قرارهای Online بازی های مختلف در PlayStation Network

majidkaraj

کاربر سایت
Jan 5, 2013
24
badcompony2 آی دی من: NINI-SIBILOO:p:d
هرکی طلبه بود بگه ادد کنیم یا خودش ادد کنه دیگه.
راستی FARCRY3 هم خیلی بازیش عالیه من آنلاین CO-OP بازی کردم خیلی حال داد :)

آخرین ویرایش:

zerti

کاربر سایت
Aug 29, 2012
119
نام
طاها
سلام
آیدیم هم Amateurrr
دیوانه تیکن هستم تا چند روز دسگه هم میخوام تیکن تک رو بخرم
15-16 سالی میشه سابقه تیکن رو دارم به هیچ وجه هم زده نشدم با اکثرا کاراکتر های تیکن واردم گنگ نیستن برام کاراکتر های مورد علاقه ام ک که خوشم اومد ازشون و بلدو به صورت کاملا حرفه ایی و کمبوهاشون رو هم 100 درصد میزنم کینگ - لی ولانگ - آرمور کینگ- بروس علی - این 4 کاراکتر خیلی عالی بلدم
اگه کسی حرفه ایی باشه باش لی میگیرم بازی هایی بوده با اون 3 تا کاراکتر بازی کردم با طرف باختم اما لی که میگیرم بردم خیلی خیلی خیلی کم بوده کسی با لی باشم بباخم تعریف نمیدم از خودم چیزی که دارم میبینم
خوشحال میشم با پلیرا های حرفه ایی پلی کنم سطح بازی های پلیر های ایرانی رو ببینم
سنم هم 28 سال هم هست
ما که همه چی گفتیم اینم بگم به عقیده من قوی ترین کاراکتر تیکن اگه کسی بلد باشه پلی کنه لی ولانگ هست به این دلیل که با تمام کاراکتر های تیکن من به 1-2 ماه نمیکشید سریع قلق کاراکتر می اومد دستم اما با لی هر چی تمرین میکنم باز کمه یک جورایی کاراکتر خاصیه سبکش خاصه
دومیش کینگ چون کاراکتر کاملیه دمیج کمبوهاش بالاس کاراکتر بسیار بسیلر قوی هست اما چون فن خیلی خیلی زیاد داره همین یک جورایی باعث گیچ شدن طرفی میشه که پشتش نشسته
این 2 کاراکتر به عقیده من جزو باگ ترین کاراکترهاست

---------- نوشته در 07:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:28 PM ارسال شده بود ----------

یادم رفت بگم چه بازی Tekken 6 -- Tekken tag tournamen2

Last edited by a moderator:

saman3256

کاربر سایت
Dec 30, 2012
81
نام
saman
اقا کسی TTT2 میزنه؟! اگه کسی هس ادد کنه این ایدیمه mrh3ds
سلام عزیز برنامه rap این بازی روم نداری ممنون

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

منم فیفا بازم حرفه ای و تیکن تگ تورنومنت 2 هستم
id psn :saman32568200000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر