قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
فقط اولی کپی خور هستن ؟
اون باندل ها کپی خور نیستن ؟ نمیشن ؟
پک کال اف حک نشده عزیز .

سلام دوستان با بالا پایین رفتن قیمت های ایکس باکس قیمتدسته دو هم بالا پایین میره؟ چقدر تاثیر داره؟
دوست عزیز بله قیمت ها میکشه بالا بسته به قیمت اون روز داره .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
به نظرت زمان خرید ایکس باکس الان هست یا چند وقت دیگه
من دارم میخرم صبر کنم یا زودتر بخرم؟

دوست عزیز همونجورکه رفیقمون گفتن اگه برا تابستون میخای هرچه زودتر بخرین 1 روزم معطل نکنین ولی برا بعد مهر میخایین بمونین ابان ماه بخرین که مشتریاشون کمه و ارزون میکنن خواسته یا نا خواسته .

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
قیمت Xbox 360 Slim 250 GB+kinect چنده؟
قیمت Xbox 360 Slim 250 GB+kinect کپی خور چنده؟
گفتین چون کپی خور کم شده قیمت رفته بالا,قیمت فقط واسه کپی خور رفته بالا یا به غیر کپی خوری هم رفته بالا؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
قیمت Xbox 360 Slim 250 GB+kinect چنده؟
قیمت Xbox 360 Slim 250 GB+kinect کپی خور چنده؟
گفتین چون کپی خور کم شده قیمت رفته بالا,قیمت فقط واسه کپی خور رفته بالا یا به غیر کپی خوری هم رفته بالا؟

راستش دوست عزیز بین 880 تا 940 هستش و مونده خودتون یه فروشنده منصف پیدا کنین و به قیمت مناسب تهیه کنین . موفق باشین .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بچه هایی که زحمت می کشید قیمت میزارین میشه لطف کنید قیمت xbox360 4gig liteon board and lt3 توپ خونه رو هم بزارید

دوست عزیز قیمت بین 570 تا 600 تومن هستش . موفق باشین .

امروز قیمت Xbox 360 Slim 250 GB+kinect سوال کردم گفت 990تومن !!!!!!!شاید اشتباه شنیده باشم.

راستش قیمتا ثبات ندارن و اصلا جای تعجب نداره ولی خریدنی از فروشگاه منصفی بخرین همین .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب دیروز کینکت گرفتیم برا یکی از دوستان 225 هزار تومان !
جالب اینجا بود که فروشنده محترم اول بهت می گه با ادابتور می خوای یا بدون ادابتور !
قبلا همه با ادابتور بودند تو پک ولی حالا ادابتور را فروشنده محترم از توش برمی داره و جدا می فروشه !!!!!

bijan_455

کاربر سایت
Jun 20, 2009
66
نام
BIJAN
خوب دیروز کینکت گرفتیم برا یکی از دوستان 225 هزار تومان !
جالب اینجا بود که فروشنده محترم اول بهت می گه با ادابتور می خوای یا بدون ادابتور !
قبلا همه با ادابتور بودند تو پک ولی حالا ادابتور را فروشنده محترم از توش برمی داره و جدا می فروشه !!!!!

دوستانی که اسلیم دارند نیازی به آدابتور ندارند و برای همین فروشنده ها 10 تا 15 تومان از قیمت پک کینکت کم می کنند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر