قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
چرا ؟ مگه نه اینکه سری جدید هم کپی خور شده پس برای چی باید گرونتر بشه
یادمه یه زمانی اذکید رو 220 میفروختن ! الان هم که کپی میشن پس چرا قیمتها هنوز بالاست
ای بابا اون وقتی که قضیه کپی هم مطرح نبود قیمتا همین بود(فقط برای مدتی قیمتا 220 تا 240 بود )
اینکه خوب این یه چیز معمول هست تو اقتصاد که وقتی چیزی ارزون هست قدرت خرید زیاد میشه و مغازه دار ها هم از این موقعیت استفاده کردن و تا اونجا که میتونن ز قیمت اصلی بالاتر میدن.(تو بازار ایران هم که قیمت تعادلی وجود نداره)
شما توجه کن ارکید 310 هست و الیت 355 و تفاوت قیمت 45 تومان بعد شما که میخواهید یه هارد 120 گیگ بخرید باید 80. 90 هزار تومان پول هارد 120 گیگ هک شده بدید (نه اصل)

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
سلام

یکی از دوستان من 2 روز پیش از توپخونه یه XBOX 360 Elite خرید که داخل هاردش تعدادی بازی آرکید و Theme بود :confused: فکر کنم هارد دست دوم بهش داده باشن !

ویرایش :
ممنون از پاسخ دوستان .

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

یکی از دوستان من 2 روز پیش از توپخونه یه XBOX 360 Elite خرید که داخل هاردش تعدادی بازی آرکید و Theme بود :confused: فکر کنم هارد دست دوم بهش داده باشن !

یادم نمیاد دقیق اما فکر کنم به صورت Default یه سری بازی آرکید،دمو،Theme و یک ویدئو توشه.

1994

کاربر سایت
Sep 10, 2008
617
نام
1994
سلام

هارد نو یک تعداد بازی ارکید و تم قدیمی و ... توش داره . ماله منم همین طوری بود

kiuna

کاربر سایت
Dec 4, 2009
92
ای بابا اون وقتی که قضیه کپی هم مطرح نبود قیمتا همین بود(فقط برای مدتی قیمتا 220 تا 240 بود )
اینکه خوب این یه چیز معمول هست تو اقتصاد که وقتی چیزی ارزون هست قدرت خرید زیاد میشه و مغازه دار ها هم از این موقعیت استفاده کردن و تا اونجا که میتونن ز قیمت اصلی بالاتر میدن.(تو بازار ایران هم که قیمت تعادلی وجود نداره)
شما توجه کن ارکید 310 هست و الیت 355 و تفاوت قیمت 45 تومان بعد شما که میخواهید یه هارد 120 گیگ بخرید باید 80. 90 هزار تومان پول هارد 120 گیگ هک شده بدید (نه اصل)
من توی ebay جاسپر اکبند رو 139 یورو دیدم که قیمت گذاشته بودند حراجم نبود که بخواد قیمت بالا
بره یعنی فروشگاهی بود !با این قیمت من یکی ترجیح میدم از اون طرف بخرم

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ز 2 جا(که یکیش رفیق خودم بود) شنیدم که بعد از ژانویه یعنی پایان سال میلادی که فکر کنم 5 .6 روز دیگه باشه بازار یه تکونای میخوره.

دقیق نمیدونم نیاین منو بزنید ولی تنها چیزی که شنیدم قضیه سر واردت یا گمرک میگم که دقیق نمیدونم.

اگه هم که اشتباه گفته باشم ببخشید.
باید فقط منتظر موند تا تقاضا کم بشه بعد می بینید که قیمت تا 220-240 تومن هم پایین میاد
فصل امتحانات مدارس شروع نشده؟!

HHM

کاربر سایت
Dec 22, 2009
49
قیمت ها فعلا پایین نمی آید چون خودشون بین 290 تا 300 دستگاه خام را خریده اند

منظورتون Elite هست یا Arcade ؟؟!!

هرچند که فرق نمیکنه کدوم مدلش باشه چون اگر منظورتون Elite باشه یعنی حدود 70 تا 80 هزار تومان رویه هر دستگاه میخورن تازه دمه خونه ما میده 440 !!

واگر هم منظورتون Arcade باشه یعنی فقط 5 تا 15 تومن رو هر دستگاه میخورن ؟!

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
امروز از دبي برگشتيم
باندل MW2بعلاوه دوتا بازي اضافه ميشد حدود 420 هزارتومن.
حيف خانواده نذاشت بخرم.:(
باندل MW2 خودش 250 گيگ هارد و بازي MW2 ويه دسته اضافه رو داره.اينا دوتا بازي هم روش گذاشته بودن با اون قيمتي كه گفتم ميفروختن.
فروشگاه Jacky sدر سيتي سنتر ديره.
كلا بخاطر كريسمس قيمتاشون مناسب بود .آركيد هم با يه دسته اضافه ودوتا بازي كه خود فروشگاه روش گذاشته بود 245 هزارتومن بود.
بنابراين درايران هم اصولا بايد قيمتها افت بكنه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
منظورتون Elite هست یا Arcade ؟؟!!

هرچند که فرق نمیکنه کدوم مدلش باشه چون اگر منظورتون Elite باشه یعنی حدود 70 تا 80 هزار تومان رویه هر دستگاه میخورن تازه دمه خونه ما میده 440 !!

واگر هم منظورتون Arcade باشه یعنی فقط 5 تا 15 تومن رو هر دستگاه میخورن ؟!

اون قیمت برای خرید Elite هستش (بالا و پایین داره)، چون همینطورش ارکد، قیمت فروش اون در بازار بین 290 تا 305 تومن هستش
قیمت فروش Elite هم بین 365 تا 375 تومن هستش..ارازتر و گرانتر نیز پیدا می شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر