فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
اصلا گیریم پول سونی رو کشیده بالا حالا چرا شما انقدر ناراحتی؟:D
خود سونی انقدر ناراحت نشد
:D

من از راک استار و وکیل وصی هاش عذر میخوام !! اصلا راک استار خوب کاری کرد ، اشتباه از سونی بود !

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
همین که دغدغه فکری یه عده باشی خیلیه که بشینن تو محافل خودشون هم راجع بهت حرف بزنن

من نمیدونم سونی حق راکی رو خورده یا راکی حق سونی رو :D
ولی اومدم بگم که کلاً و اساساً Shitposter ها و ترول های هر فروم خارج از اون حیطه همیشه نقلل محافل و سوژه جک و تفریح دیگران اند...:-"
خیلی به خودتون غرّه نشید... :D
فوروارد کردن پست های بامزّه(بخونید کرینجی :D) یه نفر تو یه گروه دیسکورد یا تلگرام و هار هار دور هم خندیدن باید احتمال زیاد خیلی چیز خاصی باشه:-"

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اونجا مگه مثل مملكت ماست كه راكستار حق سوني رو بخوره كسي هم كاريش نداشته باشه؟!!

جدا واسم سواله قصدم ترول نيست

احتمالا بين خودشون حلو فصل كردن قضيه رو رفته.

• Like
Reactions: g4mer

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من نمیدونم صحبتایی که در مورد فردی در خارج فروم میشه چه ربطی به بحث داره؟ یا اینکه اصلا چرا باید بخاطر چند تا شرکت به دیگری توهین بشه. واقعا متاسفم فضای فروم داره بد میشه جدیدا. منظورم هم با فرد خاصی نیست کلا جو عمومی رو میگم

در مورد صحبتایی هم در رابطه با سونی و راکستار شد بگم که یه شایعاتی در اینترنت وجود داره که قرار بوده GTA IV تا یکسال انحصاری PS3 باشه. ( مثل GTA های قبلیش) منتها بدلیل فروش نسبتا پایین PS3 در اونموقع سونی و راکستار توافق میکنن این مسئله منتفی بشه بجاش راکستار یه بازی انحصاری برای PS بسازه که همون Agent باشه. بعدا گویا کنسل میشه بازی قرار میشه L.A Noir انحصاری باشه که اونم منتفی میشه. حالا نمیدونم این شایعات تا چه حد درست باشه نباشه یا پشت صحنه چه اتفاقی افتاده. فقط میدونم بعیده بحث کلاه برداری یا همچین چیزی مطرح باشه الانم راکستار و سونی خیلی روابط خوبی دارن دو تا بازی قبلیشونم تبلیغاتشون با سونی بوده و کانتنت انحصاری زمانی هم داشتن. شاید در نهایت اینجوری به توافق رسیدن

آخرین ویرایش:

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
پس کجا میخواد این سلطانو معرفی کنه؟:D

دوستانی که انگلیسیشون خوبه ببینن واقعا ps5 همینه؟

Attachments

• QqRjhcIabxMq.jpeg
    QqRjhcIabxMq.jpeg
    172.6 KB · مشاهده: 38
  • h8a4scjdxfXz.jpg
    h8a4scjdxfXz.jpg
    287.1 KB · مشاهده: 38
  • C9h5Tbf7qy9i.jpg
    C9h5Tbf7qy9i.jpg
    423.5 KB · مشاهده: 37
  • Like
Reactions: benjohn

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
پس کجا میخواد این سلطانو معرفی کنه؟:D

دوستانی که انگلیسیشون خوبه ببینن واقعا ps5 همینه؟
معمولا اینجور عکسا واقعی نیستن ولی این خیلی واقعی بنظر میرسه. متن در مورد عدم حضور سونی تو ای3 ست ربطی به عکسا نداره

خوب گویا در کمپ سونی خبرایی هست. سونی پتنت یه جور کاتریج جدید رو ثبت کرده. اینجور که بوش میاد باید منتظر کنسول دستی جدید باشیم. اگر همون فرمول همیشگی رو بخوان اجرا کنن ویتا 2 زودتر از PS5 میاد

Sony patents a new cartridge for games

201811271328922_1.jpg

201811271328922_3.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
معمولا اینجور عکسا واقعی نیستن ولی این خیلی واقعی بنظر میرسه. متن در مورد عدم حضور سونی تو ای3 ست ربطی به عکسا نداره

خوب گویا در کمپ سونی خبرایی هست. سونی پتنت یه جور کاتریج جدید رو ثبت کرده. اینجور که بوش میاد باید منتظر کنسول دستی جدید باشیم. اگر همون فرمول همیشگی رو بخوان اجرا کنن ویتا 2 زودتر از PS5 میاد

201811271328922_1.jpg

201811271328922_3.jpg

مدیونید فکر کنید از یه محصول موفقی کپی کرده:-$
الهامه الهام:D

پ.ن: امیدوارم این ایده در حد پتنت بمونه

• Like
Reactions: Cait Sith

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
مدیونید فکر کنید از یه محصول موفقی کپی کرده:-$
الهامه الهام:D

پ.ن: امیدوارم این ایده در حد پتنت بمونه
البته این پتنت مربوط به خود کنسول رو 2015 ثبت کرده قبل از رلیز سوییچ. و اینکه یک سال قبل از نینتندو هم یه شرکتی چیزی شبیه سوییچ رو تولید کرده. پتنت نه ها تولید

برعکس امیدوارم تولید شه. خیلی به شخصه اهمیتی نمیدم کپی باشه یا نباشه. همیشه از کنسول دستی سونی استقبال میکنم همونطور که اولین بار تاپیک شایعات مربوط به سوییچ رو خودم زدم و خیلی هم هیجان زده بودم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
البته این پتنت مربوط به خود کنسول رو 2015 ثبت کرده قبل از رلیز سوییچ. و اینکه یک سال قبل از نینتندو هم یه شرکتی چیزی شبیه سوییچ رو تولید کرده. پتنت نه ها تولید

خب پس هیچی
ولی این ایده کارتریج منطقیه به نظرم
با بلوری نمیشه حجم بازی های نسل بعد رو دیگه کاریش کرد
اگه نتونن دیسک جدید بزنن کارتریج خوردن طبیعیه

• Like
Reactions: benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

201811271328922_1.jpg

201811271328922_3.jpg

وای نه ، امیدوارم در همین حد عقیم مونده باشه !!! حالا که 3rd party ها کنسول های سونی رو ساپورت نمکنن (انحصاری) ! و سونی هم ثابت کرده که نمیتونه دو تا کنسول رو مدیریت کنه ، از طرفی اعتماد خریدارا هم به کنسول دستی سونی از بین رفته ، فکر کن یکی مثل من ۸۰۰ هزار تومن داده کنسول ۴۰۰. هزار تومن داده رم !!! بعد شش ماه بعد یوشیدا میاد میگه ویتا هوتوتو بیرید ایندی بازی کنید، چه حسی داره ! شک ندارم کنسول دستی بعدی سونی هم شکست میخوره!

اگه هیبریدی هم باشه که تاسف به حالشون !!!

البته میگن ds5 جای تاچش یه صفحه نمایش لمسی داره

• Like
Reactions: Only Xbox

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
وای نه ، امیدوارم در همین حد عقیم مونده باشه !!! حالا که 3rd party ها کنسول های سونی رو ساپورت نمکنن (انحصاری) ! و سونی هم ثابت کرده که نمیتونه دو تا کنسول رو مدیریت کنه ، از طرفی اعتماد خریدارا هم به کنسول دستی سونی از بین رفته ، فکر کن یکی مثل من ۸۰۰ هزار تومن داده کنسول ۴۰۰. هزار تومن داده رم !!! بعد شش ماه بعد یوشیدا میاد میگه ویتا هوتوتو بیرید ایندی بازی کنید، چه حسی داره ! شک ندارم کنسول دستی بعدی سونی هم شکست میخوره!

اگه هیبریدی هم باشه که تاسف به حالشون !!!

البته میگن ds5 جای تاچش یه صفحه نمایش لمسی داره
اینجوری که بوش میاد باید بار هایپ اینو خودم بتنهایی به دوش بکشم. :D
حالا من به حرفای یوشیدا کار ندارم ویتا برای من بعد از DS دومین هندهلد مورد علاقست. اینه که واقعا ازته دل امیدوارم بشه

• Like
Reactions: vaan 2 and s.snake2

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من نمیدونم صحبتایی که در مورد فردی در خارج فروم میشه چه ربطی به بحث داره؟ یا اینکه اصلا چرا باید بخاطر چند تا شرکت به دیگری توهین بشه. واقعا متاسفم فضای فروم داره بد میشه جدیدا. منظورم هم با فرد خاصی نیست کلا جو عمومی رو میگم

در مورد صحبتایی هم در رابطه با سونی و راکستار شد بگم که یه شایعاتی در اینترنت وجود داره که قرار بوده GTA IV تا یکسال انحصاری PS3 باشه. ( مثل GTA های قبلیش) منتها بدلیل فروش نسبتا پایین PS3 در اونموقع سونی و راکستار توافق میکنن این مسئله منتفی بشه بجاش راکستار یه بازی انحصاری برای PS بسازه که همون Agent باشه. بعدا گویا کنسل میشه بازی قرار میشه L.A Noir انحصاری باشه که اونم منتفی میشه. حالا نمیدونم این شایعات تا چه حد درست باشه نباشه یا پشت صحنه چه اتفاقی افتاده. فقط میدونم بعیده بحث کلاه برداری یا همچین چیزی مطرح باشه الانم راکستار و سونی خیلی روابط خوبی دارن دو تا بازی قبلیشونم تبلیغاتشون با سونی بوده و کانتنت انحصاری زمانی هم داشتن. شاید در نهایت اینجوری به توافق رسیدن
این چیزی که گفتی شبیه داستان های علمی تخیلی میمونه:D
gta iv که تو کنفرانس مایکرو معرفی شد و پیتر مور هم خالکوبی کرده بودش، یادت میاد؟! چقدر هم جک بودش:D
بعدش هم که اگر قرار بود راکستار به سونی حال بده نمیومد DLC هارو برای Xbox360 انحصار زمانی کنه!:D

• Like
Reactions: g4mer

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه

برعکس امیدوارم تولید شه. خیلی به شخصه اهمیتی نمیدم کپی باشه یا نباشه. همیشه از کنسول دستی سونی استقبال میکنم همونطور که اولین بار تاپیک شایعات مربوط به سوییچ رو خودم زدم و خیلی هم هیجان زده بودم

فکر نکنم سونی بخواد ایده سوییچ رو کنسول بعدی خودش اجرا کنه شاید VITA 2 یا هم چین اسمی باشه و PS5جدا باشه

اصلا با کنترلری که نمایشگر داره هم حال نمیکنم یه LEDکوچیک رو دسته بزار برا پیام دادن و چک کردن فقط برا همین

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این چیزی که گفتی شبیه داستان های علمی تخیلی میمونه:D
gta iv که تو کنفرانس مایکرو معرفی شد و پیتر مور هم خالکوبی کرده بودش، یادت میاد؟! چقدر هم جک بودش:D
بعدش هم که اگر قرار بود راکستار به سونی حال بده نمیومد DLC هارو برای Xbox360 انحصار زمانی کنه!:D
علمی تخیلی چرا؟ تا قبل از اون همیشه GTA انحصاری حداقل زمانی PS بود. اینکه تو نمایش مایکرو معرفی بشه هم چیز عجیبی نیست مگر غیر از اینه که دستینی برای اولین بار توی نمایش سونی معرفی شد. بانجی تا قبل از اون فرست پارتی مایکرو بود. منم اگر بازیم رو بخوام از انحصاری در بیارم سعی میکنم ببرمش توی نمایش حریف که فن بیس اونورم بتونم جذب کنم.
کلا این چیزی که گفتم در حد شایعست. نه میشه اثباتش کرد و نه رد مگر اینکه روزی یکی از سران بیاد اصلشو بگه ببینیم چه خبر بوده

• Like
Reactions: only sony

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
علمی تخیلی چرا؟ تا قبل از اون همیشه GTA انحصاری حداقل زمانی PS بود. اینکه تو نمایش مایکرو معرفی بشه هم چیز عجیبی نیست مگر غیر از اینه که دستینی برای اولین بار توی نمایش سونی معرفی شد. بانجی تا قبل از اون فرست پارتی مایکرو بود. منم اگر بازیم رو بخوام از انحصاری در بیارم سعی میکنم ببرمش توی نمایش حریف که فن بیس اونورم بتونم جذب کنم.
کلا این چیزی که گفتم در حد شایعست. نه میشه اثباتش کرد و نه رد مگر اینکه روزی یکی از سران بیاد اصلشو بگه ببینیم چه خبر بوده
اخه مساله اینکه اون تتو رو مور دوس داشتنی تو E3 2006 رونمایی کرد ینی وقتی سونی تازه کنسول لانچ میخاد بکنه و فروشی نداشته ک بکنه:D
در مورد GTA بنظرم داستان اینطوری نبوده اما یادمه همون موقعه ها la noire که با ی تریلر CG معرفی شد آخرش یps3 نوشت که کف و خون قاطی کردم team bandai که قبل این واس سونی انحصاری میساخت حالا با سفارش راکستار چه چیز خفنی میخاد بده:D که بدشم مولتی شد و اما حیف که agent کنسل شد حیف که bully 2 فعلا ساخته نشده
کلا حیف هرچی پروژه مرموز بزرگ این مدلی که از طرف کمپانیایی مثل راکستار کنسل میشن

• Like
Reactions: Cj_sa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر