فیفا 12 : جام حذفی بازی سنتر

با سلام خدمت دوستان عزیز

این تاپیک جهت برگزاری مسابقات فیفا 12 آنلاین ایجاد شده کسانی که مایل به شرکت در این جام هستند میتونند نام نویسی کنند.
نحوه مسابقات :
1-مسابقات در دور اول بصورت گروهی (هر گروه 4 تیم) و در دورهای بعدی بصورت حذفی (رفت و برگشت) برگزار خواهد شد.
2-ورودی لیگ رایگان است و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.
شرایط ثبت نام :
1-حضور به موقع در زمان مسابقات معمولاً حدود ساعت 9 الی 11 شب.
2-احترام گذاشتن به قوانین جام و حریفان.
3-انتخاب اعضای لیگ کاملا تحت اختیار مدیران است و این مدیران هستند که در مورد شرکت دادن ثبت نام کنندگان در جام تصمیم می گیرند.

ثبت نام شروع میشه و ظرفیت فعلی 12 تیم هست و در صورت تقاضای بیشتر نسبت به افزایش ظرفیت در صورت نیاز اقدام خواهیم کرد.

پی نوشت : به یک مدیر خوب جهت همکاری در این تاپیک نیازمند هستیم،اگر کسی تمایل داشت میتونه پیغام خصوصی بده.

آخرین ویرایش:

alme6974

کاربر سایت
barcayist جان شاید من امشب نباشم (به احتمال کم) اگه نبودم 21:30 تا 22 شکیبا باش (البته محبت میکنی) نیومدم بازی باشه واسه فرداشب اگه مسئله ای نیست. (ولی به احتمال زیاد برسم تا 21:30 ولی گفتم بگم که معتل نشی)

erfangame

کاربر سایت
مرحله نیمه نهایی

رفت
dibtzlc9o2an8kvd8yt.png

برگشت
iegzeeqbi50aclailcc.png

مجموع
jtafehkw1b1gr8gfugj.png

ohju6abxthosxwt4dx5g.png

آخرین ویرایش:

Barcayist

کاربر سایت
آقای alme6974 من امشب (چهارشنبه) آماده برگزاری مسابقه با شما هستم.آخرین مهلت انجام بازی امشب ساعت 22 است.

ویرایش : الان آنلاین هستم اما هنوز حریفم آنلاین نشده! ساعت : 21:40

ویرایش 2 : ساعت 10:00 ولی هنوز حریفم حاضر نشده!

آخرین ویرایش:

Fifa-baz1994

کاربر سایت
آقا به نظره من باید کسانی که بازیشون رو یک بار عقب میندازن بعد روزه بعد حاضر نمیشن سره بازی حذف باید بشن منظورم آقای alme هست.
من خودم یک بار عقب انداختم بعدشم فرداش از ساعت 8 on بودم منتظر حریفم تا بیاد بازی کنیم.یکی از قانونای این لیگ خوش قول بودن و سر موقع حاضر شدنه.
من خودم پشته آقایه barcayist در میام برای حذف جناب alme...:horse:

Barcayist

کاربر سایت
دوست عزیز آقای alme6974 من امشب خیلی منتظر شما بودم اما تشریف نیاوردید،تصمیم به حذف شما داشتم اما چون حریفتون خود من هستم باز هم صبر میکنم پس لطفا تا فردا ظهر ساعت 12 تکلیف خودتون رو معلوم کنید.

alme6974

کاربر سایت
بازی من و Barcayist عزیز به فرجام رسید ، ایشون واقعا محبت کردند و با اینکه من تا 10 نیومدم ولی با این حال تا 10:30 بودند و من رو حذف نکردند .(من از ایشون سپاس گزارم با اینکه میتونستند حذف کنند این کار رو نکردند ، البته دلیل تاخیر من بد قولی و یا فراموشی نیست دلیلش اینه که کلا اینترنت دکل مخابراتی سعادتمند قطع شده بود که حتی من به مخابراتم زنگ زدم گفت تا آخر امشب درست میشه و ساعت دقیقی نگفت و گوشیمم شارژ نداشت که با GPRS بیام ، در کل از ایشون عذر خواهی میکنم)

بازی رفت alme6974 3 - 0 Barcayist

بازی برگشت alme6974 7 - 0 Barcayist

alme6974

کاربر سایت
دوستان بازی فینال هم به پایان رسید ،

بازی رفت alme6974 2 - 2 erfangame

بازی برگشت alme6974 2 - 0 erfangame

---------- نوشته در 02:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

همچنین از تمام دوستان که قوانین رو رعایت و به دیگران احترام گزاشتند و جام رو به پایان رسوندند تشکر میکنم همچنین دو دوست عزیز erfangame و barcayist که واقعا برای لیگ زحمت کشیدند ،

موفق باشید خدا نگهدار.

erfangame

کاربر سایت
قهرمان لیگ ALME6974

فینال
رفت

6vtbsndqdqpj7dg33khc.png

برگشت
plg4jomsphuygxlnwdq.png

دور بعد (به دلیل مساوی شدن دو بازی رفتو برگشت اول)
رفت
vo599autu002uy4j2snx.png

برگشت
gjkh2tgdx2o5isbbsk8c.png
waq9yb95pirp7gem78wo.png

aryaeiboy

کاربر سایت
فینال
رفت

6vtbsndqdqpj7dg33khc.png

برگشت
plg4jomsphuygxlnwdq.png

دور بعد (به دلیل مساوی شدن دو بازی رفتو برگشت اول)
رفت
vo599autu002uy4j2snx.png

برگشت
gjkh2tgdx2o5isbbsk8c.png
waq9yb95pirp7gem78wo.png

عجب فیناله باحالی! من طرفداره عرفان بودم! البته آقا مهدی هم از دوستای خوب ماست! دم هر دوتون گرم. می گم این بازی رو ضبط نکردین!!؟:d

Barcayist

کاربر سایت
خوب این جام هم به پایان رسید ، قهرمانی آقای alme6974 و نایب قهرمانی آقای erfangame رو به این دو دوست تبریک میگم،جام ما هرچند جایزه نقدی نداشت اما معرفت و دوستی داشت.بازی همه ی دوستان فوق العاده بود اگر بخواییم بازی دوستان رو تفکیک کنیم میتونیم از 2 دسته خوب و خیلی خوب استفاده کنیم.دوستان اگر کم و کاستی در برگزاری مسابقات بود به بزرگواری خودتون ببخشید،در اینجا باز هم از زحمات دوست عزیزم آقا عرفان که واسه این لیگ سنگ تموم گذاشتن تشکر و قدردانی میکنم.

Monk_e83

کاربر سایت
عزیز خسته نباشید همچنین دیگر دوستان که زحمت کشیدن کیفیت لیگ بسیار عالی بود بچه های لیگ بسیار عالی بودن این لیگ باعث شد دوستان جدیدی پیدا کنم . به Alme عزیز و عرفان جان تبریک میگم شما واقعا خوب هستید .

منتظرم لیگ بعدی از همین گروه برگذار کننده هستم .

باز هم ممنون و خسته نباشید همگی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر