فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

farbid44

کاربر سایت
May 19, 2010
6
باسلام
من پی اس پی3004 با ورژن 5.7 داشتم و اونو با ورژن 6.2 آپگرد کردم و طبق گفته شما مو به مو اجرا کردم ولی باز موقع آخر که صفحه سیاه میاد ارور می گیره و میگه با این ورژن هماهنگی ندارد . من جای اشتباه کردم یا با دستگاه من هماهنگی نداره لطف کنید راهنمائی کنید.
ممنون

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
باسلام
من پی اس پی3004 با ورژن 5.7 داشتم و اونو با ورژن 6.2 آپگرد کردم و طبق گفته شما مو به مو اجرا کردم ولی باز موقع آخر که صفحه سیاه میاد ارور می گیره و میگه با این ورژن هماهنگی ندارد . من جای اشتباه کردم یا با دستگاه من هماهنگی نداره لطف کنید راهنمائی کنید.
ممنون
شما وقتی فایل hbl-r85-wololo رو extract میکنید این سه فایل داخلش بیرون میاد پوشه ی hbl و فایل .h.bin و README شما باید پوشه ی hbl و فایل h رو توی روت مموری (صفحه ی اول مموری پس اس پی) کپی کنید بعد اون فایل to save game UCUS98732_DATA02 /PSP/SAVEDATA کپی میکنید .
به این روش پیش برید حتما باید کار بده!

farbid44

کاربر سایت
May 19, 2010
6
شما وقتی فایل hbl-r85-wololo رو extract میکنید این سه فایل داخلش بیرون میاد پوشه ی hbl و فایل .h.bin و README شما باید پوشه ی hbl و فایل h رو توی روت مموری (صفحه ی اول مموری پس اس پی) کپی کنید بعد اون فایل to save game UCUS98732_DATA02 /PSP/SAVEDATA کپی میکنید .
به این روش پیش برید حتما باید کار بده!

دست عزیز من تمام این کار ها را کردم ولی این پیغام را به من می دهد (DO NOT POST LOS FILES OR BUS RCPORTS FOR THIS VERSION) حالا من کجا کارم اشتباه بوده مرسی از جواب گوئی شما .

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
دوستاني كه نميتونن hbl رو اجرا كنن منم اول همين مشكل و داشتم ولي با يه كار حل شد
دوتا فايل به نام هاي license و changes رو از توي يكي از پوشه ها پيدا كنين و بريزين تو شاخه root

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
برا من هم همین وضعیت هست
تا R1 رو میزنم دستگاه خاموش میشه. آیا قبلش باید مموری رو فرمت کرد یا همون چیزهایی که تو مموری هست باشه
دستگاه 3004

آخرین ویرایش:

IMP.hossein

کاربر سایت
Feb 21, 2010
22
سلام به همگي
تو بازي كه ميرم وقتي كه r1 رو زدم دستگاه خاموش شد و صفحه برفي و ... هم نيومد ولي دفعه بعد ميره تو برنامه half byte loader
اما وقتي برنامه اي رو ميخوام اجرا كنم
انگار دستگاه ريست ميشه .
اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم.

khabaloo

کاربر سایت
Apr 18, 2009
119
همون روش کپي موقت 3000 که اينقدر ساده بود کلي طولي کشيد تا عادت کردن

اين روشهاي عجيب غريب ديگه خدا ميدونه به کجا بکشه...

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام
من همه این کارا رو کردم صفحه برفی هم اومد ولی نمیدونم برنامه ها را چه طور اجرا کنم.
من pico drive را از یه سایت دانلود کردم ولی تا میخوام اجراشکنم مینویسه file corrupted
لطفا راهنماییم کنید فایل خرابه یا اشتباه کردم .;)

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام.
رفقا شما 100% یه جای کاتون اشتباه هست وگرنه حتما روی همه ی psp ها کار میده!
به هر حال !
شما اول اون فایل زیپ رو از حالت زیپ که خارج میکنید این 3 فایل ازش بیرون میاد:
فایل h.bin
پوشه ی hbl
و یه فایل Readem.txt
شما باید فایل h.bin و پوشه ی hbl رو کامل کپی کید توی صفحه ی اول مموری psp یا همون system storage خود psp go
(همون جا که پوشه های Video و picture و music و... هست)
و بعد اون فایل save بازی patapon 2 رو هم توی قسمت psp/savedata کپی کنید همین بعد توی دمو بازی وارید شدید سیو رو لود کنید بعد به اونجا که رسیدید که باید r1 بزنید 2 یا 3 ثانیه صبر کنید بعد R1 بزنید یه نوشته هایی ظاهر میشه که بالای اونم قرمز نوشته بعد از این به منو لود میشه که تمام فایل هایی که توی پوشه ی psp/game ریختید بالا میاد مثلا اگه بازی چیری هم دارید اونجا اسمش رو نوشته و هر برنامه ای که ریخته باشید مثلا pico drive و ..
اینجا که رسیدید میتونید برنامه ی دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و اجرا کنید!
به همین صورت که گفتم اگه پیش برید حتما کار میده! این روش هم بسیار روش ساده و اسونی هست دوستان فقط کافیه یه خورده دقت کنن من موندم شما چی کار کردید اون صفحه ی برفی و اینا چیه اصلا چنین چیزی نباید ببینید !فقط یه منو سیاه تحت داس نمایش داده میشه که توی اون هر برنامه و چیزی که توی پوشه ی psp/game شما هست ظاهر میشه!
اگه سوالی داشتید من در خدمتم!

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,197
دوستان رو go تست شد و کار کرد!ولی بگم فکر بازی کزدن بازیهای کامل و پولی رو فعلا نکنین!همین امولاتور ها هم که اجرا میشه خودش کلیه!;)

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
من موفق شدم انجام بدم دستت درد نکنه
اما یک سئوال (من تازه کار هستم)
بازیهای با پسوند iso رو هم میشه همینجا ریخت و اجرا کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر