قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
قیمت هارو هممی گفتید بد نمی شد‌!!!
سلام دوستان 2010 هم اومده ما امروز نزدیک 300 تا واسمون کنسول اومد که واسه 2010 بود.

دوستان این کنسول ها واسه دوستان مغازه دار هست که ما براشون کپی میکنیم ولی اگه کسی هم خواست میتونم براتون بیارم

الیت 335
ارکید 280
با هر فریم وری هم که بخواهید.
راستی یادم رفت که بگم اگه دوست داشتین کنسولتونو جلو چشم خودتون از پلمشو باز میکنید(منظورم جعبه نیستا خود کنسول هست)

آخرین ویرایش:

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
این پک های 2010 چه فرقی از لحاظ ظاهری و .....

با پک های 2009 داره اخه من میخوام پک قبلی رو بفروشم (2009/5/16) و 2010 رو بگیرم ایا لازم هست یا هیچ فرقی ندارن

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هیچ فرقی نخواهند داشت!!!!!!!!!!!!!!!

فقط ممکنه یک پک الیت که شامل 2 بازی halo 3 , fable IIمیشه رو هم اورده باشن!ولی بعید میدونم تو ایران بیاد چون به مدت 1 ماه پیش فروش میشد و تموم!:-"

فرقی ندارند

ho3in_devil

کاربر سایت
Feb 28, 2009
102
سلام دوستان من یه بار این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد گفتم تو این تاپیک بفرستم شاید کسی جواب داد

تو سایت آمازون جدیدترین مدلی که برای xbox 360 اومده رو با دو تا بازی
Lego Batman و Pure ارزه می کنه ، می خواستم ببینم کسی می دونه این مدل تو ایران هست یا نه اگه هست لطفا یه اطلاعاتی در مورد فروشش بده، قیمتش چنده و ...
راستی من دنبال ntsc-uc این مدل می گردم به صورت آکبند و اوریجینال

اینم سایت آمازون www.Amazon.com

با تشکر

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام دوستان من یه بار این سوال رو پرسیدم ولی کسی جواب نداد گفتم تو این تاپیک بفرستم شاید کسی جواب داد

تو سایت آمازون جدیدترین مدلی که برای xbox 360 اومده رو با دو تا بازی
Lego Batman و Pure ارزه می کنه ، می خواستم ببینم کسی می دونه این مدل تو ایران هست یا نه اگه هست لطفا یه اطلاعاتی در مورد فروشش بده، قیمتش چنده و ...
راستی من دنبال ntsc-uc این مدل می گردم به صورت آکبند و اوریجینال

اینم سایت آمازون www.Amazon.com

با تشکر

دوست عزیز در تمام همه ایکس باکس الیت ها این دو بازی وجود داره ... و پک خاصی نیست که پول اضافی بدید!
pal بگیر که اگر نگیری پشیمان میشی! بازی برای uc گیر نمیاد!

GOOD DEMON

کاربر سایت
Mar 2, 2008
233
نام
مهدی
دوستانی که تو این چند روز اخیر 360 الیت گرفتند لطف می کنند یک قیمت از فروشگاه هایی که ازشون خریداری کردند بگذارند

reza604

کاربر سایت
Sep 23, 2009
2
سلام دوستان من می خواهم فردا بخرم زنگ زدم به سونی میگه 140 ..اینجا نوشته 133 در ضمن 2009 هست حالا چیکار کنم کسی پیشنهادی داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر