فروش Ps3 مدل 20 گیگ 1 ماه کار کرده با قیمت مناسب

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
Rating - 0%
0   0   0
سلام بچه ها
راستش یکی از دوستان ما 1 ماه پیش یه PS3 مدل 20 گیگ خریده و تا حالا روش 3 تا بازی Resistance,Genji,sonic رو بازی کرده و منم خودم دستگاه رو دیدم و بازی کردم دستگاه سالمه سالمه.این دوست ما به پول نیاز داره و با یک بازی که بازی sonic هست میخواد بده 540 تومن که قیمت با توجه به اینکه 1 ماه کار کرده هر کسی از دوستان خواست به من یه پی ام بده.;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
بعد از عرضه رسمی معلوم میشه با 350 لواشک که خوبه ps4 هم میدن
این کنسول در حال حاضر عرضه رسمی شده! فقط تو اروپا نیومده که یک هفته دیگه میاد و از اونجایی که کشوری مثل ایران اصلا در عرضه این وسایل حساب نمی شه و کنسولاشو از هر جای جهان می خرن و می یارن اینجا می فروشن بنابراین چیزی به نام عرضه رسمی معنی نداره! در ضمن این کنسول تا مدت نامعلومی قیمتش همون 500$-600$ است و سونی قصد کم کردن این قیمتو نداره. تو ایرانم که روی هر کنسول اگه مغازه دار کلی سود نکنه اصلا نمی فروشه بنابراین قیمتی مثل 350 تومان برای این کنسول از محال هم اونورتره;)

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
Rating - 0%
0   0   0
قیمت مناسب

این کنسول در حال حاضر عرضه رسمی شده! فقط تو اروپا نیومده که یک هفته دیگه میاد و از اونجایی که کشوری مثل ایران اصلا در عرضه این وسایل حساب نمی شه و کنسولاشو از هر جای جهان می خرن و می یارن اینجا می فروشن بنابراین چیزی به نام عرضه رسمی معنی نداره! در ضمن این کنسول تا مدت نامعلومی قیمتش همون 500$-600$ است و سونی قصد کم کردن این قیمتو نداره. تو ایرانم که روی هر کنسول اگه مغازه دار کلی سود نکنه اصلا نمی فروشه بنابراین قیمتی مثل 350 تومان برای این کنسول از محال هم اونورتره;)

درسته
تا زمانی که سونی قیمت هاش رو پایین نیاره قیمت پایین نمیاد
کنسول 20 GB با دلاری 923 میشه 460 + یک بازی 50 تومن میشه 510
تازه این قیمت خود نمایندگی سونی هست اگر تو ایران می داد

پس قیمتش مناسبه
اگر کسی واقعا خریدار باشه میخرش (اگر خودم دو هفته پیش نگرفته بودم این می خریدم :( )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر