دوستان خارج از تهران orginal 4u هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر