قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
امروز قیمت ها از 530 تومان 250 گیگ شده 510 و 4 گیگ 460 تومان بوی ارزون شدن میاد من اگه نگیرم تا یک ماه دیگه و اینطوری باشه شاید برم pc یگیرم دوباره اخه نمیدونم کجا دنیا اینطوریه 1 ماه پیش 250 گیگ با گارانتی لادیز 430 تومان بود الان 4 گیگ شده 460 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا تاسف برانگیزه

سلام اول بهت بگم قبول دوستمون اینجا ایرانه.من چهار شنبه می رم از دوستم می پرسم شاید گمرک تهران اجازه ی تریس داده باشه که قیمت ها پایین اومده..

---------- نوشته 05-12-2011 در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 04-12-2011 در 11:40 PM ارسال شده بود ----------

من الا توی یه سایت خوندم که ته لنجی بوشهر ازاد شده دوباره.به نظرتون می تونه ری قیمت ها تاثیر بزاره؟

crycod

کاربر سایت
Nov 29, 2010
7
سلام اول بهت بگم قبول دوستمون اینجا ایرانه.من چهار شنبه می رم از دوستم می پرسم شاید گمرک تهران اجازه ی تریس داده باشه که قیمت ها پایین اومده..

---------- نوشته 05-12-2011 در 12:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 04-12-2011 در 11:40 PM ارسال شده بود ----------

من الا توی یه سایت خوندم که ته لنجی بوشهر ازاد شده دوباره.به نظرتون می تونه ری قیمت ها تاثیر بزاره؟
هرکی اطلاع پیدا کرد از ترخیص توسط گمرک بیاد یه خبر اینجا بده

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
آقایون تحلیلگران اقتصادی

خودمون رو جر دادیم این وسط
کنسول با درایو هیتاچی با چه قیمتی گیر میاد ؟ من هر جا گشتم نبود !

saeed-69

کاربر سایت
Mar 29, 2011
43
آقایون تحلیلگران اقتصادی

خودمون رو جر دادیم این وسط
کنسول با درایو هیتاچی با چه قیمتی گیر میاد ؟ من هر جا گشتم نبود !

یک جا دااشت فروشگاه سونی بود اگه اشتباه نکنم اونم به قول خودش میگفت یه دونه دارم 380 میدم

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
الان همه ی اسلیم ها کپی خور میشن !؟
چون من میخوام برم یدونه از اروپا ور دارم بیارم !
میخواستم ببینم کدوم ها کپی نمیشن الکی نگیرم !

masoud13

کاربر سایت
Feb 22, 2011
93
الان همه ی اسلیم ها کپی خور میشن !؟
چون من میخوام برم یدونه از اروپا ور دارم بیارم !
میخواستم ببینم کدوم ها کپی نمیشن الکی نگیرم !

همه غیر هیتاچیا ...اگه در دی وی دی رام باز شه که دی وی دی بخای توش بزاری مشخصه ..هیتاچیا یه برا مدگی داره ...تو نت سرچ کنی عکسش هست

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,754
نام
وحید
اینی که شما گفتی چه ربطی داشت حداقل گفته بودی دلار گرون شده یه چیزی ..............درهم/:)!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دوستمون راست میگه از اونجایی که 90 درصد ایکس باکسها از دبی میاد قیمت درهم تاثیر زیادی رو قیمت داره

crycod

کاربر سایت
Nov 29, 2010
7
امروز دنیای بازی گرفتم . نوشته بود دلیل افزایش قیمتا اینه که دیگه ایکس باکس های قابل کپی تولید نمیشن و کمیاب شده شده . مایکروسافت فقط هیتاچی و لایت اون 1175 میزنه که کپی نمیشن .

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
امروز دنیای بازی گرفتم . نوشته بود دلیل افزایش قیمتا اینه که دیگه ایکس باکس های قابل کپی تولید نمیشن و کمیاب شده شده . مایکروسافت فقط هیتاچی و لایت اون 1175 میزنه که کپی نمیشن .

:-o:-o=((=((=((حالا بنظرتون باید چکارکنیم؟دسته دوم بگیریم

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:47 PM ارسال شده بود ----------

یعنی فقط باید بازی اوجینال بگیری پس حالا دیگه قیمت بازی های ایکس باکس فرقی با پی اس 3نداره؟؟؟؟؟)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر