فوری: تریلر GTA VI به صورت رسمی منتشر شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آپدیت ۳:
با لیک شدن برنامه های راک استار تغییر کرده و از همین لحظه می‌توان تریلر این عنوان را تماشا کرد
لینک پخش تریلر بازی در یوتیوب:

آپدیت ۲:

اولین تریلر بازی در تاریخ سه شنبه، چهارده‌ام آذر ساعت ۱۷:۳۰ منتشر خواهد شد.
1000017671.jpg
با تشکر از @AchyTunic

آپدیت خبر:
راک استار به صورت رسمی بیانه ای مبنی بر انتشار تریلر نسخه جدید GTA VI را منتشر کرد. با این اوصاف اولین تریلر بازی در ماه آینده به مناسبت سالگرد ۲۵ سری منتشر خواهد شد.
1000014804.jpg

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام این هفته شاهد معرفی ششمین نسخه از بازی محبوب GTA خواهیم بود. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

به گزارش جیسون شرایر تحلیلگر معتبر سایت بلومبرگ، شرکت راک‌استار قصد دارد تا آخر این هفته بازی GTA VI را معرفی کند. همچنین تریلر بازی هم یک ماه بعد و در ماه دسامبر به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سری GTA منتشر خواهد شد.

1000014746.jpg

پنجمین نسخه از بازی GTA در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و با واکنش مثبت منتقدان و طرفداران این سری همراه بود. از آن زمان تا کنون GTA V موفق شده‌است رکورد های مختلفی را در زمینه فروش جا به جا کند و برای هفته‌های متوالی در صدر فروش کشور های مختلف قرار گیرد. با این حال در چند سال اخیر طرفداران این سری بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه بعدی آن بودند.

در این مدت شایعات مختلفی مبنی بر معرفی بازی به گوش می‌رسید و حتی شاهد لیک شدن اطلاعات و عکس‌هایی از نسخه در حال توسعه بازی بودیم، که با واکنش تند راک‌استار همراه بود.

اما حالا به نظر می‌رسد زمان مناسب فرارسیده و در نهایت در طی چند روز آینده بازی GTA VI به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منبع

Attachments

• GTA.jpg
    GTA.jpg
    37.3 KB · مشاهده: 90
  • 1000014738.jpg
    1000014738.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 204
آخرین ویرایش:

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
gta هیچ وقت بنچمارک گرافیکی نبوده و نیست و همیشه حالت آرکید داره در عوض اون جزئیات دیوانه وار توی بازیه که تعیین کننده کیفیته این بازیه
هر چند من فکم افتاد با این تریلر نمیدونم چی دیدید:|
مهم ترین نکته تریلر برا من رابطه دو تا شخصیت بود که رومنسه :xنه فامیلی خدا رو شکر

گاهی اوقات باید توجه نکرد و گذر کرد
بعضی از حرف‌ها و جملات و امثال این یه تله هستن
نباید در دام این تله‌ها بیفتیم

توجه کردن و جواب دادن به بعضی از سخنان یعنی اعتبار دادن به اون‌ها

• Like
Reactions: CriRo7

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
441
همین الان شعبه بازی سنتر شروع کردن
چند تا پست بالاتر می‌تونی نظر رو بخونی

ولی ای کاش زمانی که می‌خوایم یه نظر بدیم که خودمونو خیلی باحال ، کول ، فهمیده ، همه چیز دان و در حد خدا نشون بدیم ، حداقل نظری بدیم که توهین به شعور و شخصیت خودمون نباشه
چند ساعت قبل از این که اصلا تریلری از بازی منتشر بشه با یکی از همین افراد روبرو شدم که هنوز هیچی از بازی منتشر نشده بود گفت بازی انتظارات رو برآورده نمیکنه، البته مورد عجیبی نیست عادی شده که یه سری از همه چی ایراد بگیرن که خیلی همه چیز دان از بقیه بالاتر به نظر بیان

• Like
Reactions: playstation2

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
کیفیت ویدیوی یوتیوب رو از 480p ببر روی 1440p درست میشه مشکلت.

فکر کنم روی 144p بوده 😊
یا با فرمت .3gp دیده 😌

چند ساعت قبل از این که اصلا تریلری از بازی منتشر بشه با یکی از همین افراد روبرو شدم که هنوز هیچی از بازی منتشر نشده بود گفت بازی انتظارات رو برآورده نمیکنه، البته مورد عجیبی نیست عادی شده که یه سری از همه چی ایراد بگیرن که خیلی همه چیز دان از بقیه بالاتر به نظر بیان

کاملا درسته
حق باتوه
باید بگم اگر کسی با این افراد هم صحبت بشه پیامشون رو نقل قول کنه و پاسخ بده در اصل خودشو کوچیک کرده
چون هدف اونا همینه کوچیک کردن و خار کردن شما

ضرب المثل : جواب ... خاموشیست

• Smile
Reactions: Milad.Samavati

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--Dec. 4, 2023-- Rockstar Games®, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce that Grand Theft Auto VI is coming to PlayStation® 5 computer entertainment
systems
عملا نسخه PS5PRO رسما تایید شد
خدایش این میان نسلی بودن کنسولها بدترین ضربه رو به گیمر میزنه طرف میخواد کنسول بخره میگه نکنه این بازی رو pro بهتر باشه و.....
خدایش تریلر خفنی بود محیط شلوغ و با جزییات
کارکتر ها خیلی واقعی تر شدن حتی npc ها 😁
قبلا میشد جلو خانواده یزره پلی کرد که تو این نسخه کلا باید پشت در های بسته بشینی پاش😅

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
خدایش این میان نسلی بودن کنسولها بدترین ضربه رو به گیمر میزنه طرف میخواد کنسول بخره میگه نکنه این بازی رو pro بهتر باشه و.....
خدایش تریلر خفنی بود محیط شلوغ و با جزییات
کارکتر ها خیلی واقعی تر شدن حتی npc ها 😁
قبلا میشد جلو خانواده یزره پلی کرد که تو این نسخه کلا باید پشت در های بسته بشینی پاش😅

ضربه کجا بود
مثلا هر کی رفت کنسول میان نسلی xbox one x خرید
چی شد ؟ چه اتفاقی افتاد ؟
با اینکه xbox one x از نظر قدرت حتی از xss نسل ۹ هم قویتره
همون کنسول عادی و بیسیک بگیر حالشو ببر
کنسول میان نسلی فقط کلک پوله همین
زیاد ذهن خودتو درگیر این چیزا نکن
از گیم لذت ببر

Amin_am78

عضو جدید
Mar 24, 2020
4
وای از ساعت ۳ که از خواب پریدم و تریلرو دیدم تا الان نتونستم بخوابم😐😐😐😐
اگه بهترین تریلر عمرم نباشه یکی از بهترین‌هاست. کاش فقط لیک نمیشد که همه با هم میدیدیم و لذت می‌بردیم.
انتظار تا ۲۰۲۵ واقعا سخته برا این بازی
بعد از عرضه، قطعاً تاریخ صنعت گیم به ۲ قسمت تقسیم میشه: قبل از اومدن GTA VI و بعد از اومدن GTA VIB-):D:D:D:D🔥🔥🔥🔥🔥

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
ضربه کجا بود
مثلا هر کی رفت کنسول میان نسلی xbox one x خرید
چی شد ؟ چه اتفاقی افتاد ؟
با اینکه xbox one x از نظر قدرت حتی از xss نسل ۹ هم قویتره
همون کنسول عادی و بیسیک بگیر حالشو ببر
کنسول میان نسلی فقط کلک پوله همین
زیاد ذهن خودتو درگیر این چیزا نکن
از گیم لذت ببر
کلا من خودم اینجوریم میگم نهایت کیفیت فریم بازی کنم بقول شما مهم لذت بردنه دیگه
میان نسلی انقدر هم فیک نبود مثلا من خودم بازی کنترل اون اوایل رو proبازی میکردم با کمترین افت فریم بعد اونای که پایه داشتن فریم داغون بود براشون
بوده چندتا مورد دیگه برام پیش اومده مخصوصا اخر نسل
در ضمن یکسری بازیا تو مد 4k عجیب حال میده
ولی کلا گیمر اذیت میشه تو این دو دستگی حالا میخواد راست باشه یا دروغ

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
اولین تریلر GTA IV رو برید نگاه کنید بعد دیدن تریلر 6 . جالبه واقعا تفاوت ها . چقدر دارک و خفنه اون تریلر .
خیلی خوب بود اون تریلر و هنوز هم آهنگش توی ذهنمه. یادمه که اون آهنگ روی یکی از تریلرهای فیلم Watchmen هم بود و خیلی حالت خفنی به ویدیوها می‌داد.
به نظرم یه بخشی از تفاوت اتمسفر دو تا تریلر، به شهرهای دو تا بازی برمی‌گرده. GTA IV توی لیبرتی سیتی (نیویورک) جریان داشت که فضاش یه ذره متفاوته با وایس سیتی (میامی) که جَو ساحلی و حالت رنگارنگ و قرتی‌بازی و اینا توش بیشتره. :D
الآن رفتم دوباره تریلر GTA IV رو دیدم و یادم اومد که قیافه نیکو بلیک برامون سوژه شده بود، به خاطر شباهتش به محمود! :D

355305_23dsad3.jpg

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
خیلی خوب بود اون تریلر و هنوز هم آهنگش توی ذهنمه. یادمه که اون آهنگ روی یکی از تریلرهای فیلم Watchmen هم بود و خیلی حالت خفنی به ویدیوها می‌داد.
به نظرم یه بخشی از تفاوت اتمسفر دو تا تریلر، به شهرهای دو تا بازی برمی‌گرده. GTA IV توی لیبرتی سیتی (نیویورک) جریان داشت که فضاش یه ذره متفاوته با وایس سیتی (میامی) که جَو ساحلی و حالت رنگارنگ و قرتی‌بازی و اینا توش بیشتره. :D
الآن رفتم دوباره تریلر GTA IV رو دیدم و یادم اومد که قیافه نیکو بلیک برامون سوژه شده بود، به خاطر شباهتش به محمود! :D

355305_23dsad3.jpg
راکستار بعد از چرخ کامل la و miami باید دوباره برگرده نیویورک

• Like
Reactions: Dinosaur

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
کلا ما ایرانیا با دارک بیشتر حال میکنیم چون کل ژانر زندگیمون دارکه :D
ما خیلی وقته با خوشی و فان غریبم برا همین خیلیا حال نمیکنن میفهممتون:Dالان آمریکایی ها میمیرن برای این تریلر چون لایف استایلشونه قشنگ و همش دنباله خوشی ان
به نظرم بازیی قشنگه که تمش دارک نباشه ولی روند داستانیش جدی باشه مثله gta : sa
iv داستانی عالیه ولی اون پارته فانش و دور دورش مثله sa نیست
حالا رد دد دو رو فاکتور میگیریم که اصن یچیز فضاییه

پ.ن: یچیز خفن این تریلر شبکه های اجتماعیشو لایو گذاشتن توش بود عجب خفنه فرض کن مثلا از پیج لایو یه نفر لوکیشنشو پیدا میکنی میری ترورش میکنی یا دزدی میکنی ازش سلف اسنیچ خیلی خفن میشه :D

آخرین ویرایش:

Hmbazi

کاربر سایت
Mar 27, 2023
63
اینو بنظرتون میتونم ما روی سری S بازی کنیم؟! ینی جا میشه؟ 🤔
من هیچ وقت فن این gta نبودم ولی بیاد میخرمش. گرافیکش بالا پایین مهم نیس برام gta قبلی وارد مخفی کاری میشد حال نمیکردم. کرکتر بسیار اروم حرکت میکرد تاز میباس A رو هم میگرفتی اب تو دلش تکون نمیخورد..
همینو درست کنه بشه کمی سریعتر نشسته حرکت کرد مث واچ داگز مثلا خیلی خوشحال میشم. یه جاهاییش بد نیست ادم مخفیانه بره دنیاش بزرگه همه کار میشه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر