فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

AMIR_PAYAMBAR

کاربر سایت
Dec 28, 2008
38
نام
امیر
من تو تایپیک قبلی 10 تا expeloit واسه 6.10و 5.50 گزاشتم شما download کردید ببینید چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dload:
اقایون تا امروز 1000تا xpelite پیداشده
تازهtiff هم گزاشتم با video یعنی کسی نفهمید این جی هست :shocked::wallbash:

hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmm:blink1::scare::no:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
من تو تایپیک قبلی 10 تا expeloit واسه 6.10و 5.50 گزاشتم شما download کردید ببینید چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dload:
اقایون تا امروز 1000تا xpelite پیداشده
تازهtiff هم گزاشتم با video یعنی کسی نفهمید این جی هست :shocked::wallbash:

hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmm:blink1::scare::no:
دوست عزیز چرا حرف الکی می زنی اولا ما بحثمون روی فریمور 6.20 هست نه فریمور 6.10 و 5.50 ثانیا هیچ کدوم ازفریمورهای 6.10 که توسط هکری بنام freeplay هک هم شدن هیچ گونه costum firmware و یا chickhen و یا هر چیزی دیگه به صورت رسمی و عمومی عرضه نشده اون exploit ها هم مال خیلی وقته که هکر ها گذاشتن برای علاقه مندانی که خودشون دوست دارن روی فریمور کار کنند! پس لطفا اسپم الکی ندید اون پست قبلی هم کسی بهتون جواب نداد به خاطر همین بود! مطمئن باش اگه خبری چیزی بشه اولین نفری که خبر رو میزاره من هستم!پس نگران نباشید;)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
یه سوال دارم. شاید میبایست تو بخش فریمور مطرح میکردم ولی.......
الان 3004 ها هم که هک نشدن همین 6.20 روشونه یا 5.50؟ یا اصلا 6.10؟ باید جی باشه که معلوم بشه هک شدس؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
یه سوال دارم. شاید میبایست تو بخش فریمور مطرح میکردم ولی.......
الان 3004 ها هم که هک نشدن همین 6.20 روشونه یا 5.50؟ یا اصلا 6.10؟ باید جی باشه که معلوم بشه هک شدس؟
دوستان فریمورهای 5.50 و 6.10 و 6.20 هیچ کدوم به طور کامل هک نشدند فقط در فریمور های 6.10 و 6.20 چند تا exploit پیدا شده که فعلا فقط فقط دارن روی همون 6.20 کار میکنند و همه چیز به این فریمور بستگی داره!
در ضمن آخرین فریمور کپی خور شده هم 5.50 gen d 3 هست که فقط بر روی psp های کپی خور دائم نصب میشه و برای psp های 3000 هم آخرین فریمور کپیخور شده 5.3 gen C هست!

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان
من ميخوام بدونم اگه اين فريمور هك بشه اون وقت قيمت 3000 و go اصولا ميره بالا پس اگه من الان 3000 بگيرم بهتره يا وايسم اين هك شه.درضمن ممكنه go هك شه ولي 3000 نشه.ممنون ميشم جواب بديد:biggrin1:

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
سلام دوستان
من ميخوام بدونم اگه اين فريمور هك بشه اون وقت قيمت 3000 و go اصولا ميره بالا پس اگه من الان 3000 بگيرم بهتره يا وايسم اين هك شه.درضمن ممكنه go هك شه ولي 3000 نشه.ممنون ميشم جواب بديد:biggrin1:

3000 فک نکنم قیمتش خیلی تغییر کنه چون همین الان کپی خور موقت هست . کپی موقتم زیاد فرقی با دائم نداره . ولی اگه psp Go هک بشه ، قیمتش باید خیلی بره بالا... . دومن PSP 3000 من باور دارم که هک میشه ... . سومن الان خبر هک فریمور 6.20 همه داره کم کم میاد پس من پیشنهاد میکنم الان PSP Go بخر...

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان یه خورده توجه کنید خوب:biggrin1::biggrin1:
خوب اگه فریمور 6.20 هک بشه( که داره میشه) اگر هر چیزی مثل eloader یا Costum firmware بیاد واسه همه ی psp ها میاد!!... فریمور روی این psp با فریمور روی اون psp که دیگه فرقی نداره! مهم اینه که 6.20 هک کامل بشه اون موقع همه ی psp ها چه fat چه slim و چه 3000 و چه psp go میتونند psp شون رو هک کنند و....
پس در نتیجه psp go همین الانم واقعا ارزش خرید داره چرا که 2 سر و گردن از psp های دیگه بالاتره مثل قبلیت بلوتوث،16 گیگ حافظه ی داخلی و....;)

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
خب یعنی الان همه ی بازی ها رو 3000 بالا میاد درسته؟ من خودم اصلا از go خوشم نیومد! نمیدونم چرا؟؟؟؟؟ ولی 3004 خیلی بهتر تو دلم نشست!! یه سوال دیگه:
الان گفتی که gen c 5.30 رو 3000 میخوره. پس رو 2000 های دائم چیه؟ اگه 6.20 هک شه رو همه میاد یا فقط اختصاصا با go میاد و 3000 دارا باید ........
(ببخشید از این سوال های کلیشه ای که میپرسم. نمیدونم دیگه!)

GRAND FIRE

کاربر سایت
Jun 24, 2009
35
نام
Maziar
ببخشید که این سوال رو اینجا می پرسم:
من فریمور PSP 2004 مو آپدیت کردم به 5.50 gen-d3 final هیچ مشکلی نداره ولی بازی smack down vs raw 2009 رو لود نمی کنه (چند تا بازی دیگه رو امتحان کردم این مشکل رو نداشت) میشه راهنماییم کنید که باید چی کار کنم. من بدون این بازی نمی تونم زندگی کنم :(

AMIR_PAYAMBAR

کاربر سایت
Dec 28, 2008
38
نام
امیر
اون expelit هایی که من گزایشتم همشون helo wordهستند تا بچه ها متمعن بشن نکه دستگاهشون رو با این هک کنن 1هم میشه گفت هک کامل هست ولی به UMD marcury اهتیاج داره؟!!!!!!:biggrin1:
امتحانش کردم البته با بازی کپی و دستگاه کپی خور؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
خبرهای جدید حاکی از اینه که برای بار چهارم (وکیلم عروس خانوم:p)exploit دیگر در game save data یک بازی پیدا شد اما این بار بسیار امیدوارانه تر از قبل چون exploit که پیدا کرده اند اینبار در یک دمو بازی هست نه بازی کامل!
فردی بنام maku140 اینبار در یک demo بازی که با اون Hello World گفته میشه (نام بازی نیست) این exploit رو پیدا کرده که روی فریمور 6.20 کار میکنه و نکته ی بسیار خوب و مثبت این exploit با قبلی ها اینه که این exploit در یک دمو بازی است و برای هک کردن فریمور نیازی نیست که بازی رو از طریق دیسک های اوریجینال UMD و برای psp go هم از طریق اینترنت و خرید کارت های psn برای هک psp وارد عمل شیم!
چون که دمو های بازی به صورت رایگان هستند و براحتی روی فریمور های اصلی اجرا میشوند!:smile:

thumb.php

این فرد یک ویدئو هم از این هک گذاشته که میتونید در لینک پائین مشاهده کنید!
منبع!

آخرین ویرایش:

bigbang1368

کاربر سایت
Mar 14, 2010
5
psp goh رو كاري باش ندارم - ولي ما 3000 ها چي كار كنيم لامصب خيلي ستمه ! فقط به عنوان mp3 پلير و يه بازي كه از رفيقم گرفتم gangs of london تو راه دانشگاه ازش استفاده ميشه !!
ei baba dast ro delam nazar ke khoneeeeeeeee mane bad bakht faghat 2ta bazi umd daram digam bas gir nemiad lamassab age kasi fahmid psp go ya 6.20 hack shodie behem bege chon halam az psp 3000 beham khorde

saeedpersian

کاربر سایت
Oct 2, 2009
10
آقا یه خبر دیگه از پیدا شدن savegame

کسی میتونه این متن رو نرجمه کنه

Firmware 6.20 Save Game exploits – Whats happening?
save-game-exploit.jpg

Code:
We know things are quiet at the moment. Most of you it seems are waiting patiently on news from these Save Game Exploits. Not much to report as things have gone underground as you know. 

However we do have an update today from Flyer over at lan.st. Stating he has made some progress and is able to load binary files from the memory stick. This itself is a huge step. Meaning an eloader is possible.

Quoting Flyer:

so here some little update on progress
bin loader works fine^^

tnx a lot wololo for his help and patience^^
tnx n00b81 and everyone other who helped me^^

—-

binary loader works fine, that mean it indeed loads code from binary file on ms.
if u mean some proof like video or else, then there won’t be anything like this, ’cause there’s no need. 

This exploit is the second of three known 6.20 Firmware save game exploits out there. The first is PSPJoke’s save game exploit which we haven’t heard anything about since its discovery, then Flyers and lastly the half-boiled 6.20 save game exploit. 

A release is very unlikely, not for a long while or when Sony patches it. Still hang in there. Don’t go updating to 6.30 when its released…..(If its released)

Source: Lan.st

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر