قوی ترین آنتی ویروس

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,411
نام
Majid
only antivirus sheed
:D:D:D
lol

---------- نوشته در 06:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:56 PM ارسال شده بود ----------

هر انتی ویروسی بگین من به مدتهای طولانی هر کدومشون رو امتحان و استفاده کردم اما هیچ کدوم BitDiffender نمیشه واقعا آنتی ویروسه
آره بیت هم جز بهترین هاست اما فقط و فقط نسخه ی اصل
هک شدش مفت گرون
من قبلنا داشتم خیلی زیادی به فایلا گیر میداد برای همین نورتون نصب کردم الانم به این نتیجه رسیدم آواست هم سخیلی سبکه هم خیلی آنتی ویروس خوبیه
اگه به سایت iransetup.ir برید میبینید رتبه ی خوبی داره و جز بهترین آنتی ویروس ها هست
از نظر آپدیت هم آواست سره

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این آنتی ویروس Avast نسخه ی آنتی ویروسش خوبه یا Internet Security نصب کنم؟ کدوم خوبه؟

خوب 100 درصد چون به اینترنتی دسترسی داری پس حتما نسخه ی Internet Security نصب کنین من خیلی وقته ازش استفاده می کنم رو لپ تاپم عالیه .

NeverH00D

کاربر سایت
Oct 14, 2007
205
نام
اسفندیار
دوستان کسی میتونه برای پاک کردن تروجان sirefef کمک کنه,
kasper sky خیلی راحت پاکش میکنه ولی من رو سیستمم NOD32 دارم که پاکش نمیتونه بکنه و میترسم برای ریختن kaspersky وقتی nod32 رو پاک میکنم کل سیستم بریزه به هم!!
loaris trojan remover امتحان کردم اونم پاکش نکرد،eset sirefef removal tool هم امتحان کردم اونم نتونست کاری بکنه،
ممنون از همگی

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان کسی میتونه برای پاک کردن تروجان sirefef کمک کنه,
kasper sky خیلی راحت پاکش میکنه ولی من رو سیستمم NOD32 دارم که پاکش نمیتونه بکنه و میترسم برای ریختن kaspersky وقتی nod32 رو پاک میکنم کل سیستم بریزه به هم!!
loaris trojan remover امتحان کردم اونم پاکش نکرد،eset sirefef removal tool هم امتحان کردم اونم نتونست کاری بکنه،
ممنون از همگی
سلام
راهی بهتر از نصب کسپر سراغ ندارم. برای پاک کردن NOD32 هم میتونید از این راهنما استفاده کنید.
فایل ESET Uninstaller رو دانلود و ادامه کار رو طبق توضیات انجام بدید.

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام من از eset 5 که جدیده استفاده میکنم.ولی زود به زود ازم یوزر و پسوورد میخواد.یوزر و پسووردایی ندارین که مثلا ماهانه بخوام عوض کنم؟ یا دیر به دیر اپدیت شه؟ممنون میشم کمک کنید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام من از eset 5 که جدیده استفاده میکنم.ولی زود به زود ازم یوزر و پسوورد میخواد.یوزر و پسووردایی ندارین که مثلا ماهانه بخوام عوض کنم؟ یا دیر به دیر اپدیت شه؟ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز نودو بیخیال شو بیا اینو نصب کن و ازش لذت ببر الان من همینو استفاده می کنم رو لپ تاپم تا 2050 فعاله عالیه عالی . سبک و خیلی خیلی قوی هیچی از زیر دستش رد نمیشه . استفاده کنین بعد متوجه میشین حرفامو .

ازینجام میتونین جدیدترین اپدیتو بگیرین و افلاین اپدیتش کنین موفق باشین .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,411
نام
Majid
بله منم از آواست استفاده میکنم
عالیه
سرعت عالی قدرت عالی نیازی هم به آپدیت آفلاین نداره خودش دو ثانیه ای آپدیت میشه خیلی راحت
اگه توی سایت iransetup.ir هم برین میبینید توی بخش مقایسه Avast جز بهترین آنتی ویروس ها هست و مخصوصا از نظر آپدیت همه ی آنتی ویروسا زیر 90 درصدند ولی آواست 100 درصد گرفته

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,489
نام
Nimo
به نظر من kasper فوق العاده هست الانم Kasper sky 2012 internet security و واقعا عالیه و حرف نداره و کلا به همه پیشنهاد میشه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بله منم از آواست استفاده میکنم
عالیه
سرعت عالی قدرت عالی نیازی هم به آپدیت آفلاین نداره خودش دو ثانیه ای آپدیت میشه خیلی راحت
اگه توی سایت iransetup.ir هم برین میبینید توی بخش مقایسه Avast جز بهترین آنتی ویروس ها هست و مخصوصا از نظر آپدیت همه ی آنتی ویروسا زیر 90 درصدند ولی آواست 100 درصد گرفته

دوست عزیز دانلود افلاینو برا این گفتم اگه خواست برا یه بنده خدایی که به اینترنت دسترسی نداره هم بتونه نصبش کنه و یه صوابی ببره . وگرنه زدن دکمه اپدیت کار اسونیه که دیگه الان همه دوستان بلدن . و منم این اوستو خیلی خیلی تایید می کنم .
بهترین انتی ویروس حال وحاضر دنیا
شید:d

راستش هر کسی باید نسبت به نیازش و سرعت اینترنتش انتی ویروس خودشو انتخاب کنه اصلا این مهم نیست کدوم بهترین مهم اینه کسیکه استفاده می کنه شناختی از انتی ویروس و علم استفاده کردن به طور صحیح از انتی ویروس داشته باشه و 4 تا مقاله در مورد ویروس و انتی ویروس خونده باشه اونوقت میتونه راحت بر بیاد از پس ویروس .

به نظر من kasper فوق العاده هست الانم Kasper sky 2012 internet security و واقعا عالیه و حرف نداره و کلا به همه پیشنهاد میشه.

من خودم رو pc کسپر دارم و بی نظیره هرچی بگم کم گفتم خوب . موفق باشین دوستان .

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
دوستان لطف کنید بین این چند تا انتی ویروس رتبه بندی کنید
1-Kasper sky 2012
2-avira
3-avest
4-
antivirus sheed
5-
BitDiffender
....................................................................
دوستان نسخه
nternet security قوی تره(کامل تره) یا antivirus??????????

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان لطف کنید بین این چند تا انتی ویروس رتبه بندی کنید
1-Kasper sky 2012
2-avira
3-avest
4-
antivirus sheed
5-
BitDiffender
....................................................................
دوستان نسخه
nternet security قوی تره(کامل تره) یا antivirus??????????
به نظر من به این صورت رتبه بندی میشن
Kasper sky 2012
avest
BitDiffender
avira

کلا اون یکی دیگه رو پیشنهاد نمیکنم. برای همین رتبه ای هم بهش ندادم.
-
نسخه Internet security (کسپر اسکای) همون قابلت های آنتی ویروس رو داراست به همراه فایروال قوی تر و یک سری امکانات بیشتر برای کسانی که میخوان از محیط اینترنت بصورت امن استفاده کنند.
اگر از اینترنت بصورت مدام استفاده میکنید استفاده از نسخه Internet security پیشنهاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر