قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
1. معلوم نیست که چطوری کپی خور شده سریال دستگاه با جعبه میخونه یا نه ؟
2. احنمالا در زمانی که ارزون بوده 400 تومان حدودا به تعداد بالا انبار کرده الان داره 475 میفروشه
اقا قیمت های این فروشگاه خیلی عجیبه یه نگاه بندازید !! یکی از دوستام گفت من خودم ازش خرید کردم . میتونید بگید دستگاه رو خام بفرسته براتون و خودتون کپی خور کنید . حالا راست و دروغ این حرف پای دوستم :d ولی یه نگاه به قیمت ها بندازید .

http://www.store.persian-game.com/index.php?categoryID=17

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
اقا قیمت های این فروشگاه خیلی عجیبه یه نگاه بندازید !! یکی از دوستام گفت من خودم ازش خرید کردم . میتونید بگید دستگاه رو خام بفرسته براتون و خودتون کپی خور کنید . حالا راست و دروغ این حرف پای دوستم :d ولی یه نگاه به قیمت ها بندازید .

http://www.store.persian-game.com/index.php?categoryID=17

دوستان من با صاحب سایت تلفنی صحبت کردم گفت قیمت های برای یکی دو ماه پیش قیمت ها مون رو اپدیت نکردیم.

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
قیمت های امروز برادران در پشت شهرداری ! :D
Slim 4G --------- 430.000 تومان
Slim 250 G ----------470.000 تومان
ولی طرف داد میزد چونه بزنی 10 - 15 هم تخفیف میده ...

بازار الان بسیار کساده ، بهترین موقع هست برای خرید چون 2 ماه دیگه هم با نزدیکی به عید وحشتناک قیمت ها میره بالا ...
یه نکته البته آف تاپیکه ولی جالبه فروشنده های توپخونه از خود MS هم بیشتر سود میکنن : دی

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
خوبه اگر اینطور باشه حدس میزدم کسادی بازار محرم این ها رو هم شامل بشه
قیمت های امروز برادران در پشت شهرداری ! :D
Slim 4G --------- 430.000 تومان
Slim 250 G ----------470.000 تومان
ولی طرف داد میزد چونه بزنی 10 - 15 هم تخفیف میده ...
بازار الان بسیار کساده ، بهترین موقع هست برای خرید چون 2 ماه دیگه هم با نزدیکی به عید وحشتناک قیمت ها میره بالا ...
یه نکته البته آف تاپیکه ولی جالبه فروشنده های توپخونه از خود MS هم بیشتر سود میکنن : دی

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
والا قیمتهاتون رو نمیدونم از کجا میارید ولی قیمته امروز اینه: اسلیم 250 گیگ کپیخور 520 اسلیم 4 گیگ کیپیخور 450 اسلیم 4 گیگ باندل کینکت 650

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
دوستع زیز دروغ که نمینویسیم ...
قیمت ها از فروشگاه یاسین طبقه هم کف پاساژ لباف هست.
شما میری از گرونترین مغازه میپرسی بعد میگی قیمت اینه ! 4 نفر هم همینکار رو میکنن ، جو درست میشه . شما از 4 جا بپرس ، 2 دقیقه وقت بزار با فروشنده صحبت کن. خودتو خریدار نشون بده بعد قیمت بگیر ! نه اینکه دم در ، توی مغازه نرفته قیمت بپرسی !

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
توی بازار از هر کی میپرسم هیتاچی ندارن :|

برای بار سوم میپرسم، اسلیم با درایو هیتاچی چقد قیمتشه ؟ ~x(

a_i_l_r-e-z-a

کاربر سایت
Sep 12, 2011
133
الان250 کمیاب شده وای تا چند هفته دیگه قیمتا باز نجومی میشه

چند تا از مغازه دار های شهر ما رفتن گمرک تهران ببین سرمایه ی این بد بخت ها رو می دن یانه.اجازه ترخیس کنسول رو بهشون نمی دن برای همین کمیاب شده.

---------- نوشته 29-11-2011 در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-11-2011 در 11:56 PM ارسال شده بود ----------

خبر فوری:بچه ها حتما اینجا رو بخونین از تعجب شاخ در می یارین.)x:-o:-o)x

http://www.irica.gov.ir/Portal/Home...tegoryID=405be8d0-db56-40b8-9397-4eb5f4c63f35

saeed-69

کاربر سایت
Mar 29, 2011
43
سلام دوستان خسته نباشید

من 9 فروردین 90 ایکس باکس خریدم 300 تومن بنا به دلایلی 25 شهریور فروختم 260 تومن

حالا از شما راهنمایی میخوام با این شرایط و این LT3 که داره میاد و کپی خور کنسول رو همیشگی میکنه امکان داره عید با 300 دوباره ایکس باکس خرید

خیلی ممنون
:x

mohsen1365

کاربر سایت
Nov 19, 2009
58
نام
م.ا.ح.س.و.ن
سلام دوستان خسته نباشید

من 9 فروردین 90 ایکس باکس خریدم 300 تومن بنا به دلایلی 25 شهریور فروختم 260 تومن

حالا از شما راهنمایی میخوام با این شرایط و این LT3 که داره میاد و کپی خور کنسول رو همیشگی میکنه امکان داره عید با 300 دوباره ایکس باکس خرید

خیلی ممنون
:x

همین حالا هم نمیتونی شما با 300ت کنسول بگیری چه برسه به عید که قیمتا بازم بالا میره البته اگه استوک بخای فکر کنم بتونی با 300 پیدا کنی
راستی این قضیه LT3 که کپی خورو دائمی میکنه چیه تا حالا نشنیده بودم

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستع زیز دروغ که نمینویسیم ... قیمت ها از فروشگاه یاسین طبقه هم کف پاساژ لباف هست. شما میری از گرونترین مغازه میپرسی بعد میگی قیمت اینه ! 4 نفر هم همینکار رو میکنن ، جو درست میشه . شما از 4 جا بپرس ، 2 دقیقه وقت بزار با فروشنده صحبت کن. خودتو خریدار نشون بده بعد قیمت بگیر ! نه اینکه دم در ، توی مغازه نرفته قیمت بپرسی !
دوسته خوبه من این کاره منه و قیمتی که دارم میگم با هارده اصلی + پاوره اصلی + دسته اصلی هست این قیمتی که گفتم قیمته کف هست و با لوازم اصلی بالاتر هم معامله میشه پیشنهاد میکنم دوستانی کهخریداره واقعی هستن یا از کسی که مطمئن هستن خرید کنن یا از یه نفر که تجربه داره کمک بگیرن

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
دوسته خوبه من این کاره منه و قیمتی که دارم میگم با هارده اصلی + پاوره اصلی + دسته اصلی هست این قیمتی که گفتم قیمته کف هست و با لوازم اصلی بالاتر هم معامله میشه پیشنهاد میکنم دوستانی کهخریداره واقعی هستن یا از کسی که مطمئن هستن خرید کنن یا از یه نفر که تجربه داره کمک بگیرن

هیچ فروشنده ای جنس اصلی خودش و زیر قیمت بازار نمیده
هر ارزونی بیموردی بی حکمت نیست

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
بچه ها قیمت کنسول j-tag شده چنده؟کلا" پیدا میشه؟
اگه جایی رو هم میشناسید که کنسول اسلیم j-tag بفروشه یا اصلا اسلیمو j-tag کنه بهم پخ بدید.
مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر