قيمت 360 تا چند ماه آينده ؟

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
میگم میارزه 360 بخرم؟ من یکی داشتم 3چراغ شد بازم ریسکی هست یا عمری؟ یا ریسکش کمتر شده؟
بگير ... 2007 با فن بگير ... امكان نداره خراب شه ;)
تو کیش همین النش هم 420 هزار هست میگم به نظر من تا سال دیگه خودمون 1387 صبر کنید قیمت ها خیلی میان پایین گر چه صبر ایوب میخواد:(( من که میخوام سال دیگه بگیرم;)
بعله كه مياد پايين ...
يكم زور نداره ؟
انگار يكي الان بره PS2 بخره !!
ديگه تا اون موقع 360 روزهاي اوج خودش رو پشت سر گذاشته ... ولي كي مي دونه ؟‌ شايد سياست خوبي باشه ;)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بگير ... 2007 با فن بگير ... امكان نداره خراب شه ;)
ببخشيد ولي شما از كجا ميدونيد كه امكان نداره خراب شه كه انقدر مطمئن ميگيد ( امكان خراب شدنش نسبت به xb هاي 2006 شايد كمتر باشه .) تا وقتي كه فن هاي خود كنسول قذرت زيادي نداره فن هاي External زياد كمكي نمي كنه (خودم امتحان كردم)

ajax

کاربر سایت
Jul 18, 2007
117
درسته فن خارجی زیاد تاثیر نداره !
البته الان یه روش جدید برای خنک کردن تو خارج اومده که فعلا تو ایران مطرح نیست ! :( خنک کردنش بصورت لوله های حاوی روغن خاصی که وارد کنسول می شه و اون رو خنک می کنه !
فکر اگر در ایام درس و مدرسه کنسول بخره آدم بهتره ! گرچه این کاهش قیمت ها تو ایران تاثیر نداره ولی بالاخره که ارزون می شه !
فکر کنم تا عید 87 Elite بشه قیمت Premium فعلی ;)
ps3 هم کپی خور شده منتها دارن رو دیسک ها بازیش کار می کنن ! مثلا Blue-Ray به Dvd ;)

morteza-fl

کاربر سایت
Oct 23, 2006
218
درسته فن خارجی زیاد تاثیر نداره !
البته الان یه روش جدید برای خنک کردن تو خارج اومده که فعلا تو ایران مطرح نیست ! :( خنک کردنش بصورت لوله های حاوی روغن خاصی که وارد کنسول می شه و اون رو خنک می کنه !
فکر اگر در ایام درس و مدرسه کنسول بخره آدم بهتره ! گرچه این کاهش قیمت ها تو ایران تاثیر نداره ولی بالاخره که ارزون می شه !
فکر کنم تا عید 87 Elite بشه قیمت Premium فعلی ;)
ps3 هم کپی خور شده منتها دارن رو دیسک ها بازیش کار می کنن ! مثلا Blue-Ray به Dvd ;)

اگه بتونن به dvd تبدیل کنن صد درصد گزینه خرید من ps3 میشه ولی فکر نکنم بتونن همچین کاری کنن
ديگه تا اون موقع 360 روزهاي اوج خودش رو پشت سر گذاشته ... ولي كي مي دونه ؟‌ شايد سياست خوبي باشه
اتفاقا تا اون موقعه xbox 360 به روزها اوج خودش تازه میرسه.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
ببخشيد ولي شما از كجا ميدونيد كه امكان نداره خراب شه كه انقدر مطمئن ميگيد ( امكان خراب شدنش نسبت به xb هاي 2006 شايد كمتر باشه .) تا وقتي كه فن هاي خود كنسول قذرت زيادي نداره فن هاي External زياد كمكي نمي كنه (خودم امتحان كردم)

امکان خراب شدنش بهیچ وجه با کنسول 2006 تفاوت نداره چون دلیل برای حرفتون در دست نیست اگر هم دلیلتون تعداد کمتر کنسول خرابه باید بگم دلیلش اینه که کنسولای 2007 حدود 3 ماهه که توی ایران اومده تازه توی این 3 ماه کنسول تمام خریداران که 2007 نبوده و تعدادیشون کنسولای آخر 2006 بهشون افتاده پس نتیجه اینکه کنسولای 2007 تعداد شون کمه و خیلی کار نکردن که آمارشون بره بالا.امیدوارم این بحث دیگه تموم بشه.
در مورد فن هم باید بگم حق با شماست فن های اکسترنال تاثیر فوق العاده کمی دارن ولی خب میتونید فنهای 360 رو 12 ولت کنید که بسیار کارآمد تره .

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
امکان خراب شدنش بهیچ وجه با کنسول 2006 تفاوت نداره چون دلیل برای حرفتون در دست نیست اگر هم دلیلتون تعداد کمتر کنسول خرابه باید بگم دلیلش اینه که کنسولای 2007 حدود 3 ماهه که توی ایران اومده تازه توی این 3 ماه کنسول تمام خریداران که 2007 نبوده و تعدادیشون کنسولای آخر 2006 بهشون افتاده پس نتیجه اینکه کنسولای 2007 تعداد شون کمه و خیلی کار نکردن که آمارشون بره بالا.امیدوارم این بحث دیگه تموم بشه.
در مورد فن هم باید بگم حق با شماست فن های اکسترنال تاثیر فوق العاده کمی دارن ولی خب میتونید فنهای 360 رو 12 ولت کنید که بسیار کارآمد تره .

عزيز منظور منو متوجه نشديد منم همين گفت كه 2007 با 2006 هيچ فرقي نداره

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
من نمی خوام دعوا بشه ولی اگه شما فقط تو فروم بازیسنتر عضو هستی ... من تو 5 تا فرو خارجی معتبر ( Team Xbox . Game Spot . Xbox.com و...) عضوم ... اونجا 9 ماهه کنسول های 2007 اومده و فقط 3 تا خرابی 0102 گزارش شده ... بازم می گی هیچ فرقی نداره ؟
تازه این چیپ های 65 نانومتری هم اگه بیاد که دیگه 1 دونه هم خراب نمی شه ( با رعایت اصول) ...
----
کی می گه فن External تغییر زیادی به وجود نمی یاره ؟
می خوای یه روش بهت بگم که بتونی با کنسولت 24 ساعته بازی کنی ؟
---
دوست عزیز اونا روغن نیست ...
آب سرده که برای اون روش باید کنار کنسول همیشه باز باشه و DVD Rom باید از کنسول خارج بشه تا اون Cooler ـه آب جا بگیره تو کنسول ... این روش هم 80تا100 هزار تومن خرج داره و کنسولت هم از قیافه می افته...;)
---
دیگه حرف فن رو پیش نکشید ...
برید تو تاپیک مربوط ...;)

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوست عزیز اگه میشه روشی که بشه 24 ساعت با کنسول بازی کرد رو بگین ممنون میشم یه وقت جسارت نشه اخه من میخوام تازه بگیرم اگه همچین روشی هست لطف کنین توضیح بدین

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
دوست عزیز اگه میشه روشی که بشه 24 ساعت با کنسول بازی کرد رو بگین ممنون میشم یه وقت جسارت نشه اخه من میخوام تازه بگیرم اگه همچین روشی هست لطف کنین توضیح بدین
من اجازه ندارم بگم ...
یعنی روشه فرزاد (Rainbow) است ... شاید نخواد من بگم
بهش یه پیام خصوصی بده ;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من اجازه ندارم بگم ...:confused:
یعنی روشه فرزاد (Rainbow) است ... شاید نخواد من بگم
بهش یه پیام خصوصی بده

خشایار جون تا الآن چند نفر PM دادن که این روش من چیه و از این جور چیزا.../:)
والله هیچی نیست....
خشایار جون میشه بگی این کدوم روشه؟! شاید قبلا می دونستم و بهت گفتم و الآن یادم رفته.
به هر حال دیگه کسی خواهشا PM نده ، اگه روشی در کار بود به همه می گفتم ، من که بدم نمیاد شما هم مثل من بشینید بازی کنید که...
کنسول من بنده خدا از یک سال و اندی قبل که خریدمش ، بدبخت 24 ساعت روشن بوده ، ترس اینکه روزی هم خراب بشه رو نداشتم و ندارم.
حالا خشایار جان اگه روشی هست که من به شما گفته باشم و بشه کنسول رو 24 ساعت روشن نگه داشت به همه بگین. چون من واقعا یادم نیست.

پ.ن: منظور از 24 ساعت این نیست که دقیقا 24 ساعت روشنه در تمام طول روز که بیداریم این هم روشنه ، وقت هایی هم که می خوابیم داره دانلود می کنه. بعد از اتمام دانلود خاموش میشه و تا موقع بیدار شدن مجدد ما ( من و برادرم ) استراحت می کنه. که بطور معمول بین 5 تا 1 ساعت زمان استراحتش متفاوته.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اصولا در کشورهایی که اقتصاد ازاد وباز وجود نداره دلالیسم رشد میکنه و همه اجناس با قیمت
بالا و بعضا کیفیت پایین به دست مشتری میرسه واگر میبینید که کنسولهای بازی گرون هست
بدلیل این که قانونا قاچاق محسوب میشه و وارد کننده بابت ورود این قلم کالا باید هزینه های
اضافی متحمل بشه
راجه به قیمت هم الان پریمیوم 390000 هستش

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خشایار جون تا الآن چند نفر PM دادن که این روش من چیه و از این جور چیزا.../:)
والله هیچی نیست....
خشایار جون میشه بگی این کدوم روشه؟! شاید قبلا می دونستم و بهت گفتم و الآن یادم رفته.
به هر حال دیگه کسی خواهشا PM نده ، اگه روشی در کار بود به همه می گفتم ، من که بدم نمیاد شما هم مثل من بشینید بازی کنید که...
کنسول من بنده خدا از یک سال و اندی قبل که خریدمش ، بدبخت 24 ساعت روشن بوده ، ترس اینکه روزی هم خراب بشه رو نداشتم و ندارم.
حالا خشایار جان اگه روشی هست که من به شما گفته باشم و بشه کنسول رو 24 ساعت روشن نگه داشت به همه بگین. چون من واقعا یادم نیست.

پ.ن: منظور از 24 ساعت این نیست که دقیقا 24 ساعت روشنه در تمام طول روز که بیداریم این هم روشنه ، وقت هایی هم که می خوابیم داره دانلود می کنه. بعد از اتمام دانلود خاموش میشه و تا موقع بیدار شدن مجدد ما ( من و برادرم ) استراحت می کنه. که بطور معمول بین 5 تا 1 ساعت زمان استراحتش متفاوته.
بابا ايناها ... خودت داري مي گي كنسول بيچاره 1 تا 5 ساعت استراحت مي كنه !! (خدايي نكرده شما و داداش ناراحتي چشم نداريد !!!!!!:laughing:) ...
مگه شما نبودي كه 9 تا فن بستي رو كنسولت ؟؟؟
ما چاكريم ;)

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
الان قيمت ها (هرسه مدل 360) 100 دلار (80.000 تومان) ارزون شده ... ولي فقط در آمريكا كه فكر نكنم با اين بخور بخور مغازه ها تو ايران ... قيمت هاي ايران پايين بياد. براي كريسمس هم برنامه اي از طرف هيچ كدوم از كمپاني ها براي قيمت نيست.
بعد از تابستون مي توني 420 هم پيدا كني ;)
راجع به Ps3 هم بگم كه بزار كپي خور شه ... تو مي توني براي هر بازي 50.000 تومان بدي ؟

دوست عزیز اگر دقت کنی خودت جواب خودت رو داری میدی !!!!!!

اولآ آمریکا !! یعنی هر رجن بجز J تا اینجا OK?????

پس فروشگاه ها و مغازه دارها مجبورآ یا از دبی یا از ژاپن جنس وارد کنن یا حتی کره !!!!!!!!!!

اولین دلیل که اونها مجبورآ از این کشورها کنسول وارد کنن رجن J بودن اونها هستش !!!!!!!!!!

پس تا اینجا UC یا PAL نبودن که شامل قیمت پایین بشن درست؟؟؟!!!!!!!

اگر هر رجنی غیر از J در آسیا به LIVE وصل بشه شک نکنید که به احتمال 99% بن میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینو من نمیگما این کاره هاش میگن .

درضمن به گفته خوتون قیمت توی آمریکا فقط اومده پایین پس شامل آسیا یا اوقیانوسیه یا چمیدونم جای دیگه نمیشه .

درضمن برادر من یه سر بورو دبی یا عمارات نه اصلآ چرا راه دور بری بورو کیش!!!

کیش که بری وسیله برقی بیشتر از یکی بهت اجازه نمیدن بیاری !!!!!

اگر از دبی و جای دیگه هم تونستی تو به عنوان مسافر یا هر چیز دیگه به غیر از بازرگان و کارت بازرگانی بیشتر از یه دونه 360 یا هر چیز الکترونیکی دیگه ای بیاری من اسممو عوض میکنم.

اگر مثل من میرفتی میومدی اون موقع میفهمیدی وارد کردن یعنی چی چه از طریق گمرکی و قانونی و چه از طریق قاچاق.

ببخشید سرتون رو درد آوردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر