فوری: تریلر GTA VI به صورت رسمی منتشر شد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آپدیت ۳:
با لیک شدن برنامه های راک استار تغییر کرده و از همین لحظه می‌توان تریلر این عنوان را تماشا کرد
لینک پخش تریلر بازی در یوتیوب:

آپدیت ۲:

اولین تریلر بازی در تاریخ سه شنبه، چهارده‌ام آذر ساعت ۱۷:۳۰ منتشر خواهد شد.
1000017671.jpg
با تشکر از @AchyTunic

آپدیت خبر:
راک استار به صورت رسمی بیانه ای مبنی بر انتشار تریلر نسخه جدید GTA VI را منتشر کرد. با این اوصاف اولین تریلر بازی در ماه آینده به مناسبت سالگرد ۲۵ سری منتشر خواهد شد.
1000014804.jpg

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام این هفته شاهد معرفی ششمین نسخه از بازی محبوب GTA خواهیم بود. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

به گزارش جیسون شرایر تحلیلگر معتبر سایت بلومبرگ، شرکت راک‌استار قصد دارد تا آخر این هفته بازی GTA VI را معرفی کند. همچنین تریلر بازی هم یک ماه بعد و در ماه دسامبر به مناسبت سالگرد ۲۵ سالگی سری GTA منتشر خواهد شد.

1000014746.jpg

پنجمین نسخه از بازی GTA در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و با واکنش مثبت منتقدان و طرفداران این سری همراه بود. از آن زمان تا کنون GTA V موفق شده‌است رکورد های مختلفی را در زمینه فروش جا به جا کند و برای هفته‌های متوالی در صدر فروش کشور های مختلف قرار گیرد. با این حال در چند سال اخیر طرفداران این سری بی‌صبرانه منتظر معرفی نسخه بعدی آن بودند.

در این مدت شایعات مختلفی مبنی بر معرفی بازی به گوش می‌رسید و حتی شاهد لیک شدن اطلاعات و عکس‌هایی از نسخه در حال توسعه بازی بودیم، که با واکنش تند راک‌استار همراه بود.

اما حالا به نظر می‌رسد زمان مناسب فرارسیده و در نهایت در طی چند روز آینده بازی GTA VI به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

منبع

Attachments

• GTA.jpg
    GTA.jpg
    37.3 KB · مشاهده: 90
  • 1000014738.jpg
    1000014738.jpg
    131.3 KB · مشاهده: 204
آخرین ویرایش:

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
من جای راک استار باشم دقیقاً یه روز قبل از برگزاری گیم آواردز تریلر رو منتشر میکنم که کل اخبار رو به سمت خودم بکشونم!
تو گیم آواردز هم حتی مجبور باشن در مورد تریلر صحبت کنند.
البته با شناختی که از راک استار دارم چنین سناریویی اصلا بعید نیست.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
من جای راک استار باشم دقیقاً یه روز قبل از برگزاری گیم آواردز تریلر رو منتشر میکنم که کل اخبار رو به سمت خودم بکشونم!
تو گیم آواردز هم حتی مجبور باشن در مورد تریلر صحبت کنند.
البته با شناختی که از راک استار دارم چنین سناریویی اصلا بعید نیست.
حالا اینکه محاله اصلا راکستار بخواد تریلر توی مراسم نمایش بده در واقع اگه بخواد هم باقی شرکت کننده ها اصلا نمی خوان :ی gta خیلی وقته بزرگ تر از دنیای گیم شده! من ادم میشناسم کنترلر تو دستش نگرفته تاحالا و gta رو میشناسه
شرکت ها اگه حس کنن تریلر vi نزدیک مراسم نمایش داده میشه احتملا زمان نمایش هاشون رو تغییر بدن تا مدت ها همه خبرها میرن زیر سایه نمایش gta vi

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
20231010_081828.jpg
2025 لطفا بیا، سال بعد بزار Black Ops یه خودی نشون بده :D
شماره قبل یکی از بهترین رادیوها رو داشت و گل سرسبدش هم موزیک های مختلف از Tale of Us و اون تاک شو Chakra Attack از J.B smoove (بازیگر نقش لیان سریال Curb Your Enthusiasm) بود. این سری اگه از سبک Synthwave بزارن دیگه ایده آل ترین حالت ممکنه.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
تقریبا ۱۲ ساعت دیگه گزارش مالی شرکت منتشر میشه...احتمالا یه چیزهایی بگن

الان هم خبر معرفی gta6، تو سهام شرکت تاثیر گذاشته

View attachment 318005
گزارش مالی تیک تو ربطی به GTA 6 نداره ولی راک استار احتمالا تا قبل از این گزارش معرفی کنه تا سهامدارا حال کنن. خیلی غیرمنطقیه بخوان بعد گزارش چیزی معذفی کنن

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
شنبه می شه هفته بعد جیسون گفته همین هفته و البته توی تعطیلات آخر هفته هیچ وقت معرفی نداشتن
از الان تا جمعه احتمالش هست
عزیزم ذهن شما به تقویم شمسی فکر می‌کنه
هفته بعد میلادی از دوشنبه شروع میشه و آخر هفته میلادی میشه شنبه و یکشنبه
منظور شرایر از این هفته، چهارشنبه الی یکشنبه است، نه چهارشنبه تا جمعه شمسی

• Like
Reactions: pouria.sh

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
عزیزم ذهن شما به تقویم شمسی فکر می‌کنه
هفته بعد میلادی از دوشنبه شروع میشه و آخر هفته میلادی میشه شنبه و یکشنبه
منظور شرایر از این هفته، چهارشنبه الی یکشنبه است، نه چهارشنبه تا جمعه شمسی
توی تقویم شمسی جمعه روز کاریه؟ :D
روزای تعطیلی رو که نباید جر روزای کاری حساب کنی هفته حساب کنی
از امروز تا همون جمعه روز کاری حساب میشه مگر اینکه بخوان سنت شکنی کنن شنبه/یکشنبه که تعطیلات هست اعلام کنن

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
توی تقویم شمسی جمعه روز کاریه؟ :D
روزای تعطیلی رو که نباید جر روزای کاری حساب کنی هفته حساب کنی
از امروز تا همون جمعه روز کاری حساب میشه مگر اینکه بخوان سنت شکنی کنن شنبه/یکشنبه که تعطیلات هست اعلام کنن
اول شما گفتی شنبه میشه هفته بعد، الان میای میگی روز کاری
یک سوتی دادی قبول کن دیگه چرا توجیه میکنی کی دیدی برای معرفی یک بازی روز کاری و غیر کاری بگن :| اتفاقا روز تعطیل بهترین موقع برای معرفی بازی

ببینید عزیزان، این الان تقویم بلاد کفر و غرب وحشیه
امروز Wednesday، روز سوم هفته و هشتم نوامبره
من اگه تو شیطان بزرگ زندگی می‌کردم و به دوستم جورج میگفتم این هفته قراره ببینمت، منظورم از Wednesday تا Sunday بود که به تقویم ما میشه از امروز تا یکشنبه هفته بعد
IMG_20231108_145929.jpg
FYI
تقویم میلادی Saturday-Sunday روز تعطیل و آخر هفته بنابر یکسری دلایل مذهبی و تقویم شمسی و اسلامی هم روز جمعه آخر هفته است بنابر یکسری دلایل مذهبی

• Like
Reactions: pouria.sh

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
اول شما گفتی شنبه میشه هفته بعد، الان میای میگی روز کاری
یک سوتی دادی قبول کن دیگه چرا توجیه میکنی کی دیدی برای معرفی یک بازی روز کاری و غیر کاری بگن :| اتفاقا روز تعطیل بهترین موقع برای معرفی بازی

ببینید عزیزان، این الان تقویم بلاد کفر و غرب وحشیه
امروز Wednesday، روز سوم هفته و هشتم نوامبره
من اگه تو شیطان بزرگ زندگی می‌کردم و به دوستم جورج میگفتم این هفته قراره ببینمت، منظورم از Wednesday تا Sunday بود که به تقویم ما میشه از امروز تا یکشنبه هفته بعد
View attachment 318027
FYI
تقویم میلادی Saturday-Sunday روز تعطیل و آخر هفته بنابر یکسری دلایل مذهبی و تقویم شمسی و اسلامی هم روز جمعه آخر هفته است بنابر یکسری دلایل مذهبی
در تایید حرفت باید بگم که مایکروسافت شوکیس هاش رو شنبه میذاره پس با اینکه آخر هفته هست معرفی روز شنبه بعید نیست.

FYI برای دوستان که روز یکشنبه روز شروع اول هفته هست با اینکه اسمش Weekend هست و معمولا اتفاقی توش نمیفته.

ولی در مورد راکستار روز جمعه روز مورد علاقشه پس بت من روی جمعه هست.

• Like
Reactions: DoomedToKill

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
در تایید حرفت باید بگم که مایکروسافت شوکیس هاش رو شنبه میذاره پس با اینکه آخر هفته هست معرفی روز شنبه بعید نیست.

FYI برای دوستان که روز یکشنبه روز شروع اول هفته هست با اینکه اسمش Weekend هست و معمولا اتفاقی توش نمیفته.

ولی در مورد راکستار روز جمعه روز مورد علاقشه پس بت من روی جمعه هست.
البته بستگی به کشورشم داره.
در مورد آمریکا (و راکستار که شرکت آمریکایی هست) اینی که یک شنبه شروع هفته هست درسته.
اما توی اروپا دوشنبه شروع هفتست.
کلا بستگی به کشور داره خیلی.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
بعد از لیک بود که رسما توسط راکستار معرفی شد میمونه تریلر 25 سالگی چه تاریخیه؟ احتمالا همون موقع باشه راکستار به گیم اوراد باج نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر