قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اينم از اين مغازه هاي معتبر ... :mad:

قيمت X360 20GB NTSC/Jasia Samsung Drive

مكس گيم : 500 :confused::mad:
استريو كنج : با لحن بد : نداريم:mad:
صوت و تصوير پايتخت :‌ تموم شده : تا آخره مرداد نمي آريم
پرشيا : نداريم
فتحي : 460 /:)
-----------------------------
بهترين خريد : از دبي بياريد ... بدونه گمرك ... 364 تومان :love::love:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
کلا انگار داره بدجور قیمتا بالا میره امروز توپخونه بودم نسبت به 17 روز پیش که من از همونجا 360 گرفتم 50 تا 60 تومن بالا رفته و میگفتن تا یه ماه دیگه همینطور رشد داره و بالا میره
این کاربر جدید kinggame20 انگار دفعه اولشه میاد فروم با چت روم اشتباه گرفته هر جا میرم 4 5 تا پشت سره هم پست داده

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
آقا من میخوام یک اکس باکس از دبی بخرم کبی خور هستاگه نیست کبی خور میشه چقدر در میاد اونجا قیمتا چنده واز کجا بخم ممنون.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
سلام به دوستان. چه جوری میشه از دبی آورد؟
سوار موتور گازي ميشي ميري دوبي از اونجا مياري .

ميگم اينايي كه ميخوان برن دوبي به جاي Premium اليت بيارن چون اونجا مثل اينجا نيست .
قيمت اليت اونجا ميشه قيمت Premium اينجا !!!

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
سوار موتور گازي ميشي ميري دوبي از اونجا مياري .

ميگم اينايي كه ميخوان برن دوبي به جاي Premium اليت بيارن چون اونجا مثل اينجا نيست .
قيمت اليت اونجا ميشه قيمت Premium اينجا !!!

قیمت الیت تو دبی 2400 درهم. پریمیوم 1300 درهم قیمت هر درهم 254. تقریبا دو برابره. خودت یه حساب سرانگشتی بکن ببین چطوره:cheesygri

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
:cheesygri:laughing::cheesygri:laughing:مباني خريد 360 از دبي :
محل خريد : اگر مي خواي با قيمت خود ماكروسافت بخري بايد بري نمايندگي Xbox ... براي پيدا كردن نمايندگي بايد بري تو سايت Xbox.com براي تو قسمت International (بالا دسته چپ) بعد گشوره امارات رو پيدا كني ... بعدش بري تو بخشه where to buy ...
پول گمرك : براي يك كنسول = 0
كپي خور كردن :‌ 15 هزار تومان مي دي NextGen برات كپي خورش مي كنه ... البته ممكنه از اول كپي خوذ باشه.
فيرم وير و آپديت روز : مياي بازي سنتر ... هي دانلود ميكني.

kinggame20

کاربر سایت
Jun 11, 2007
136
کلا انگار داره بدجور قیمتا بالا میره امروز توپخونه بودم نسبت به 17 روز پیش که من از همونجا 360 گرفتم 50 تا 60 تومن بالا رفته و میگفتن تا یه ماه دیگه همینطور رشد داره و بالا میره
این کاربر جدید kinggame20 انگار دفعه اولشه میاد فروم با چت روم اشتباه گرفته هر جا میرم 4 5 تا پشت سره هم پست داده
توهین نکن:evil:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر