فروش یک Case + ست Gaming شامل ( Mouse + Keyboard + HeadSet + Pad )

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
Rating - 100%
1   0   0
سلام و درود

2ماه پیش من یه سیستم برای خودم جمع کردم برای بازی که بتونه حداقل BF3 رو خوب اجرا کنه. سیستم قبلیم هم که 2 هسته بود رو نگه داشتم. اما همزمان چندتا پروژه برنامه نویسی و سایت گرفتم و دیگه فرصت نشد. از اونطرف دانشگاه و امتحانات و ... هم شد مزید بر علت. حالا میبینم واقعا به کارم نمیاد و همین PS و 360 و به زودی Vita هم براشون به قدر کافی وقت ندارم و این سیستم نو و واقعا آک رو که فقط اسمبل شده و برای تست روش Fifa و دموی بتای BF3 نصب شده رو میخوام بفروشم :

این Config سیستم هست :

CPU : AMD Phenom II X4 910e
Ram : 4G DDR3 Bus 1333
VGA : ATI HD 5770 Cross Fire Support 1 Gig Ram Clock 1200 ~ 1470 - With Unique MSI Program
MainBoard : MSI 870S - G46
Power : Thermaltake ToughPower Grand 750W
Cooling : Thermaltake
HDD : 500 G Seagate
Case : Thermaltake DOKKER WCG Edition

در مورد کیس و محتویات که سر جمع شاید 4 - 5 ساعت روشن بودن .
جعبه کیس و دفترچه ی اون و جعبه ی Mainboard هم موجوده + DVD مینبورد و همچنین CD کارت گرافیک . ( جعبه ی کارت گرافیک نیست فقط )
در مورد ست گیمینگ هم :

کاملا آکبند هستن و فقط تست شدن . مشخصات هر کدوم هم :

Mouse
Tt eSPORTS
Keyboard
Tt eSPORTS

HeadSet
Tt eSPORTS

Pad
Tt eSPORTS
اما قیمت :

Gaming Set :

HeadSet = 85.000تومان

Mouse = فروخته شد
Keyboard = فروخته شد
Pad = فروخته شد

Case :
Case = فروخته شد
قیمت ها واقعا عادلانه و درست تعیین شدن . من از قبل از NT با PC هستم و قبل از اون هم با مکینتاش. مدت خیلی زیاد هست تو بازار سخت افزار هستم و اصطلاحا بالا و پایین بازار رو میدونم. من تو قیمت گذاری کیس تا حد امکان ، افزایش و 2 برابر شدن قیمت هارد و افزایش دلار تا 2150 تومان رو به حساب نیاوردم . شما هم بهتر میدونید که به خاطر سیاست های غلط ، ازین پس باید یه کارت گرافیک 135 دلاری که 170 - 180 به فروش میرسید رو به قیمت گزاف 135*2000 = 270.000 تومان خریداری کرد و الی آخر ...
تخفیفات:
خودم به شخصه هر جای میرم و هر خریدی میکنم تخفیف رو میگریم . طبعا در هنگام فروش هم برای مخاطب خودم احترام قائلم و این تخفیفات رو هم برای خریدار در نظر میگیرم که دیگه بحثی تحت عنوان "قیمت آخر" و "آخرین قیمت" و "تخفیف" و ... به مطرح نشه :

• در صورت خرید کل Gaming Set مبلغ تخفیف = 30.000 تومان یعنی هزینه 250.000 تومان
  • در صورت خرید همزمان Case و کل Gaming Set مبلغ تخفیف = 110.000 تومان یعنی هزینه 850.000 تومان
تصاویر :

در مورد سابقه بنده در بازارچه هم این سومین بار هست که در این انجمن اقدام به خرید و فروش میکنم ولی خوب User من در بازیرایانه Tech Admin هست.
چند نکته :
  • من ساکن تهران (پاسداران) هستم بدیهی هست که تحویل در تهران به صورت حضوری هست. برای شهرستان ها هم تیپاکس میشه و هزینه به عهده ی خودشون هست ( مگر در صورت خرید کیس به همراه کل Gaming Set که در اونصورت کل هزینه ی حمل و نقل به عهده ی من هست.
  • قیمت ها قیمت پایه هستن پس زیر قیمت پایه به هیچ عنوان پیشنهاد ندید که به عنوان Spam گزارش میشه
  • گرونه ، ارزونه ، خوبه ، وقتشو بیشتر کنید :D و ... به عنوان Spam حساب میشه . محبت کنید اگر گرونه از جای دیگه تهیه کنید.
  • پیشنهاد های خودتون رو میتونید PM ( پیغام خصوصی ) کنید.
با تشکر
آرمین ابراهیمی

آخرین ویرایش:

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
Rating - 0%
0   0   0
اگر تا آخر هفته برای کل Gaming Set مشتری نبود پد برای شما.
بصورت مزایده ست ؟ کسی قیمت بیشتر بده مال اونه ؟ یا من که سریع تر رجوع کردم رزرو ؟ ( خیلی با سیستم بازارچه آشنا نیستم میپرسم اینرو )

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
Rating - 100%
3   0   0
با توجه به این آشفته بازار قیمت خیلی مناسبه و تا اونجا هم که از بازار اطلاع دارم وضعیت نه تنها بهتر نمیشه بلکه بدتر هم میشه.
دوستانی که قصد خرید دارن از دست ندن
و این رفیقمون هم که دیگه همه رقمه تایید شده هست:D

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
Rating - 100%
1   0   0
عباس جان من هم حقیقت PC رو برای Gaming خودن گرفته بودم که متاسفانه امکان ش دیگه برام محیا نشد. و مجبور شدم حتی BF3 رو هم با PS3 برم. به هر صورت فکر میکنم این یک Offer خیلی خوب باشه برای کسانی که Gamer هستن و قصد اجرای بازی های 2012 رو با کیفیت خیلی خوب دارن و یا قصد استفاده از نرم افزار های مهندسی مثل Cad و ... رو دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر