فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
رفیق این همون خبری هست که من چند روز پیش تو صفحه ی قبلی گذاشتم!
در موردشم توضیح دادم موضوع اینه که طرف تونسته فایل های bin رو اجرا کنه!:smile:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام!
Flyer دومین exploit خود رو در فریمور 6.20 پیدا کرد !
اینبار هم مانند اون فرد ژاپنی ( Maku's) که تونست در یک دموی بازی exploit پیدا کنه flyer هم در یه دمو بازی با این تفاوت که این دمو مربوط به رجیون 2 یعنی یوزر های اروپا هست! این باگ رو پیدا کنه!
اگه یادتون باشه تو خبرهای قبلی گفتم که Flyer فایل های Bin رو به خوبی روی فریمور 6.20 اجرا کرده که توسط همون اولین exploit ی که پیدا کرده بود تونسته بود به این موضوع دسترسی پیدا کنه!
خبر ها هم اینو میرسونند که psp go داران منتظر release هر گونه هک باشند چون که خبرها نزدیکه!
مزیت این exploit اینه که باعث اجرای Hombrew و Emulators میشه و این دمو هم نیازی به دسترسی به psn نداره ! و میشه از طریق همین سایت های موجود دمو رو به صورت رایگان دانلود کنیم (دموهای بازی روی فریمور های اصلی قابل اجراست)
متن اصلی!
Yah, great news. I found second one savedata exploit, but main thing is – it’s demo and it can be downloaded from anywhere, i mean it can’t be pulled from psn.
nearly done with bin loader.
Flyer:
update:
منبع

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام!
Flyer دومین exploit خود رو در فریمور 6.20 پیدا کرد !
اینبار هم مانند اون فرد ژاپنی ( Maku's) که تونست در یک دموی بازی exploit پیدا کنه flyer هم در یه دمو بازی با این تفاوت که این دمو مربوط به رجیون 2 یعنی یوزر های اروپا هست! این باگ رو پیدا کنه!
اگه یادتون باشه تو خبرهای قبلی گفتم که Flyer فایل های Bin رو به خوبی روی فریمور 6.20 اجرا کرده که توسط همون اولین exploit ی که پیدا کرده بود تونسته بود به این موضوع دسترسی پیدا کنه!
خبر ها هم اینو میرسونند که psp go داران منتظر release هر گونه هک باشند چون که خبرها نزدیکه!
مزیت این exploit اینه که باعث اجرای Hombrew و Emulators میشه و این دمو هم نیازی به دسترسی به psn نداره ! و میشه از طریق همین سایت های موجود دمو رو به صورت رایگان دانلود کنیم (دموهای بازی روی فریمور های اصلی قابل اجراست)
متن اصلی!
Yah, great news. I found second one savedata exploit, but main thing is – it’s demo and it can be downloaded from anywhere, i mean it can’t be pulled from psn.
nearly done with bin loader.
Flyer:
update:
منبع

با تشكر از خبر , ولي به نظر من اينا همش داستانه ! من شخصا تا موقعي كه چيزي رو با چشمم نبينم ديگه اين خبرا واسم معني نداره !

من بعد از هك 5.03 واسه 3000 خيلي از اين خبرا ديدم ولي هيچ كدوم درست نبود !

يه بار خوندم يه هكر هندي هكش كرده ! يه بار حتي يه ويديو از گروه mac اومد كه اين فريمور هك شده , يه بار خوندم كه

دارك الكس داره روي فريمور 6.20 كار ميكنه و تا چند وقته ديگه سايتش باز ميشه و از اين داستان هاي سره كاري ! ولي دريغ از

يك جو واقعيت تو اين خبرا !....

فقط بايد اميدوار بود !

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,197
کلا این تاااااااااپیک رو ببندین!هر موقع میام دوستان اسپمر اینجارو مورد عنایت قرار دادن!که چی اخه!
هرموقع اومد تاپیک رو باز کنین!!!!!!!!!

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
با تشكر از خبر , ولي به نظر من اينا همش داستانه ! من شخصا تا موقعي كه چيزي رو با چشمم نبينم ديگه اين خبرا واسم معني نداره !

من بعد از هك 5.03 واسه 3000 خيلي از اين خبرا ديدم ولي هيچ كدوم درست نبود !

يه بار خوندم يه هكر هندي هكش كرده ! يه بار حتي يه ويديو از گروه mac اومد كه اين فريمور هك شده , يه بار خوندم كه

دارك الكس داره روي فريمور 6.20 كار ميكنه و تا چند وقته ديگه سايتش باز ميشه و از اين داستان هاي سره كاري ! ولي دريغ از

يك جو واقعيت تو اين خبرا !....

فقط بايد اميدوار بود !

شما تو کجا خوندی دارک الکس داره روی فریم ور 6.20 کار میکنه ؟؟؟

کلا این تاااااااااپیک رو ببندین!هر موقع میام دوستان اسپمر اینجارو مورد عنایت قرار دادن!که چی اخه!
هرموقع اومد تاپیک رو باز کنین!!!!!!!!!

اسپم به پست شما و این دوستمون میگن که الکی میاید پست میدید.پستهای قبلی اکثرا خبر هستن

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان تمامی خبر هایی که من در این تاپیک قرار دادم همگی از منبع معتبر که یکی از سایت های معروف psp هم هست در اینجا گذاشتم اگه یه خورده به خودتون زحمت بدید و منبع رو بخونید می فهمید که اصلا fake نیست!
و تا همین الانشم به پیشرفت خوبی در این زمینه رسیدند ! در ضمن این خبر ها که دارک الکس برگشته و هکر هندی اینا هم من اصلا کاری با هاشون ندارم میتونید توی تاپیک شایعات در موردش بحث کنید اما اینو هم می دونم که psp 3000 هم از طریق همین exploit ها هک شد که خبر هاشم مرتب درون همین منبعی که من ذکر کردم قرار داده میشد !
اگه سوالی چیزی در این مورد (exploitها و ...) دارید من در خدمتم...
اگه یه خورده هم دقت کنید میبینید که پست های من اسپم الکی نیست و اکثرا خبرهای جدید در مورد هک فریمور 6.20 بوده پس لطفا شما اسپم بی مورد ندید!:smile:
نام تاپیک هم که معلومه (فریمور 6.20 هک شد):-"
منتظر خبرهای خوب و جدید هم باشید دوستان!:love:

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
salam

آقا خبره خوبی هست.
فقط یک سوال پیش میاد که آیا هک کامله یا نه مثل قبلی ها وقتی خاموش بشه میپره؟
من یک سواله دیگر هم دارم که exploit چیه؟fake یعنی چی؟
این دو تا رو توضیح دهید لطفا.
مرسی

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
آقا خبره خوبی هست.
فقط یک سوال پیش میاد که آیا هک کامله یا نه مثل قبلی ها وقتی خاموش بشه میپره؟
من یک سواله دیگر هم دارم که exploit چیه؟fake یعنی چی؟
این دو تا رو توضیح دهید لطفا.
مرسی
این هک که قراره بیاد به احتمال خیلی زیاد کاری میکنه که قابلیت اجرای برنامه رو روی فریمور اصلی پیدا کنه و خبری از اومدن فریمور کپی خور بعدی نیست بلکه همین فریمور از طریق باگ هایی که راه نفوذ به فریمور هستند قادر به اجرای برنامه و در نتیجه بازی های کپی کنه!
exploit هم همون باگ هایی است که در save game بازی ها پیدا کردند!
اون fake هم معنی دروغ بودن یا جعلی بودن است! بالا منظورم این بود که راسته!;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,197
اخه دوست من هرکسی میاد نظری میده!ادم میاد یک خبر بخونه 600تا اسپم یا باید فقط خبر رو بزارن یا ..
با نظریه دادن مشکلی حل نمیشه!مام که هکز نیستیم؟
این تاپیک برای اطلاع رسانی هست؟منم منظورم همینه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر