فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
بابا خودتون فکر کنید اگه قرار باشه هک بشه و بازی iso یا cso رو اجرا نکنه پس چرا هکش رو می خوان جمعه ساعت 12 بدن بیرون؟؟؟؟

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
بابا خودتون فکر کنید اگه قرار باشه هک بشه و بازی iso یا cso رو اجرا نکنه پس چرا هکش رو می خوان جمعه ساعت 12 بدن بیرون؟؟؟؟
اینم یه حرفیه:d
ولی من میگم iso رو چه با iso loader چه با حالا هر چیز دیگه اجرا میکنه.
اگه اینطور نباشه که t-n بی خود وقتشو واسه یه چیز بیهوده صرف نمیکنه.
بعدشم این حرف از خود هکر نیست.;)

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
156
اینکار هم میشه کرد؟:-/

when i get 6.20 tn hen im going to install the 5.03 cfw enabler and play iso i cant wait
ببیند من درست متوجه شدم؟.اقای total noob یه فریمور "حالا لایو یا غیره؟"به pspgen داده بعد اون ها هم قراره با اون هر برنامه ای دلخوشن خواست اجرا کنن. مثل isoloader .یا نصب cfw6.20 "مثلا"یکی کمی توضیح بده

ak343522

کاربر سایت
Sep 21, 2010
53
نام
امیر
ببیند من درست متوجه شدم؟.اقای total noob یه فریمور "حالا لایو یا غیره؟"به pspgen داده بعد اون ها هم قراره با اون هر برنامه ای دلخوشن خواست اجرا کنن. مثل isoloader .یا نصب cfw6.20 "مثلا"یکی کمی توضیح بده
نه گروه gen فقط می خواد امتحان کنه که درست کار می کنه یا نه اگه درست کار نمیکنه درستش کنن.

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
کلمه ی hen یعنی homebrew enabler
اونا میخوان با اجرای homebrew و همچنینiso loaderبازی های isoرو اجرا کنن.
در واقع اونطور که ما خوندیم این کپی خور یه واسطه برای اجرای بازی هستش.;)
من خودم به شخصه اینو قبول ندارم.اگه اینطور باشه دیگه واسه چی t-nبیاد یه کپی خور جدید بده.
چه کاریه؟
از همون روش پست اول تاپیک استفاده میکنیم.:d;)
اون کسی که این حرفو زده یا با t-n مشکل داشته یا ...:d

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
156
کلمه ی hen یعنی homebrew enabler
اونا میخوان با اجرای homebrew و همچنینiso loaderبازی های isoرو اجرا کنن.
در واقع اونطور که ما خوندیم این کپی خور یه واسطه برای اجرای بازی هستش.;)
من خودم به شخصه اینو قبول ندارم.اگه اینطور باشه دیگه واسه چی t-nبیاد یه کپی خور جدید بده.
چه کاریه؟
از همون روش پست اول تاپیک استفاده میکنیم.:d;)
اون کسی که این حرفو زده یا با t-n مشکل داشته یا ...:d
تا اونجا که من میدونم tn میخواد به هسته فریمور دست پیدا کنه که پیدا کرده.حالا اینhbl که اومده بود فقط تا حدی از امنیت این دستگاه کم میکرده ولی میشد باهاش ور رفت و به جاهایی رسید و کار دلخواه رو روی دستگاه انجام داد.بازم میگم تا اونجاییکه من میدنم

آخرین ویرایش:

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
تا اونجا که من میدونم tn میخواد به هسته فریمور دست پیدا کنه که پیدا کرده.حالا این hen که اومده بود فقط تا حدی از امنیت این دستگاه کم میکرده ولی میشد باهاش ور رفت و به جاهایی رسید و کار دلخواه رو روی دستگاه انجام داد.بازم میگم تا اونجاییکه من میدنم
آره.درسته.
تو اون متنی هم که کذاشتم این مسیله ذکر شده بود.پس جای نگرانی نیست.
من که به اجرای بازی ها امبدوارم.;)
تا جمعه خدا بزرگه.
فکر کنم T-n زودتر cfw رو داد به pspgen.comتا گروه pspgenاصلاحات لازم رو روش انجام بده;)>:d<
به امید خبر های خوش:x

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
156
قضیه دیگر از پیچوندن گذشته.tn کار خودشو کرده .دستش درد نکنه .حالا مونده گروه جن"عجب اسمی داره" که اصلاحات یا تست های لازم رو انجام بده. درضمن درمورد ساعت عرضه فریمور یا هرچی معتبر هست دیگه ؟آره!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
قضیه دیگر از پیچوندن گذشته.tn کار خودشو کرده .دستش درد نکنه .حالا مونده گروه جن"عجب اسمی داره" که اصلاحات یا تست های لازم رو انجام بده. درضمن درمورد ساعت عرضه فریمور یا هرچی معتبر هست دیگه ؟آره!
آره مطمئن هست!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
در هر صورت آموزش تو پست اول هست!
به محض اینکه بیاد یه تاپیک جدا براش می زنم!
خودم امتحان می کنم بعد!
در هر صورت!کسانی که 5.03 دارن خیلی صبر کنن!چون فعلا راه برگشتی به 5.03 نیست
5.50 ها هم اگر می تونن پاندورا کنن امتحان کنن ولی اگر نه اون ها هم دست نگه دارن!
من الان به 6.20 آپدیت کردم homebrew ها رو اجرا کردم!ولی بازی ها از محیط xmb قابل اجرا نیست ولی تو ورژن جدید از تو محیط xmb بازی ها اجرا می شن!

amir2bayat

کاربر سایت
Apr 23, 2010
2
با سلام به همه دوستای گلم !!!!
تنها 4 روز مونده تا هک دائم پی اس پی 2000 و 3000 با فریمور 5.51 به پایین و هک موقت psp go و psp3000 با فریمور 6.10 به بالا ارائه بشه !!!!!
لطفا اطلاع رسانی کنید !!!!!
منبع این گفته رو هر کی می خواد mail بزنه تا بهش بگم !!!
کریسمس امسال رو با psp یتون حال کنیییییییییییییییییییییید !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر