قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 250gig ا 750 تومان

اسلیم (slim) کپی ال تی ۳ 4GIG
ا
640
تومان

Xbox360 slim 250gbباندال کینکت 960 تومان

Xbox360 slim 4gbباندال کینکت
860 تومان

دوست عزیز الان این سوالتون به این تاپیک چه ربطی داره من موندم خدایی .

شیراز همین امروز سوال کردم اسلیم 4 گیگ میگفتن 720 هزار تومن تمام مغازها.
میگی چرا گرون شده میگه قیمت جهانی رفته بالا اونی که تو سایتا زدن 199 دلار برای خرید اینترنتی هست ولی ما از دبی گرونتر میخریم .

یه ps3 اورجینال خور 320 گیگ بود طرف میگفت کامل بهت میدم 300 تومن یا هاردش رو بر میدارم با یه هارد 40 گیگ روش میندازم بهت میدم 250 هزار تومن.
حالا این جماعت حتما باید یه چیزی رو دستشون باد کنه تا ارزون باشه.
با این وضعیت نسل بعد کپیخور نشه بهتره از لحاظ قیمت کنسول.ولی خرید بازی اورجینال دمار از روزگار ادم در میاره.

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
سلام ..دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم جای درستی میپرسم یا خیر ...
میخواستم ببینم کیفیت اجرای بازیها در مدل های xbox فرقی داره باهم ؟
من الآن مدل آرکید دارم حس میکنم تو جاهای شلوغ بازی یه کم لگ میندازه ..میخواستم ببینم تو مدل مثل اسلیم این موضوع وجود نداره ؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام ..دوستان من یه سوال داشتم نمیدونم جای درستی میپرسم یا خیر ...
میخواستم ببینم کیفیت اجرای بازیها در مدل های xbox فرقی داره باهم ؟
من الآن مدل آرکید دارم حس میکنم تو جاهای شلوغ بازی یه کم لگ میندازه ..میخواستم ببینم تو مدل مثل اسلیم این موضوع وجود نداره ؟

خیر - شاید خیلی کم یه کنسول (هر مدلی) با اونیکی فرق بکنه ولی داشتن یا نداشتن هارد که بازی رو نصب کنید میتونه خیلی فرق بکنه !

aMin-aMin

کاربر سایت
Aug 10, 2010
22
خیر - شاید خیلی کم یه کنسول (هر مدلی) با اونیکی فرق بکنه ولی داشتن یا نداشتن هارد که بازی رو نصب کنید میتونه خیلی فرق بکنه !
دوست عزیز پس شما میگین آرکیدی که هارد داشته باشه با اسلیم تفاوت چندانی نداره ؟ پس نمی ارزه آدم 300 تومن بیشتر به خاطرش پول بده ؟ آخه من دوشنبه قراره آرکیدمو با اسلیم 250 تعویض کنم

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
دوست عزیز پس شما میگین آرکیدی که هارد داشته باشه با اسلیم تفاوت چندانی نداره ؟ پس نمی ارزه آدم 300 تومن بیشتر به خاطرش پول بده ؟ آخه من دوشنبه قراره آرکیدمو با اسلیم 250 تعویض کنم
نه یه هارد بگیر کافیه نیاز به تعویض نیست ولی هاردت حتما اصلی باشه!

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

خیر تفاوتی نمی کنه . ولی اگه پول اضافی دارید اسلیم با هارد فابریک باشه تعویض کنید - چون از نظر عمر کنسول اسلیم بهتره .

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
سلام به همه .
قیمت ها چقدر توی ایران بالا رفته من یه مدت دبی بودم یه xbox 360 4g اونجا خریدم.
تقریبا 350 تا 400تومن .چند وقت قبل هم یه4g xbox 360 دسته دوم تمیز رو اینجا فروختم 540تومن!!!!!!!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همه .
قیمت ها چقدر توی ایران بالا رفته من یه مدت دبی بودم یه xbox 360 4g اونجا خریدم.
تقریبا 350 تا 400تومن .چند وقت قبل هم یه4g xbox 360 دسته دوم تمیز رو اینجا فروختم 540تومن!!!!!!!!

خوب برا اینه اینجا ایرانه و شمام سود کردین خدارو شکر کنین خوب .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر