قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

amirbkt

کاربر سایت
Sep 6, 2013
50
من با هزار بدبختی 18 نفر پیدا کردم تو سرور بازی کنم بعدم که اس خورد موقعه لود بازی گییر کرد و اومد برین و همه از سرورم زدن بیرون دیگه کسی نمیاد
من پینگم به خارج 300 هست چرا اینطوری میشه
تا حالا 3 بار ایطوری شد
تو هاست بقیه هم بلد نیستم برم کسی بلده؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
چجوری میشه تو بلک اوپس 2 رفت تو هاست بقیه من فقط میتونم خودم بسازم با پابلیس متچ که هیج کس نمیاد توش
این کاری رو که میگم انجام بده درست میشه.اول از همه سرچت رو بزار رویه any و اگه خواستی مودی رو سرچ کنی multiteam رو سرچ کن .تا 1 ال 2 روز رویه این مود بازی کن بعد برو سراغ مود های دیگه.البته اگه پچ جدید بازی یا همون vecgenc رو داشته باشی تویه اون خیلی سریع پیدا میکنه و میری واسه بازی

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
دوستان کسی trine 2 میاد coop به من کمک کنه؟
من ps3 ریجن 3 دارم به خاطر همین تو این بازی یه مشکلی پیش میاد که نمی تونم برای شخصیت ها آپگرید بخرم.از پارسال هم سازنده آپدیت نداده که این مشکل رو رفع کنه.حالا می خوام ببینم از دوستان کسی بازی می کنه بیاد کمک کنه با هم coop اون 2-3 تا تروفی که آپگرید هیرو ها رو لازم داره من بگیرم بازیم پلات شه؟ممنون می شم کمکم کنیدهمین جا بهم pm بدید اگه بازی می کنید که ادتون کنم یا ایدی منو اد کنید. Id: tempestparham
ممنون می شم کمکم کنید.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
دوستان کسی trine 2 میاد coop به من کمک کنه؟
من ps3 ریجن 3 دارم به خاطر همین تو این بازی یه مشکلی پیش میاد که نمی تونم برای شخصیت ها آپگرید بخرم.از پارسال هم سازنده آپدیت نداده که این مشکل رو رفع کنه.حالا می خوام ببینم از دوستان کسی بازی می کنه بیاد کمک کنه با هم coop اون 2-3 تا تروفی که آپگرید هیرو ها رو لازم داره من بگیرم بازیم پلات شه؟ممنون می شم کمکم کنیدهمین جا بهم pm بدید اگه بازی می کنید که ادتون کنم یا ایدی منو اد کنید. Id: tempestparham
ممنون می شم کمکم کنید.
سلام
ببخشید میتونم بپرسم "بازیم پلات شده " یعنی چی ؟؟
من تازه کارم و با این اصطلاحات آشنایی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر