قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

moein_engineer

کاربر سایت
Apr 20, 2008
259
من امروز یه ایکس باکس اسلیم 4 گیگ با درایو لایتون اورجینال از توپخونه خریدم 1.050.000 ... فروشنده خیلی آدم حسابی بود , 4 تا ایکس باکس گذاشت جلوم و تفاوت مدل های مختلف و طرز تشخیص درایو لایتون و هیتاچی و اینکه دسته و آداپتور اورجینال هستن و خلاصه همه چیز رو بهم بصورت عملی نشون داد ... در آخر هم روی فاکتور سربرگ دار فروشگاه هرچیزی که در مورد کنسولی که داشت بهم میفروخت رو گفته بود نوشت , امضا کرد و مهر فروشگاه رو زد و گفت هرجا دلت میخواد ببر کنسول رو نشون بده اگه غیر از این چیزایی که بهت گفتم بود ضرر و زیان میدم ... اینم بگم که من از 880 تومن قیمت داشتم تا 1میلیون و صد و متوجه شدم غیر ممکنه که زیر 1 میلیون درایو لایتون پیدا کنید و اگرم لایتون باشه تعویضی هست نه ارجینال یعنی اول هیتاچی بوده بعد عوض کردن لایتون گذاشتن و این یعنی دستگاه یه دور باز شده و اینم بگم که دستگاه کپی خور شده نرم افزاری باشه نه سخت افزاری ( طرز تشخیص همه اینارو جلوم با 4 تا ایکس باکس نشون داد ) خلاصه اینکه اگه دیدید ارزونه خوشحال نشید چون یه جای کار میلنگه .

مبارک باشه دوست عزیز...ولی دوباره مثل اینکه قیمت ها رفته بالا چون 20 روز پیش 975 بود ( کپی خور , نرم افزاری, درایو لایتون بدون هیچ تعویضی...همین مواردی که شما عرض کردی فروشنده هم برای من گفت و توی فاکتورم قید کرد)
دوستان قیمت های جدید رو لطف کنید بگید .من برای یک بنده خدایی دوباره قراره بخرم

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من دیروز رفتم پاساژ پایتخت قیمتها این بود:

XBOX Slim 250GB: 1,300
XBOX Slim 4GB: 1,070
XBOX Slim Bundle Halo: 1,680
XBOX Slim Bundle Gears of War: 1,700
Slim Controller: 120
Kinect: 320

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
برای بار چندم این تاپیک فقط برای اعلام قیمت هستش برای قیمت گذازی و مشاوره تاپیک های جداگانه موجوده !

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
الان قیمت کینکت نو چقدر هست مدلهای مختلفی داره یا فقط یک مدل ممنون

مدل های مختلفی نداره الان کینکت هم حدود 390-400 تومن هستش

4 گیگ LT U به قیمت 980 تومان
4 گیگ LT3 به قیمت 1040
250 گیگ LTU به قیمت 1100
250 گیگ LT3 به قیمت 1160
4 گیگ جیتگ 950
250 جیتگ 1100

apezham

کاربر سایت
Aug 8, 2012
6
سلام دوستان یک سوال داشتم این ایکس باکس های سیاه با این سفیداش به غیر از هارد فرق سخت افزاری دیگه ای داره ؟؟؟؟ جون قیمت هاشون با هم اختلاف داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر