فیفا 15:کاپ کریسمس |پست اول خوانده شود|

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
سجاد چرا اكسپت نميكنى منو ؟!!؟؟؟؟ يه ساله اددت كردم ، آقايون ٢ شنبه بياين از ساعت 4 تا 6 هستم ! جفت بازى هارو انجام بديم
بهداد ساعت 4 حتما حتما بیایی بازی رو انجام بدیم...4 منتظرم

خوزه شما هم یه وقتی رو اعلام کن بازی کنیم

آخرین ویرایش:

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
ممد رضا حرفتو نشنیده می گیرم =((

بازی من و یاشارِ گل انجام شد.

جمعاً بازی رفت و برگشت 5-3 به نفع من .

بازی اول: 3-1
دوم: 2-2

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بچه ها انگار چن نفر که اسم نوشتن اصن اینجا نمیان! نظرتون چیه گروهبندی رو تعطیل کنیم و به جاش اونایی که حاضر هستن رو جمع کنیم تحت یه لیگ بازی کنیم؟مثلا 9 نفر حاضرن یه لیگ میزاریم و همه با هم رفت و برگشت بازی میکنیم!

اگه موافقید این پست رو لایک کنید ببینیم چن نفر میشیم.ممنون

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
بچه ها انگار چن نفر که اسم نوشتن اصن اینجا نمیان! نظرتون چیه گروهبندی رو تعطیل کنیم و به جاش اونایی که حاضر هستن رو جمع کنیم تحت یه لیگ بازی کنیم؟مثلا 9 نفر حاضرن یه لیگ میزاریم و همه با هم رفت و برگشت بازی میکنیم!

کاملا موافقم
اگه میشه این چندنفری که هستن رو یه جدول کن لیگ بزنیم البته اونایی که مدام انلاین هستن نه یه هفته یه هفته سر میزنن
اینطوری خیلی خوبه,اگه لیگ بشه دو نفر دیگه هم که بازیشون خیلی خوبه رو من میارم تا سطح بازیها بالا بره

آخرین ویرایش:

nimex

کاربر سایت
Jun 1, 2014
265
نام
Nima

لیگ لذتی 2 چندان داره من اوکیم

- - -ویرایش - - -

من از فردا هستم،همگروهی های عزیز هماهنگ کنیم بازیا رو بزنیم
پس کجایی؟؟

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
محمدرضا بیا تکلیف اینو معلوم کن...
اگه میشه اون تعداد بچه هایی که هستن + دوتا ایدی هم من میدم اضافه کن و پست اول رو ویرایش کن
تا بازیها رو شروع کنیم
زودتر خبر بده

behdad1998

کاربر سایت
Apr 3, 2014
59
نام
Behdad
بازى اول

من با سجاد رفت و برگشت رو بازى كردم ! بازى اول 4-1 به نفع من و بازى دوم هم تا دقيقه 80 4-0 جلو بودم ايشون رفت ( فرار كرد):d:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر