فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

booty1

کاربر سایت
Jun 10, 2012
54
بازي من با mrh1567 كه بدون شك بازيش از همتون بهتره:d
بازى اول : 1-1 , بازى دوم: 2-1 به نفع من !!! اون بازى هم كه booty باختم كل بازى لگ داشت ! اصلا نتونستم بازم كنم

- - -ویرایش - - -

سرى در رفتى كه .... كل بازى لگ داشت برا من ! بازى دوم بينم چيكار ميكني

داداش خدایی من نه ادعا دارم نه بازی ادعا داره و ... از این شعارا که خلاصه میگن من نمیتونم بدم چون قبول ندارم بازی بلدم خیلی دیدم بهتر از خودم یکی از دوستام یه دفعه 14 تا زدم خخخخخ کلی فحشش دادم اگه هم شرکت کردم برا تفریحه حالا یه دوتاشم ببریم بد نیست استارتش که خوب بود اینم که رفتم کارم داشتن داداشمم نشسته پای gta انلاین بعد میام بازی دومم بزنیم تا خدا چی میخواد

گفتم همون اولم من به امید اخری فان بازی اومدم که خدایی هم باحاله

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
داداش خدایی من نه ادعا دارم نه بازی ادعا داره و ... از این شعارا که خلاصه میگن من نمیتونم بدم چون قبول ندارم بازی بلدم خیلی دیدم بهتر از خودم یکی از دوستام یه دفعه 14 تا زدم خخخخخ کلی فحشش دادم اگه هم شرکت کردم برا تفریحه حالا یه دوتاشم ببریم بد نیست استارتش که خوب بود اینم که رفتم کارم داشتن داداشمم نشسته پای gta انلاین بعد میام بازی دومم بزنیم تا خدا چی میخوادگفتم همون اولم من به امید اخری فان بازی اومدم که خدایی هم باحاله
بازى دوم ١ ماه ديگه باهات بازى ميكنم ، من كه هر روز نميتونم بيام بازى كنم ، ١ لحظه هم اومدم كه بازيمونو انجام بديم شما ميرى يه بازي ديگه ، حالا اگه ميباختى عمرا اگه ميرفتى

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بچه ها من وقت نمیکنم جدول رو درست کنم،لطفا یکی زحمتشو بکشه یا پیش خودش جدول رو درست کنه احر سر بده به من

بازی من و یاشار 4-3 به نفع یاشار با کمی خوش شانسی البته :d

بازیم با mrh هم 2-0 به نفع من بود که دقه 60-70 اینا بود که کلا قطع شد! البته چندروز پیشا بود نه امروز :d

لطفا خواهشا یکی زحمت جدول رو بکشه
مرسی :x

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
بچه ها من وقت نمیکنم جدول رو درست کنم،لطفا یکی زحمتشو بکشه یا پیش خودش جدول رو درست کنه احر سر بده به من

بازی من و یاشار 4-3 به نفع یاشار با کمی خوش شانسی البته :d

بازیم با mrh هم 2-0 به نفع من بود که دقه 60-70 اینا بود که کلا قطع شد! البته چندروز پیشا بود نه امروز :d

لطفا خواهشا یکی زحمت جدول رو بکشه
مرسی :x

تو از یاشار باختی؟ نه نفهمیدم تو از یـــاشـــار باختی؟! دم یاشار گرم واقعاً ایول :| از تو انتظار نداشتم با اون همه دبدبه و کبکبه :| خوبه جام پیش مینیرو اوردی درو کردیا :D :|

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
تو از یاشار باختی؟ نه نفهمیدم تو از یـــاشـــار باختی؟! دم یاشار گرم واقعاً ایول :| از تو انتظار نداشتم با اون همه دبدبه و کبکبه :| خوبه جام پیش مینیرو اوردی درو کردیا :D :|

بازی لگ داشت بازیکنای منم قشنگ 2 تا دروازه خالی زدن بیرون،یاشار هم قشنگ بازی میکرد.منم خیلی وقت بود سیزن نرفته بودم همش FIWC هستم :d

booty1

کاربر سایت
Jun 10, 2012
54
اینم از جدول آپدیتش میکنم

فقط من بازیی که قطع شد و حساب نکردم و منظورتم از mrh همون mrh1567 هست دیگه؟ به هر حال قانون لغوی نمیدونم چیه حسابش نکردم
بازم مشکلی بود بگید فیکس کنم یا فایلشو بدم خودتون اوکی کنید من بار اولمه از این چیزا میسازم

cocsymsvvc9xlpfbp58t.png

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
بازي من با mrh1567 كه بدون شك بازيش از همتون بهتره:d
بازى اول : 1-1 , بازى دوم: 2-1 به نفع من !!! اون بازى هم كه booty باختم كل بازى لگ داشت ! اصلا نتونستم بازم كنم

- - -ویرایش - - -

سرى در رفتى كه .... كل بازى لگ داشت برا من ! بازى دوم بينم چيكار ميكني
الان با جمله که گفتی بازی mrh از همه بهتره خواستی بگی چه کار بزرگی انجام دادی :d:d
دیروز,که به هر کی گفتم بهونه اورد
فردا شب احتمالا باشم اگه نشد شنبه ظهر به بعد هستم

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
سلام با عرض شرمندگی این PSID که من خریدم خراب شده و می نویسه سیستمت بن شده ... من هیچ کاری که ضد قوانینش باشه نکردم ولی دیگه چه کنم...

خط بزنید منو.

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
با خوش شانسی؟اگه اخرش شل نمی گرفتم الان 4-1 بود

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

فردا میبینمت :))

- - -ویرایش - - -

اینم از جدول آپدیتش میکنم

فقط من بازیی که قطع شد و حساب نکردم و منظورتم از mrh همون mrh1567 هست دیگه؟ به هر حال قانون لغوی نمیدونم چیه حسابش نکردم
بازم مشکلی بود بگید فیکس کنم یا فایلشو بدم خودتون اوکی کنید من بار اولمه از این چیزا میسازم

cocsymsvvc9xlpfbp58t.png

سلام داداش دست درد نکنه،بازی هایی که قطع میشه رو حساب نکن مثه همین الان تا بازی به صورت کامل انجام شه! حالا باهاش هماهنگ مینکنم ادامه بازی رو انجام بدیم
بازم ممنون :x

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
من امروز بر می گردم خط نزنید، ضمناً آقا سجاد من با یاشار بازی کردما... نتیجشو نزدید!

بازی اول: 3-1 به نفع من
دوم: 2-2

من امروز بر می گردم خط نزنید، ضمناً آقا سجاد من با یاشار بازی کردما... نتیجشو نزدید!

بازی اول: 3-1 به نفع من
دوم: 2-2

خب من بازیمو با mrh انجام دادم یکیش شد 2-1 به نفع اون یکیشم شد 2-0 به نفع من

یه بازی هم با ژوزه رفتم که بازی اول 2-2 تموم شد گیم بعدشو نرفتیم...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر