قرارهای Online در Killzone 2

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
هر کسی یه شخصیت داره.این قدر کوچیکش نکنید.
استفاده کردیم رامین جان . :smile:
هر کسی شخصیتی داره ، هر کسی هم خودش مسئول حفاظت از اون شخصیته .
من دو روز برم 360 بگیرم ، دو ساعت Gearz بازی کنم ، در حالی که تا حالا تو بخش 360 پست هم ندادم ، بعد بیام واسه همه شاخ و شونه بکشم ، کوتاه هم نیام این یعنی من میخوام به شخصیتم توهین بشه . غیر از اینه ؟ !

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
بابا بیخیال ارش حرفه ای :cheesygri
من دو بازی با این زدم هر چند گذاشتم کنار کیل زون یه 6-1و یه 7-0 واگذار کرد چند تا بادی کانت هم باخت البته ناگفته نمانه با داداشم زد یه بادی کانت با یه امتیاز برد خیلی خوشحال شدم دیدم استعداد داره 10 ماه دیگه کار کنه میرسه به 8 ماه پیشه ما هه هه
تو که اگه engineir نشی اصلا یه قدمم نمیتونی برداری کوچولو کم آوردی میگی داداشم بود؟:confused:
چرا همین الان نمیای مگه massegهاتو نمیخونی

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
استفاده کردیم رامین جان . :smile:
هر کسی شخصیتی داره ، هر کسی هم خودش مسئول حفاظت از اون شخصیته .
من دو روز برم 360 بگیرم ، دو ساعت Gearz بازی کنم ، در حالی که تا حالا تو بخش 360 پست هم ندادم ، بعد بیام واسه همه شاخ و شونه بکشم ، کوتاه هم نیام این یعنی من میخوام به شخصیتم توهین بشه . غیر از اینه ؟ !
من که کوتاه اومدم
آره غیر از اینه
منم فقط یه سوال پرسیدم رفیقت بد جواب داد میتونی بری بخونی:-"

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
من دو بازی با این زدم هر چند گذاشتم کنار کیل زون یه 6-1و یه 7-0 واگذار کرد چند تا بادی کانت هم باخت البته ناگفته نمانه با داداشم زد یه بادی کانت با یه امتیاز برد خیلی خوشحال شدم دیدم استعداد داره 10 ماه دیگه کار کنه میرسه به 8 ماه پیشه ما هه هه
در ضمن فکر نکن چون تو clanسوم جهانی بازیت قشنگه
همین الان بیا چراهی onlinine/offline میکنی؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
میخوای بگم تو massageات چی نوشته بودی:
1-این آقا ادعا کرده کسی ایشونو تا حالا نبرده8 نه تو ایران نه جهان:eek:
ولی نمیدونم چی شد از من باخت
2-میگه من 4vs1هم میزنم و حتما میبرم:eek:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان یک سوال دارم:
وقتی من با cmd پینگ میگیرم روی 300 هست اما وقتی cod4 رو تو pc بازی میکنم روی 200.
میخواستم ببینم تو kz2 روی 300 هست یا روی 200؟
ممنون.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
از این به بعد هرکسی چه اینجا ، چه هر تاپیک دیگه ای بیاد از این بچه بازیا در بیاره که من بازیم بهتره یا ... حتی اگه بچه هم باشه و سنش هم در همون حد باشه بدون اخطار یا تذکر قبلی ، برای همیشه بن میشه .
حالا هر کی شانس آورد این پست رو دید و رعایت کرد ، هر کی هم ندید و رعایت نکرد ، خب بدشانسه دیگه ...

آقای Sapultra شما هم بخاطر فینگلیش نوشتن و مسخره بازی و ... فعلا با تخفیف خیلی زیاد یه چندتا اخطار میگیری .

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
نه خوبه اخه ان موقعه همه هستند بعد سرعت هم خوبه :biggrin1:
نظرت چیه :confused:
من باید 9:30 بخوابم تا صبح ساعت 5 بتونم پاشم برم مدرسه!
یه پیشنهاد: دو تا Course بزارید. یکی ساعت 6 تا 7 یکی هم مثلا 11 تا12 که هرکی مثل من مشکل داشت Course اول بیاد هرکی هم حال کرد دوتاش رو بیاد.
نظرتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر