فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

PSP-BAZ

کاربر سایت
Apr 4, 2008
50
نام
Mohammad
اگر psp2 بیاد چی می گی؟
شما تو gamespot بازی های nd رو ببین بعدش ببین نظرت عوض نمی شه

psp2 وجود نداره عزیز من حداقل تا 2 سال دیگه که اونم میگن قرار تا دسامبر 2012 دنیا نابود بشه :|
تازه 3ds رو دیدم و بازی هایی که داره براش ساخته میشه که این حرف رو زدم
سونی دیگه مثل قبل psp رو ساپورت نمیکنه یعنی دیگه خیلی کم بازیه خوب براش میاد فقط کافیه یه نگاه تو همون gamespot بندازی تا متوجه بشی تازه با وجود همه ی اینا اینقد هم سختگیری میکنه واسه کپی کاری نکردن ..... به هر حال به نظر من psp داره طرفداراشو از دست میده
یکیش خود من و شاید هزاران نفر دیگه مثل من

سونی اینقد احمق بود که umd رو برداشت از روی pspgo و حتما باید بازی ها دانلود بشن واسش به نظر من که خیلی مسخرس و اگه بخواد این سیاست رو واسه psp 2 اجرا کنه که دیگه ....

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اگر psp2 بیاد چی می گی؟
شما تو gamespot بازی های nd رو ببین بعدش ببین نظرت عوض نمی شه

خوب من جفتشو دارم ببين بازي دستي بايد گيم پلي و تنوع داشته باشه و كاملا قابل حمل اما چرا اينو گفتم چون اگه قرار باشه بازي هاش شبيه كنسول خونگي باشن خوب شما مي ري 360 يا PS3 بازي مي كني كه گرافيكشونم خيلي بالاترن و كنترلشونم همين طور پس يه دستگاهي مثل DS كه هم كنترلش داراي تنوع هست و هم بازي هاش و راحت تر جا به جا مي شه گزينه ي مناسب تري هست هر چند گرافيك خيلي پايين تري داشته باشه(در حد PS1 هست)

من خودم تا قبل از اينكه DS دستم بگيرم ازش متنفر بودم اما وقتي از نزديك باهاش كار كردم نظرم كاملا عوض شد

پ.ن:البته جاي اين پست هم اينجا نبود اما چون پرسيده بودي و براي خيلي ها هم سوال هست اين مسئله جواب دادم

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
992
نام
محسن
دوستان واقعا پی اس پی دیگه شورشو در آورده سالی 1بازی میاد واسش اونم با کلی مکافات! ماله من که سال میا میره روشن نمیشه وضعیت هک هم همینه هست .کلا دیگه امیدی بش نیست.

matina

کاربر سایت
Apr 5, 2008
60
تیم های ایرانی هیچ کاری نمیکنند قربونت فقط خوب حرف زدن رو بلدن باید منتظر تیم های خارجی بود البته این رو هم بگم که اونها هم بالاخره این کار رو میکنند همون طور که Ps3 رو کردند
اما باید دید کی ...........

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
تیم های ایرانی هیچ کاری نمیکنند قربونت فقط خوب حرف زدن رو بلدن باید منتظر تیم های خارجی بود البته این رو هم بگم که اونها هم بالاخره این کار رو میکنند همون طور که Ps3 رو کردند
واقعا حرفت رو قبول دارم رفیق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینا همه حرف و ..............:d

AMIR_PAYAMBAR

کاربر سایت
Dec 28, 2008
38
نام
امیر
سلام

شما جای که ازش مدرک بخاید دارید تهسینش میکنید ۱ عکس که نشد مدرک!:-b
هر کسی میتونه با فتو شاپ این رو درست کنه شما باید کد ها ی نوشته شده به دست اونها یا روش اکسپلویت رو می فهمیدین بعد قبول می کردینو منتظر میموندید ان یارو اسلن نمیدونست iplچی هست که بخاد تهتس برنامه نویسی کنه این روشی هم که گفت خنده دار ترین چیز ممکن بود.:-j
نمیدونم شما چجور قبول کردید:-@

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

جاي كلمه ي ps3 بايد سوني را قرار مي دادي:d

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
بچه ها طبق آخرین خبری که در سایت psphack اعلام شده فردی به نام Total_Noob تونسته kernel ای پیدا کنه که امید برای هک کامل ار طریق فعال کردن homebrew و اجرای chiken (در نتیجه هک کامل) رو خیلی بالا برده . رو این نکته که سر کاری نیست تاکید زیادی شده و اعلام شده تا قبل کریسمس به احتمال زیاد برنامه ی هک کامل میشه !
البته اینقدر از این وعده ها دیدم که تا روزی که یه بازیه ISO رو PSP اجرا نکنم باورم نمیشه !!!!
راستی این هک شامل psp3000 و pspgo میشه (مسلما هر psp با فیرموار زیر 6.20) . اما تاکید شده که به هیچ وجه فیرموار psp رو به بالای 6.20 ارتقا ندید !
باید منتظر بود و دیدی آخرش چی میشه !
اینم لینک خبر :
http://www.psp-hacks.com/2010/10/08...nd-and-6-20-tn-hen-to-be-released/#more-16791

kiki-riki

کاربر سایت
Sep 21, 2010
14
حدود 2 ساعت قبل Total_Noob ویدئویی را منتشر کرد که نشان میده خیلی توی هک جلو رفته، درضمن من بیشتر پستها رو خوندم، همه اینکارها رو روی PSP Go هم انجام داده و آنجا هم با موفقیت بوده.

اینم لینک به فروم و ویدیو

تا کریسمس اگه زنده بودم هک رو میریزم :d یه خرده دیر نیس؟:(
من نمی تونم او ویدیو رو ببینم میشه لطف کنی بگی باهاش چی اجرا کرده؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
90% Homebrew Support for 6.20 TN!

خوب دوستان مثل اینکه یه فردی به نام Total_Noob’sتونسته 90 درصد Homebrew هارو روی PSP 1000 اجرا کنه و فکر می کنم کار دیگه برای این مدل پی اس پی تمام شده!این دوستمون مثل اینکه پی اس پی گو نداره و نمی تونه روش این آزمایشات رو انجام بده!
6-20-tn-total-noob-hen_0901B000F500342144.png
منبع:
www.psp-hacks.com
www.pspgen.com
یه فیلم هم در منبع اول آورده شده ولی چون هیتلر هست و من الان هیتلر شکن ندارم پس نمی تونم بذارم هرکی داره بره نگاه کنه اینجا بذاره(نذاشتید خودم عصری می ذارم:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر