فوری: فیسبوک با هزینه ای 2 میلیارد دلاری Oculus VR را بدست آورد

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
موندم این فیس چطور انقدر پول درمیاره اخه یه سایت فیس بوک چی داره که انقدر درامد داره؟! البته میدونم دولت امریکا حسابی حمایت میکنه :d
حتما محصولات جاسوسی واقعیت افزوده چیز مد نظر دارن :d
شاید ماکرو روش نشده مستقیم خودش بخره الان ماکرو میاد فیس بوک میخره :d
وقتی یه سایت حدود 1 میلیارد کاربر داشته باشه، در ازای هر کلیک اگه 1 سنت هم بگیرن میتونن راحت میلیاردر بشن. این تئوری توطئه ها رو هم بندازین در کوزه!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
نیست و نابود شده بدونید آکلوس رو :D
گویا هنوز هیچی نشده این تکنولوژی در بخش Fashion بکار انداختن!!.
---

الان یعنی استاد کارمک بعد یه عمر رفت واسه fb کار کنه ؟! :D
استاد دانشگاه، آپولو هواکنه ناسا، نخبه برنامه نویسی باشی و بری واسه fb کار کنی. خـــــفت :D.

آخرین ویرایش:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
ملت واسه موتور فوق العاده معمولی مثل GameMaker اومدن Extension ساختن که بازی خودت رو با Oculus Rift بتونی Compatible:Dکنی. کلا ربطی نداره، از همین الانش هم حمایت از OR تضمین شدست:D ولی VR ه سونی احتمالا فقط با PS4 کار میکنه و غیر از انحصاری سازایی که FPS میسازن و چند تا FPS ساز(که تعدادشون احتمالا کمه)فکر نکنم کس دیگه ای باهاشون کار کنه:D

امیرحسین خان، VR سونی قبل از اینکه برای بازی طراحی بشه، برای دنیای سرگرمی (Entertainment) طراحی شده بود. یعنی براحتی میتونه فیلمهای با کیفیت Full Hd رو سه بعدی کنه و بیینده رو توی دنیای مجازی فیلم غرق کنه.
مسئله وقتی جالبتر میشه که می بینیم سونی یکی از قطب های سرگرمی دنیاست و مالک تعدادی از غول های فیلم سازی هالیوود.....

بنابراین من بشخصه فکر میکنم VR سونی علاوه بر دارندگان PS4 میتونه خیل عظیمی از طرفداران سینما رو هم به خودش جذب کنه

بقول شاعر: تو خود حدیت مفصل بخوان از..... :d

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
وقتی یه سایت حدود 1 میلیارد کاربر داشته باشه، در ازای هر کلیک اگه 1 سنت هم بگیرن میتونن راحت میلیاردر بشن. این تئوری توطئه ها رو هم بندازین در کوزه!
این همه افشاگری اسنودن ..... شما کشک کردی رفت :))

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
امیرحسین خان، VR سونی قبل از اینکه برای بازی طراحی بشه، برای دنیای سرگرمی (Entertainment) طراحی شده بود. یعنی براحتی میتونه فیلمهای با کیفیت Full Hd رو سه بعدی کنه و بیینده رو توی دنیای مجازی فیلم غرق کنه.
مسئله وقتی جالبتر میشه که می بینیم سونی یکی از قطب های سرگرمی دنیاست و مالک تعدادی از غول های فیلم سازی هالیوود.....

بنابراین من بشخصه فکر میکنم VR سونی علاوه بر دارندگان PS4 میتونه خیل عظیمی از طرفداران سینما رو هم به خودش جذب کنه

بقول شاعر: تو خود حدیت مفصل بخوان از..... :d
کاش پست بالایی پست خودت رو میخوندی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر