فیل اسپنسر: منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
69337198331579279212.png
پس از اعلام باندل بدون کینکت Xbox One و رونمایی از جدیدترین عنوان Halo قبل از E3 شاید دیگر کسی انتظار نداشته باشد مایکروسافت دست به رونمایی دیگری بزند اما فیل اسپنسر رئیس بخش Xbox وعده رونمایی های بیشتری را می دهد.
فیل اسپنسر در پاسخ به یکی از طرفداران که از او پرسیده بود، "آیا رونمایی های بیشتری قبل از E3 رخ خواهد داد؟"، گفت: بله، منتظر رونمایی های بیشتری قبل از E3 باشید."
سپس شخص دیگری از او پرسید:
آیا رونمایی های اخیر به خاطر این بود که در وقت کنفرانس صرفه جویی کنید و چیز های بیشتری نمایش دهید؟
اسپنسر پاسخ داد:
بله، می خواستیم که کنفرانس را سرگرم کننده تر کنیم. می خواهم چیزی های ویژه ی در آنجا نمایش دهم پس باید بعضی چیز ها را زود تر نمایش می دادیم.
شخص دیگری هم از او پرسید که آیا نگران نیستید که انتظارات بازیباز های هاردکور را برآورده کنید؟ اسپنسر در پاسخ گفت:
می دانم که ما هیچ وقت نمی توانیم همه را راضی کنیم. بودن همکاران جدید و دوستان قدیمی بر روی صحنه نمایش و دانستن این که Xbox باز ها دارند [کنفرانس را] تماشا می کنند خوشحال کننده است.
منبع

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان پیشنهاد میکنم زیاد برای خودتون هایپ راه نندازین پشیمون میشین .;)

من دقیقا دارم سیاست نسل پیش سونی قبل E3 میبینم که داره دقیقا توسط ماکروسافت اجرا میشه .:|

با این تفاوت که نسل پیش ماکروسافت به خاطر داشتن دست بالا تا کنفرانس سکوت میکرد و سونی توجه همه رو به کنفرانس خودش جلب میکرد با همین کارا الان داره ماکروسافت دقیقا همون کار میکنه سونی سکوت کرده .:)

پیشنهاد میکنم برای هر دو کنفرانس انقدر هایپ راه نندازین بعدم حالتون گرفته میشه که عنوان های جدید زیادی معرفی نمیشه و فقط گیم پلی از همین بازی های معرفی شده میبینین صداتون در میاد.;)
اتفاقا من برعکس فکر میکنم.چون دو کمپانی کنسولهای جدیدشون رو دادن تو بازار حداکثر استفاده رو از e3 میکنن حتی بالاتر از حد معمول.مثل نمایش فوق العاده killzone 2 تو زمان خودش که بعد کیفیت خود بازی پایینتر بود یا تریلر the last guardian که با اینکه تا حالا عرضه نشده ولی تریلرش رو نشون دادن....یکی از اهداف نمایش تریلرهای بازیها برای فروش کنسول هست برای همین چه بازی آماده باشه چه نباشه فکر میکنم امسال یک سال رویایی باشه از نظر معرفی بازیهای جدید ( هرچند ممکنه بازیها خیلی دیر منتشر بشه یا اصلا نشه)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اگه هورايزن٢يي در كار باشه و براي امسال برنامه ريزي شده باشه قطعا قبل e3 نمايش داده ميشه. چون ٥-٦ماه براي تبليغ بر روي يك انحصاري بزرگ خيل كمه

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
اگه هورايزن٢يي در كار باشه و براي امسال برنامه ريزي شده باشه قطعا قبل e3 نمايش داده ميشه. چون ٥-٦ماه براي تبليغ بر روي يك انحصاري بزرگ خيل كمه
والا دو سه هفته فکر نکنم تاثیری داشته باشه :D
من بیشتر منتظر اینم :
46638768241044011442.jpg
:D

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
بله، می خواستیم که کنفرانس را سرگرم کننده تر کنیم. می خواهم چیزی های ویژه ی در آنجا نمایش دهم پس باید بعضی چیز ها را زود تر نمایش می دادیم.
59164414523089897198.jpg
8->

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
اینا کلا تو E3 می‌تونن در بهترین شرایط 15 تا بازی نمایش بدن. 5 تاش که خب مولتی‌پلتفرم‌هایی مثل COD و ویچر و این داستاناست. می‌مونه 10 تا! این 10 تا مطمعن باشید انحصاری‌های AAA هستن.

• حداقل 2 تا JRPG خفــن تایید میشه.
  • رمدی به احتمال زیاد به غیر از کوانتوم، یه بازی دیگه رو هم معرفی می‌کنه
  • هیلو5 یه نمایش(احتمالا یه تریلر از پیش رندر شده) داره
  • یک ریسینگ معرفی میشه( احتمالا هورایزن 2 )
  • Lionhead هم که بزنم به تخته هر روز خبر یه بازی میاد بیرون از استودیوش پس دو تا سهمیه میزاریم واسش کنار با احتساب Fable Legends.
  • مهم‌تر از همه Black Tusk یه چی از گیرز میاره به کنفرانس.
  • این رو در هم نظر بگیرین که نقریبا تمام استودیوی کینکتی مایکروسافت دارن واسه کینکت بازی ‌میسازن به علاوه‌ی خود هارمونیکس که Fantasia رو داره.

پس می‌بینیم که واقعا مایکروسافت زمان کم داره تو کنفرانسش که اگه کم نداشت، یه بازی مثل Sunset Overdrive رو که هممون دیدیم چه کیفیت خوبی داشت رو پرت نمی‌کرد بیرون از کنفرانس. چون مطمعنا همش هم نباید راجع به گیم صحبت کنه و قابلیت‌های فرا گیمی کنسولش رو فراموش کنه. این موارد بالا اکثرا چیزای قابل پیش‌بینی بود، شما به لیست بالا یکی دو تا سورپرایز ریز و درشت رو هم اضافه کنید تا مجاب شید همین الان برید تقویمتون رو 9 June علامت بزنید!

ضمنا سوار قطار هایپ بشین و با هر سرعتی می‌خواین حرکت کنید :D من شک ندارم یه کنفرانس فوق‌العاده(درست مثل پارسال - از نظر کیفیت بازی‌ها) در پیشه به علاوه‌ی کمی چاشنی کینکت که این همون بامبولیه که بعد از کنفرانس هیترها پیراهن پاره می‌کنن سرش!( آره! اینقدر ترول مسخره راجع به مایکروسافت خوندم این چند وقت که به یه همچین مقامی از پیش‌بینی ترول‌ها رسیدم من :D)

پ . ن : اینایی که اومدن تو این تاپیک به فیل اسپنسر گیر دادن که چرا تو توییترت اینقدر حرف می‌زنی رو کاریشون نداشته باشین :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
به نظر من حضور CliffyB می تونه بزرگترین سورپرایز اسپنسر باشه، حتی بزرگ تر از انحصاری بودن بازی Epic. خیلی دلم برای آقای تحول تنگ شده :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
مهم اینه که تا میتونی بازی معرفی کنی...چه قبل از E3 چه بعدش و چه داخل E3 :d

الان با معرفی رسمی HALO 5 که همه میدونستیم تو E3 حضور داره یکی مثل منو تشنه مقدار اندکی اطلاعات کرده و دیگه میدونم تو مراسم حداقل یکم اطلاعات مفید از بازی گیرم میاد ;;) نه فقط یه تیزر با اسم و تاریخ انتشار

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شوخی شوخی اون حرفش که گفت زمان E3 کمه جدی شد :D
نمیخوام هایپ الکی کنم ولی وقتی میاند Sunset Overdrive گیم پلی اش نشون میدن چند روز پیش و بعدم باندل بدون کینکت Xbox تایید می کنند و دست آخر Halo 5 تایید می کنند پس واقعا خبریه مخصوصا که الان میگه بازم قبل E3 بازی رونمایی می کنند
ولی خب دوست ندارم هرچی دارند الان رونمایی کند بقیه نمایشگاه ها هم دل دارند :D
همکاران جدید و دوستان قدیمی

همکاران جدید :
Hideki Kamiya
Patrice Désilets

همکاران قدیم:
کلیف بی
مارتین اودانل

:D

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نوشته شده توسط sami_19;3226750 [LIST:
[*]رمدی به احتمال زیاد به غیر از کوانتوم، یه بازی دیگه رو هم معرفی می‌کنه
[*]این رو در هم نظر بگیرین که نقریبا تمام استودیوی کینکتی مایکروسافت دارن واسه کینکت بازی ‌میسازن به علاوه‌ی خود هارمونیکس که Fantasia رو داره.
[/LIST]

Remedy بعیده بیاد هم زمان روی دو تا بازی کار کنه.
Kinect هم بعید روش زیاد مانور داده بشه، اگر دستشون پر بود نمی اومدن کینکت رو بردارن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,567
نام
محمد
این بابا که هایپ من رو رسونده تا نقطه ذوب، ایشالا که Fail نشم :D ولی حس میکنم الکی اینجوری هایپ نمیکنه، اینقدری دستش پر هست که داره ملت رو با هایپ هاش خفه میکنه :D

ヽ(。_°)ノ

کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
چیزی که خیلیامون یادمون رفته نشون دادن قدرت DirectX12 هستش :D باید با یکی از آی پی های Fp قدرتشو نشون بدن مثل QB :bighug:>:)

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
پیش بینی های من در مورد سورپرایزهای مایکرو :

- یه انحصاری واسه بازار ژاپن : 80 %

- ip جدید Lionhead ـ: 70%

- عنوان جدید اپیک : 50 %

- رونمایی از فراینچایز بزرگ و جدید xbox one ، عنوانی به بزرگی هیلو و گیرز ( همونی که مایکرو دنبال استخدام طراح ارشد براش بود) . در حد یه تیرز چند ثانیه ایی : 30 %

- یه انحصاری جدید از کرایتک یا همون Ryse 2 که بیشتر جنبه تکنیکی داره و واسه به رخ کشیدن Dx12 و قابلیت هاش هست که از لحاظ ویژوال فک هارو به لرزه در میاره (:d) : 10 %

Halo 5 ، Quantum break ، Horizon 2 ، Fable Legends و حتی GEOW جدیدم که حضورشون تقریباً قطعی هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر