فروش psp

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
Rating - 0%
0   0   0
سلام
یدونه psp هست که میخوام بفروشمش 7 ماه هم از خریدنش نگذشته خیلی تمیز هست سالم سالم هست هیچ مشکلی هم نداره به علت پول نیاز بودن میخوام بفروشمش هر کسی خواست بهم pm بده تا قیمت رو بهش بگم
اینم لوازم هاشه
1-رم 2gig اصل سونی بازی های حجم بالا رو بدون مشکل اجرا میکنه
2-نزدیک 40 تا بازی کامل 3تاش با پک و لیبل هست
3-تعداد زیادی برنامه و تم
4-کابل USB اصل
5-UMD دمو
6-بند چرمی

آخرین ویرایش:

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
Rating - 0%
0   0   0
یک عدد psp دست دو دارم میفروشم راستش اصلا راضی به فروشش نبودم ولی یکم پول محتاج شدم آخرین فرمویر هم روش نصب کردم چند تا بازی هم همراهش میدم قیمت پایه 150 هستش به بالاترین پیشنهاد میدمش برای دادن قیمت هم پیغام خصوصی بدهید دوستانی هم که قصد خرید ندارند الکی پست ندند چون واقعا دارم قیمت خوبی رو برای قیمت پایه میگم دستگاه هم کاملا سالم و در حد نو هستش

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
Rating - 0%
0   0   0
یک عدد psp دست دو دارم میفروشم راستش اصلا راضی به فروشش نبودم ولی یکم پول محتاج شدم آخرین فرمویر هم روش نصب کردم چند تا بازی هم همراهش میدم قیمت پایه 150 هستش به بالاترین پیشنهاد میدمش برای دادن قیمت هم پیغام خصوصی بدهید دوستانی هم که قصد خرید ندارند الکی پست ندند چون واقعا دارم قیمت خوبی رو برای قیمت پایه میگم دستگاه هم کاملا سالم و در حد نو هستش
من که فعلا از خرید کنسول و... پشیمون شدم وگرنه ازت میخریدمش

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
Rating - 0%
0   0   0
سلام
یدونه psp هست که میخوام بفروشمش 7 ماه هم از خریدنش نگذشته خیلی تمیز هست سالم سالم هست هیچ مشکلی هم نداره به علت پول نیاز بودن میخوام بفروشمش هر کسی خواست بهم pm بده تا قیمت رو بهش بگم
اینم لوازم هاشه
1-رم 2gig اصل سونی بازی های حجم بالا رو بدون مشکل اجرا میکنه
2-نزدیک 40 تا بازی کامل 3تاش با پک و لیبل هست
3-تعداد زیادی برنامه و تم
4-کابل USB اصل
5-UMD دمو
6-بند چرمی

سلام قیمت چند
خط و خش که روش نداره استی تو عکس چرا صفحه نمایش psp رو پوشونده بودی مشکل داره؟

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
Rating - 0%
0   0   0
سلام چه پکیه: بیسک یا والیو؟
خط و خش که نداره
مموری داره یا نه اگه داره چقده
اسم بازی هاتم اگه بگی بدنیست؟
رنگ دستگاه؟
اگه نفروختیش من خریدارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر